16/17 B Grubu 1. Maç | Benfica 1-1 Beşiktaş | M.S | 13 Eylül | TRT 1 - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 1. Maç | Benfica 1-1 Beşiktaş | M.S | 13 Eylül | TRT 1

Adam takim olgusunu yaratmakda basarili, oyunculari yeteneklerine göre kullanabiliyor ve yeteneklerine göre bir takim olusturuyor. Diger hocalarin beceriksizligi, adamin sorunu degil ki. Trabzon Senol´suz, takimlarini sampiyonluga oynatacak bir hoca, sittin sene bulamaz.
Trabzonunkide biraz memleket meselesi var yahu. Oyuncu zor getirirsin oraya ki kazayla giden 6 ay sonra kacmaya calisiyor. Birde illa evlatcilik ve memleketcilik eklenince basarili olamalarina imkan yok. Ha olmaya baalasalar bile dusman basina taraftaei yetiyor bir takimi asagiya cekmeye calisan kafasi calismayan adamlar olur mu yahu oluyor iste.

Ah be Melo olacaktı. Tek başına yetiyordu kuş familyalarına.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

melo nun ölüsü bile piskolojik üstünlüktü sahada durması bile rakip oyuncuların ona kitlenmesine ve bilenmesine maçta rahatsız şekilde oynamalarına neden oluyordu melodan evvel derbilerde son derece kötüydük açıkcası :)

Kim getirdiyse getirdi sonuç olarak boşa giden paralar

Kim aldırdı bu adamları Hamza mı ? İkisinden biri işte başka sorumlu mu vardı o dönemde
Dedim ya cok net karpuzcuyu oneren adamin bok yemesi.
Arada bir tuttursada su kulube zarari cok buyuk herifin. Yildiz transferinde danismanlik alinabilir ama oyle her onune geleni almayi engelleyeceksin tuluna.

Ontiviero kumasi saglam adam uzerine dusulmesi gerekir. 20 senedir altyapidan 2 tane adam.cikarabilen takim icinde gayet genc potanaiyelli yetenek. 2.5 etmezdi ora ayri ama fazla bir zarari olmadi kiralik ucret aldik hep. 3 sene daha kiralasak kara geceriz :D

Porto ne aptallillar yapiyor sonucta batmiyor bizde sapkayi koyup yuksek fiyata oyuncu iteleme yoluna gitmeliyiz.
Cok net keriz.avi yapmaliyiz.

Su belcika pazarina kac yildir girmememiz cildirtiyor beni. Oyuncu cenneti yav

kısa kısa şunlar hakkındada ne düşünüyorsun?

Ersun
Aykut
ismi sürekli geçen bielsa

Ersun: Iyi bir hoca, "teknolojisi" ile oyunculari parcaladigi icin, genel anlamda düsüse gecer sonlara dogru takimlari. Ileride hizli senji forvetleri müthis kullanir.

Aykut: Hocalarin hocasi, bize karsi ezilip, büzüldügü icin, sempatik buldugumuz zat.

Bielsa: Deli bir Insan. Futbol bilgisi basarilari ile orantili degildir, bence basarili olabilecek yapisi da yok. Ama Türkiye´nin ve özellik ile Beyaz TV ve Telegol gibi programlarin ihtiyac duydugu bir renkdir. Prensipli degil, prensiplerinin piskopati oldugu icin, buraya gelse bile, uzun sürmeyecekdir macerasi. Ama kaldigi her gün, sensasyonelciler icin, kar olacakdir.

Dedim ya cok net karpuzcuyu oneren adamin bok yemesi.
Arada bir tuttursada su kulube zarari cok buyuk herifin. Yildiz transferinde danismanlik alinabilir ama oyle her onune geleni almayi engelleyeceksin tuluna.

Ontiviero kumasi saglam adam uzerine dusulmesi gerekir. 20 senedir altyapidan 2 tane adam.cikarabilen takim icinde gayet genc potanaiyelli yetenek. 2.5 etmezdi ora ayri ama fazla bir zarari olmadi kiralik ucret aldik hep. 3 sene daha kiralasak kara geceriz :D

Porto ne aptallillar yapiyor sonucta batmiyor bizde sapkayi koyup yuksek fiyata oyuncu iteleme yoluna gitmeliyiz.
Cok net keriz.avi yapmaliyiz.

Su belcika pazarina kac yildir girmememiz cildirtiyor beni. Oyuncu cenneti yav

Donk'a 2,5 gömmek yerine Edmilson(1,5),Lawal(free) ne kaybederdik

Maçı izlemedim ama dışarıdan tinerciler öyle bir bağırdı ki dedim kesin gol attılar hayvanlar :D argo için kusura bakmayın ama korktum yani.:red: 1-0 yeniyorlar sandım üzüldüydüm 1-1miş maç bari yenememişler oh :D

EDİT : bjeke için yenilseydi sevinirdim berabere kaldıkları için üzüldüm,yanlış anlaşılmasın.:red:

Son düzenleme:
Galatasaraylısın ama beşiktaş gibi bir takıma karşı ümidin yok

Beşiktaş ne oynadı la bu akşam? Hemde son yılların en kalitesiz Benficasına karşı?

Galatasarayın olduğu yerde herzaman Galatasaray favoridir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Geçen seneki benfica çok daha iyiydi.Benfica kötüydü bjk daha kötüydü ta ki son dakikalara kadar.Son dakikada işte bir kaza kurşunu yediler.

Ilk yariyi izledim ben besiktasin üstün oynadigini görmedim süratli futbol oynuyor diyorlar besiktas icin ama onuda göremedim benfica bukadar eksike göre üstün oynadi , aci olan kendi kiralik futbolculari vurdu sin dakika gölü ile kendilerini , besiktas icin iyi bir baslangic ama bence bu futbolla cikma sanslari yok kiew bu grubda ikinci olacak güce sahip besiktas sansi olursa ücüncü olur, yok evinde tam kadro ile cikan benficaya karsi kaybederlerse sonuncu olup avrupaya veda ederler

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

takılıyorum yav bakma. senın dediğin sırlama doğruymus ben senolu nisan mayıs gıbı ayrıldı tsden sonra hemen bursa ıle anlastı sanıyordum.
ki gerçekten malum o yıl beklentiler çok yuksektı td transferı konusunda yukarıda bahsedilmiş ilkokul orta ve lise okuttuldu şimdi uni okutacak avrupalı arıyoruz heyecanındaydık. iki dünya bi araya gelse o iş olmazdı. bide olaylı bi galatasaray terim ayrılığından sonra şenolda gelmezdi cesaret edemezdi. hatırda kalan şenol güneşin gönlü galatasarayda mansetleri sayfa doldurmak amaçlıdır

Şenol Ocak veya Şubat 2013'te ayrıldı Trabzon'dan.Yerine Tolunay gelmişti hatta.Senin cümle ta buradan falso.

Ilk yariyi izledim ben besiktasin üstün oynadigini görmedim süratli futbol oynuyor diyorlar besiktas icin ama onuda göremedim benfica bukadar eksike göre üstün oynadi , aci olan kendi kiralik futbolculari vurdu sin dakika gölü ile kendilerini , besiktas icin iyi bir baslangic ama bence bu futbolla cikma sanslari yok kiew bu grubda ikinci olacak güce sahip besiktas sansi olursa ücüncü olur, yok evinde tam kadro ile cikan benficaya karsi kaybederlerse sonuncu olup avrupaya veda ederler

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
65'ten sonra Beşiktaş nispeten üstün oynadı. 1 puanı hak ettiler. Vodafone Arena'da alacakları Kiev ve Benfica galibiyetleri yeterli olacaktır. Napoli bu grupta net birinci. Onlardan puan alamazlar. Kiev deplasmanını kestirmek zor ama onlar da iyi değil.

Üst Alt