16/17 H:15 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | MS | 19 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | MS | 19 Aralık

5 farkla falan kazanırlar. Gençler'i Kadıköy'de ne zaman izlesem hep rezil bir futbol oynadılar yine öyle olur.

CzdqLdNWIAA_SRF.jpg

Eger bu iki mactan birini daha kaybederse sampiyon falan olamazlar daha.

Ligde toplanabilecek 102 puan var.Şampiyonluk puanını 72 kabul edelim,30 puan puan kaybetme hakkı olsun yani.Fener 14. hafta itibarıyla 17 puan kaybetti toplam.Kaldı 20 hafta.Sence bu kalan 20 haftada maksimum 13 puan kaybedebilirler mi?Hiç ama hiç sanmıyorum.Çoktan koptular bile aslında.Daha dışarda derbi oynamadı bir de bu adamlar.

Son düzenleme:
Ligde toplanabilecek 102 puan var.Şampiyonluk puanını 72 kabul edelim,30 puan puan kaybetme hakkı olsun yani.Fener 14. hafta itibarıyla 17 puan kaybetti toplam.Kaldı 20 hafta.Sence bu kalan 20 haftada maksimum 13 puan kaybedebilirler mi?Hiç ama hiç sanmıyorum.Çoktan koptular bile aslında.Daha dışarda derbi oynamadı bir de bu adamlar.
Mantiken cok zor, dedigin gibi ama matematiksel olarak daha ligin ilk yarisindayiz o yuzden net bir sey de diyemiyoruz, bu da biraz da diger takimlarin performanslarina bagli. Eger biz ve bjk en az 4 puan daha alirsa su son 2 mactan, Fener de iki mactan birinde bir 3 puan daha birakirsa o zaman da bana gore daha da bu yarisin icinde olamazlar normalde.

Mantiken cok zor, dedigin gibi ama matematiksel olarak daha ligin ilk yarisindayiz o yuzden net bir sey de diyemiyoruz, bu da biraz da diger takimlarin performanslarina bagli. Eger biz ve bjk en az 4 puan daha alirsa su son 2 mactan, Fener de iki mactan birinde bir 3 puan daha birakirsa o zaman da bana gore daha da bu yarisin icinde olamazlar normalde.

Abi hesap ortada,Fener'in şampiyon olabilmesi için bizim,Bjk'nin ve Başakşehir'in 70 puan altı kalması lazım,Fener'in de bu sırada 70'i geçmesi lazım.Üç takım da bu kadar ağır saçmalayacaksa şampiyon olsunlar zaten.

Ümit Özat

Bilemiyorum.

Kupa maçında Fenerbahçe'ye bir çalım attı ama bu kadar sevdiği eski takımına bir çalım daha takar mı? Hiç zannetmiyorum.

Ümit hatır şikesi yapmaya kalkışırsa şüphesiz ki reis biletini kesecektir.
07da4b2d246242d8569761e0f06fb87a.jpg

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençlerbirliği TD Ümit Özat: ''Beşiktaş'ın iyi bir kadrosu var geçen yılın şampiyonu, Fenerbahçe ile birlikte şampiyonluk yarışında sonuna kadar gideceklerini düşünüyorum.''(Canlı - Beyaz Futbol)

Hayırlı işler.

Üst Alt