16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan

Riekerink boktan dedik mal dedik kufur ettik ama herif ile hayvan gibi pozisyon buluyorduk. Kornerlerde en azindan bir planimiz vardi.
Geldi umutlandik takimin tek sorunu kondusyon dedik futbolu unutturdu oyunculara.
Avrupa kupasina gidemeyince boku yine aysala atar rahatlariz ne olacak. 1 senede takimi ucubeye cevirip ite kopege maskara etti bizi.
Allah belani versin dursun surum surum surun 1 liraya bilr muhtac ol. Otellerin batsin kayyum atansin, fahise pazarlamaktan yillaca hapis yat

Her seferinde topu aysala sneijdere brumaya atmak şirinlik çabasından başka birşey değil.Sen her hafta bir iyi oynayan adamı kesersen bu sonucu yaşarsın.Sen adam gibi kadro kurmazsan bu sonuçlar kaçınılmazdır.Özellikle hain dursun tamam ilk sene acemiyiz v.s v.s zırvaladın.İkinci sene de aynı haltı yedin.Adam gibi transfer yapamadın.Hadi onu yapamadın bari düzgün bir hoca getir.O da yok.Sevmediğimiz adnan polat dönemi bile gittik feldkamp rijkaard gibi adamları getirdik.Tutmadı orası başka ama gidipte daha elle tutulur bir icraatı olmayan tudoru getirmediler.O da dursun çapsızına has bir durum.Alın size tudor her maç atar gider yapsın kim iyiyse iş yapacak kim varsa oyundan alsın ego tatmin etsin.Bizde onu izleyelim.Nasıl olsa galibiyeti unuttuk.Biraz atar gider izleyelim.Ülkece sevdiğimiz o değil mi zaten ?

tudorda iyice sacmaladı artık bu ıs td ıle olmaz zaten kulüp hemen satılmalı rus arap kim alıyosa alsın bu çileden kurtulalım kökten

Ben demistim bu takim ligi ilk 4 icinde bitirirse öpüp basimizin üstüne koyalim diye. Gidisat öyle ki ilk 4 de bile yer alamayacagiz.

Fenerbahçe'nin en kötü zamanı bugün
Bugün bile yendiler.. :)

Çok zorlamamak lazım olmuyo, bunlar rekabette üstün kabul edip yeni yapılanmanın içine girmek ve şampiyonluklar ve avrupa'da başarılara koşmak lazım.

Derbi galibiyeti psikolojik üstünlük falan filan bize göre değil. Kulübün dna'sında yok.

TapaTalK

@Can BÜYÜK

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malesef hakli ciktim Josef ile. Ama bu pek de zor birsey degildi, bunu iddia ederken de dedigim gibi nerede böyle itici serefsiz tip varsa hep bize gol atiyor derbilerde.

Bizim takimi da avcumun ici gibi tanidigim icin bu mal heriften gol yiyecegimiz tahmininde bulundum. Güzel de gol atti bence bizim mallar öküzün trene baktigi gibi izledi herifi.

Malesef hakli ciktim Josef ile. Ama bu pek de zor birsey degildi, bunu iddia ederken de dedigim gibi nerede böyle itici serefsiz tip varsa hep bize gol atiyor derbilerde.

Bizim takimi da avcumun ici gibi tanidigim icin bu mal heriften gol yiyecegimiz tahmininde bulundum. Güzel de gol atti bence bizim mallar öküzün trene baktigi gibi izledi herifi.

Şu derbilerde mutlaka bu saçmalığı yaşıyoruz her 4-5 senede bir.

Tudor: "Böyle bir performansta sonra kaybettiğimize inanamıyorum, inanmak istemiyorum. Maç sonunda oyuncularımla gurur duyduğumu söyledim."

loooooooooool

Üst Alt