16/17 H:3 | Beşiktaş 3-1 Karabükspor | M.S | 10 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Beşiktaş 3-1 Karabükspor | M.S | 10 Eylül

Daha uc dort tane onemli adami yok bjk nin efsane oynuyorlar..bizim son dakikada ikina ikina attigimiz 2 3 onemli gol kaciran karabuke karsi.

Kimse kusura bakmasin Sigthorson, Cavanda ve Podolski yetisse bile... Besiktas sampiyon olur bu ligde.

Biz ne kadar puan toplarsak bir tik fazlasini toplar Besiktas

Gokhan Inler cok iyi... 2 Beklerini soylemeye gerek yok.. Taraftar havaya girmis... Ilk 2 sene Fatih Terimli Galatasaray ne ise suanki Besiktasda o.

Gecmis olsun fazla umitlenmeyin derim. Ben kolay kolay boyle konusmam ilk 2 haftada. Gorunen koy klavuz istemez. Besiktas cok buyuk mallik sakatlik yapmazsa vermezler

2ncilige oynayalim.

Karabük'ün ilk 2 haftada oynadigi iyi futboldan eser yok zira bir sürü eksikleri var.

Lakin bukadar defansif adami sahaya sürersen yari sahayi gecemezsin üstüne bir de fark yersin.

Rodic, Tanase, Isaac gibi Karabük'e göre 3 tane iyi oyuncu yedek beklerken sahada Ceyhun, Ilhan ve Baris gibi adamlar var.

Bjknin oyununa laf atan fanatiklik yapiyor

Galatasaray taraftari bilincli objektif olmali.

Bjk cok iyi oynuyor. Vodafone Arena'da isimiz cok zor olacak. Futboldan anlayan yonetimleri var. bizdeki gibi Serdar'la (4m'a) ovunen yoneticileri yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnler müthiş bir adam.

GS ile ismi geçtiği vakit forumda burun kıvrıldığında zaten bu konu netleşmişti.

Kimsenin aklinda, en ufak yok biz sampiyon oluruz yok biz one geceriz felan diye gecmesin.

Ilk 30 dk izledim Besiktasi. Bitti lig. Bosune umitlenip heveslenmeyin. Bu postu ss cekin sezon sonu olurda biz sampiyon olursak kapak yaparsiniz.

Her yerde tartışıyordum şunları övenlerle ama benden de pes artık, göz var nizam var . Adamlar bizden daha iyi 2 senedir , Ömer ve Cenk gibi iki malı bile etkili kullanıyorlar . Biz de Sabri ile gol arıyoruz, neyse sinirim bozuldu bu gece ; en iyisi yazmamak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt