16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

bakalım ben kolay geçeceğini düşünmüyorum ve umarım bir şekilde kaybederler şampiyonluğu. Gerçi şu an için buda yeter göklere çıkarılan beşiktaş, süper star yapılan talisca, Başakşehirin bir puan önünde.

Ben basaksehirin en az 3 puan daha kaybedecegini dusunuyorum yani besiktasin 2 kere takilmasi lazim cok zor o fiksturde. Muhim olan sampiyon olmak sampiyon olduktan sonra gerisi teferruat.

Sahaya yansıma nasıl oluyormuş?. Yaptığı enternasyonal bir küfürdür ve ceza gerektirir...
sahaya yansımayan şike, twit yüzünden meloya ceza verip kibirbahçeli oyuncuya twit yüzünden ceza vermemek, ırkçılığa ceza vermemek, alenen küfür eden küfüre karşı olan volkana ceza vermemek, milli takım maçını terk eden emre ve volkana ceza vermemek ve bunun gibi bir çok olay.

Son düzenleme:
Volkan Demirel: "Kalecilerin kaderidir. Bu benim de başıma gelmişti. Fabri bu sezon iyi oynadı. Fabri'ye geçmiş olsun diyorum."

5db99970ded7f98143055580b1f50dd5.jpg

Vay be bu maçta eski açıktaydım hey gidi ASY

Şenol Güneş: "Volkan Demirel, maç sonu bana geldi, konuştu. Konuştuğu kelimeleri söylemiyorum çünkü kötü kelimeler. Tehditvari kelimeler."

sahaya yansımayan şike, twit yüzünden meloya ceza verip kibirbahçeli oyuncuya twit yüzünden ceza vermemek, ırkçılığa ceza vermemek, alenen küfür eden küfüre karşı olan volkana ceza vermemek ve bunun gibi bir çok olay.

Ceza gerektirmediğini söylemek başka şey (mesajından öyle anlaşılır), çifte standart başka şey. Ceza çıkmayacaktır tabi, hemfikiriz...

Şenol Güneş: "Bu ülkede saldıranlar ceza almıyor. Üstüne prim alıyor. Volkan'ın söylediği kelimeleri söylesem sezonu kapatması lazım."

Şenol Güneş: "Bu ülkede saldıranlar ceza almıyor. Üstüne prim alıyor. Volkan'ın söylediği kelimeleri söylesem sezonu kapatması lazım."
Volkanın nasıl bir it olduğunu zaten herkes biliyorda, sen nasıl cezadan bahsedersin? Şampiyonluğuna çaldılar, şikeye ceza vermediler ama sen gittin şike yaptığı sabit olan bir takımın başına geçtin.

Üst Alt