16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Şaka bir yana,Bjk tam Başakşehir puan kaybetti diye ayaklanırken son saniyede Başakşehir kazandı.Bugün de tam kazandım derken son saniyede yıkıldı.Benzer senaryoyu bundan tam 11 sene önce görmüştük.Bu gol bence boşuna olmadı,Bjk ciddi anlamda şampiyonluğu kaptırabilir.

Tersi olsa, son saniyede BJK 1 puanı kurtarsa iyice coşarlardı. Bugünkü senaryonun ise tam bir yıkım etkisi yaratması şaşırtıcı olmayacaktır...

Şaka bir yana,Bjk tam Başakşehir puan kaybetti diye ayaklanırken son saniyede Başakşehir kazandı.Bugün de tam kazandım derken son saniyede yıkıldı.Benzer senaryoyu bundan tam 11 sene önce görmüştük.Bu gol bence boşuna olmadı,Bjk ciddi anlamda şampiyonluğu kaptırabilir.

Gerçekten her şeyi özetlemişsiniz bunun üstüne söyleyecek çok bir şey yok oyuncular baskı altındayken onu kaldırabilecek yıldız bi Queresma var diğerlerinin hepsinin ayakları titreyecek zaten fabri lyon maçından sonra özgüveni yerle bir oldu ve sürekli hata yapmaya başladı gerçekten de şampiyonluğu kaybedecek konumdalar ve bunu kendileri başaracak elleriyle hediye edecekler :eek:ley:

o degil de fenerliler ve bizim taraftarlar eskisi kadar birbirine kinli değil.fener ayı volkandan kurtulsa az daha sevimli gelebilir.

Galatasaray açısından en iyi sonuç kesinlikle beraberlik.Fener yarıştan tamamen kopuyor,Bjk ile Başakşehir arasında yine 1 maç kalıyor

Bu tespitinden dolayi seni tebrik edip, alnına opucugu konduruyorum.

d20e469e9eb876fabed550045a95b134.jpg

Yinede ben kibirbahçe nın şerefsiz taraftarından, bu sene beşiktaşın taraftarından gördüğüm kadar ibnelik görmedim

Tek bir sebebi var,biri 90'lar haricinde iyi kötü her dönem kendini gösterebilmiş bir takımın taraftarı yani en kötü 3-4 senede bir şampiyonluk görüyorlar.Biri de 90'lı yılların başı ve 100. yılları haricinde burnu boktan çıkmayan bir takımın taraftarı.Şu son 2 seneyi saymazsak hele son 20 senedir tam bir 0'lar.Başarıya alışık değiller yani,bünyelerine fazla geliyor o yüzden.Yılların ezilmiş psikolojisi tamamen.

Üst Alt