16/17 H:32 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:32 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Mayıs

8f9d0e86e6ebeec6eeed483b35ee0d39.jpg

ca6c684c62fe47878bcd1b9c08cf1ed4.jpg

Bir espriyi ya da komik oldugunu dusundugun seyi surekli yaparak degerini dusurmenin manasi var mi

forumda bir sey paylasamaz olduk , her baslikta sacma sapan resimler var , baydi artik

tamam bir konu kizismisken herkesin tebessum ettigi bir resim koymanin yanlisi yok ama cocuk gibi bunu sona erdirmeyip de sidik yaristirmanin anlami ne yani

olgun davranin biraz

Bir espriyi ya da komik oldugunu dusundugun seyi surekli yaparak degerini dusurmenin manasi var mi

forumda bir sey paylasamaz olduk , her baslikta sacma sapan resimler var , baydi artik

tamam bir konu kizismisken herkesin tebessum ettigi bir resim koymanin yanlisi yok ama cocuk gibi bunu sona erdirmeyip de sidik yaristirmanin anlami ne yani

olgun davranin biraz

Ibo sarkilari dinler misin ustad?

olgun davranin biraz

a45468440968923267b86096aa2a6830.png

olgun davranin biraz

Sinan haklı.

Siz atmayın ben de atmayayım,anlaşalım.

lan 1 hafta sonraki ifb macinin konusuna neden fotograf atilmasin manyadiniz mi
alin konusun ifb macini 6 gun boyunca

olgun davranin biraz
Fenerin mac topiginde bu isyanda bulunman beni derin 1 supheye itti Sinancım ?

Birader konunun iboyla alakasi yokken durduk yere alinti yapip ibolu avatarimi attin.Daha once de 2-3 kere aynisini yaptin.Sen atarsan ben de kontraya cikarim tabii.Kabul et senin de hosuna gidiyor sana caps atilmasi.:)

İyi ki bu sefer başlatan ben oldum he,biri bin yaptın. :D

Tadında kaldığı sürece güzel de Sinan'ın dediği gibi her konuda her konuda olmuyor,onun açısından bakınca haklı.

Üm-it den pek bir beklentim yok. Beraberlik çıksa güzel olur ama sanmıyorum.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Maçın senaryosu, maçtan sonra Ümit Özat'ın açıklamaları falan şimdiden hazırdır. Şekipe yazdırıp Ümitin eline verirler.

Volkan, Sener, Kjaer, Skrtel, Ismail, Salih, Alper, Lens, Atif, Sow, Van Persie 11'i cikarsa FB fark atar ama Advokat reis halleder.

Üst Alt