16/17 H:6 | Galatasaray 3-1 Antalyaspor | M.S | 2 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Galatasaray 3-1 Antalyaspor | M.S | 2 Ekim

Çok rahat kazanırız. İnşallah Chedjou denilen it oynamaz bu maçta Semih oynasın daha iyi devra arasında s.ktirip gitsin adam gibi bi stoper alalım Hakan'ın yanına.

Sinirden stresten saati yeni gördüm çok güzel bir saatte umarım güzel futbol ile 3 puan alırız. 35 bin kişi olması farz. Hele şu kombine sahipleri bir zahmet maça gitsin

.........................Muslera....................
Cavanda...Chedjou...Hakan...Carole
...................De jong....Tolga..............
.....Sinan..........Sneijder........Bruma...
..........................Eren D......................

Cenk,Semih,Hamit,Selçuk,Yasin,Josue,Podolski

Antalya Eto olayı ile karışmış durumda , bu hengamede koyup puan almak lazım

haftaya 3 puan şart , bjk bu oyunla Osmanlı'yı zor yener

Muslera-Cavacanda-Serdar-Hakan-Carole-Tolga-De Jong-Sneijder-Bruma-Podolski-Eren

Cenk-Semih-Chedjou-Sabri-Linnes-Selçuk-Hamit-Josue-Yasin-Sinan-Sightorson

Şu takım kötü takım değil.

Tempolu ve baskılı oynayarak almamız lazım. Artık iç saha maçlarımızda o eski ateşli atmosferin geri gelmesi gerek.

Çoğu otorite tarafından favori gösterilen Bjk deplasmanını 5.haftada atlattık ve rakiple aynı puandayız.Üstelik 5 maçın 3'ünü deplasmanda oynamamıza rağmen puanlar eşit.Sene sonu ikili averajda rakibin önünde olacağımızı düşünüyorum.

Antalya maçına gelirsek; Pazar günü 16:00'da gündüz vakti oynanacak.Taraftarın Rize maçında olduğu gibi en aşağı 30.000 kişi ile destek vermesi gerekiyor.Bu takım taraftarla daha çok keyif verecek,taraftarla oynamaktan keyif alacak.Bu maçtan sonra milli araya giriyoruz.Sakat oyuncuların bu arada takıma döneceğini umuyorum.7.haftada full takımla maçlarımızı oynamaya başlayacağız.,Cavanda,de Jong,Josue,Podolski,Sigdorshon ile takımın çehresi değişecek,hücum anlamında daha üretken olacağız.

Üst Alt