16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H Grubu 3. Maç | Osmanlıspor 2-2 Villarreal | M.S | 20 Ekim | TRT 1

1145890_620x410.jpg

YERLI MURINYO

Osmanlı ne çabuk kontere çıkıyor böyle. Bunu Türkiye'de 90 lı yıllarda trabzonspor yapıyordu etkili şekilde en son. Savunmada iyi değiler okadar ama

Osmanlının stoperleri rezil.oraya 1 tane sağlam adam alsalar ciddi işler çıkarırlar

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Lawal-Badou ikilisi cidden cok iyi. Önlerinde Maher'de oturursa kusursuz bir orta sahalari olur kendi seviyeleri icin. Maher'i ben tam istenilen seviyede görmedim ama, cok sure almadi sezon basindan beri herhalde, takima uyumsuz gözüküyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lawal-Badou ikilisi cidden cok iyi. Önlerinde Maher'de oturursa kusursuz bir orta sahalari olur kendi seviyeleri icin. Maher'i ben tam istenilen seviyede görmedim ama, cok sure almadi sezon basindan beri herhalde, takima uyumsuz gözüküyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet musa ndiaye üclüsünden sonra ndiaye maher lawal baya iyi göründü ama lawalin sakatlanmasi iyi olmadi kreatif yönüyle cok katki sagliyordu.

sadece stoperleri iyi degil diger mevkiler bence gayet iyi suan icin

Osmanlisporun ceza sahasinda kaleyi bulan sutlarinin gol olma yüzdesi 18% idi. Yani 35% gibi bir seviyede olsa, belki de su an liderdiler. Futbollarina devam edip, yüzdelerini arttirlar ise, daha iyi yerlerde olabilirler.

Her türlü Osmanlispor can yakabilecek bir takim, bak sana abi senjilerine, tazi gibi kosuyor adamlar. ispanyol, mispanyol tanimiyor. hücumdaki verimsizlik, orada fazla afrikali olmasina da baglanilabilir belkide tabi. gol kacirma konusunda afrikalilar, törklerden de beter.

İlk golde lawal in pas şahane
Topu kontrol edenin daha şahane
Barça golu oldu tam olarak

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zamaninda donk yerine lawal alinsin dediydik. Naptik gittik en mal tercihi yapip bir tarafimiza 3,5 milyon euro sapladik

(Hakli cikan adamlar)

Üst Alt