#16 Cédric Carrasso - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#16 Cédric Carrasso

Kupa maçından sonra şaşırmam. Carrasso'ya sanki "bak Cedric, planlarımda yoksun" demiş gibi bi hisse kapıldım. Adamı gören var mı son zamanlarda bilmiyorum.

Ha tepkim pek iyi olmaz. :D Haksızlık yapıldığını düşünüyorum kendisine. Kalitesiz bi adam da değil. Muslera'yla ciddi ciddi rekabet edebilecek bi adam. Hele ki şu Muslera'yla.

Bu adam transfer edildiği gunlerde her iki kaleciyi de iyi tanıyan bir kişinin roportajını dinlemiştim ; Adam Carrasco nun Muslera dan iyi kaleci oldugunu iddia ediyordu.. Ama bizim TD ler adamı yok saydılar..

Donk 'tan Hakan 'a kadar herkese şans veren herkesi kazanmaya çalışan Terim kesinlikle Carasso 'yu da kazanması gerekiyor

Kupa 'da Konya ve ligde Antalya maçlarına kesinlikle kalede Carasso ile çıkmalıyız

Eğer Carasso varken Eray kaleye geçiyorsa ben bunun mantıklı bir izahını bulamam ...

Oynamalı oynamalı da adam kupa maçlarında bile oynatılıp takıma alıştırılmadı ki sıcak tutulmadı ki. Bu adam varken Erayın oynamasındaki mantığı çözebilen varsı açıklasın bi zahmet. Antalya maçında artık Eraya şut çekmesinler diye dua edeceğiz. Kaldı ki orta sahasında Donk-Tolga-Selçuk oynayan takımdan da; çöpleri geri toplayıp mucize yaratacağını sanan, yenik durumda maçın bitmesine daha yarım saat kala şut atma çalım atma gol atma ihtimali olan Feghouliyi oyundan alan, herşeye rağmen elindeki nadir yetenekli oyunculardan biri olan Belhandaya kafayı takan hocadan da peki bi beklentim kalmadı. Haa inşallah yanılırım ve kazanan Galatasaray olur.

Oynamalı oynamalı da adam kupa maçlarında bile oynatılıp takıma alıştırılmadı ki sıcak tutulmadı ki. Bu adam varken Erayın oynamasındaki mantığı çözebilen varsı açıklasın bi zahmet. Antalya maçında artık Eraya şut çekmesinler diye dua edeceğiz. Kaldı ki orta sahasında Donk-Tolga-Selçuk oynayan takımdan da; çöpleri geri toplayıp mucize yaratacağını sanan, yenik durumda maçın bitmesine daha yarım saat kala şut atma çalım atma gol atma ihtimali olan Feghouliyi oyundan alan, herşeye rağmen elindeki nadir yetenekli oyunculardan biri olan Belhandaya kafayı takan hocadan da peki bi beklentim kalmadı. Haa inşallah yanılırım ve kazanan Galatasaray olur.
Erayın oynamasının tek nedeni var. Bunun tanımı evlat etkisi deniliyor galiba buralarda.

: (

Yaw zaten sadece duran toptan yiyoruz maşallah bu fransız kaleci de duran toplarda çıkabiliyorsa bize yeterde artar bile.

Üst Alt