17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2

bu mutlu aksamda yersiz tartismalara girmeyelim

niye mutlusun bu kadar? kelime oyunu yapma boş yere sinan. madem bjknin galibiyetleri seni mutlu ediyor. bir sürü taraftar forumları var, gidip orda onlarla eğlenebilirsin.
böyle provokasyonlar yaptığın sürece sana söylenen laflara da alınmayacaksın o zaman. söylemek istediğim tamamen bu.

niye mutlusun bu kadar? kelime oyunu yapma boş yere sinan. madem bjknin galibiyetleri seni mutlu ediyor. bir sürü taraftar forumları var, gidip orda onlarla eğlenebilirsin.
böyle provokasyonlar yaptığın sürece sana söylenen laflara da alınmayacaksın o zaman. söylemek istediğim tamamen bu.

Hahaha. Yeni mi anladınız bu kendini birşey sanan herifin provake etmeye çalıştığını? Bunun yaptığını açık açık ben şu takımlıyım Galatasaraylı değilim diyen biri yapsa aynilarini yazsa çoktan şutlanmıştı.

besiktasi tutmuyor olmam basarilarini goz ardi etmemi gerektirmez .. ben bjk ile ilgili bir sey paylasinca besiktasli olmuyorum

aksine gayet rahatim .

Burası tarafsız futbolseverlerin buluştuğu bir platform değil ki,adından da belli olduğu gibi Galatasaraylıların buluştuğu bir platform.Adı üstünde diğer takımlılar veya onun sempatizanları da provokasyon/tahrik veya kendi takım sempatizanlığını tebliğ etmeden burada yazabilirler.

Ayriyeten,kongre üyesi olurken başka hiçbir kulüp ile gönül bağım yoktur diye belge imzalıyorsun diye biliyorum.Buna ne derece uyduğunu düşünüyorsun?

Hahaha. Yeni mi anladınız bu kendini birşey sanan herifin provake etmeye çalıştığını? Bunun yaptığını açık açık ben şu takımlıyım Galatasaraylı değilim diyen biri yapsa aynilarini yazsa çoktan şutlanmıştı.
Hakaret yakismadi bence.

Amerikayi tekrardan kesfedercesine
Sinan B ve Bjk mevzusu hakkinda tekrara dusuluyor hep forumda
Ben okumaktan sıkildim artik.

Galatasaray ile ilgili her fikre açığız. Ama böyle direkt başka takımlarla ilgili paylaşımlarda böyle müdahaleler gerekebiliyor.

kim dedi terim gelmiyor diye. adama sordun mu hemen peşin karar veriyorsun. teklif giderse terim gelir

liseliler muhalif .. gecen kongre de koridorlarda bu havayi hissettim , "bu takim terime mi mecbur" kisvesi altinda aslinda bireysel isteksizliklerini deklare etti cogu bire bir sohbetlerimde

ikinci problem de tff ile tazminat mevzusu

Üst Alt