17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2

Insallah Bayern cikar.

Fakat matematiksel olarak en yüksek ihtimal Chelsea.

Chelsea‘nin Bjkye rakip olmasi %33.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

juventus gelsin evire çevire koyar bjkye,herkeste görür bizim başarıyı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Social mediaya felan bakıyorum da bu kargalar kendilerini dünyanın en büyük en güçlü takımı felan zannediyorlar bı dönüp tarihlarina ve müzelerine baksinlarda nasıl bı tarih ve takım olduklarını öğrensinler sakin kendilerini bizle kıyaslamaya kalkmasinlar ağızlarını kupa ile tikarak kapatacağız

Zamaninda hem Orkan'i transfer nobetinde yazmistim, sezon oncesi de Kerim Frei'yi, malesef erken davranmadik, erken davranmayi birak ilgilenmeyi bile dusunmedi bizimkiler galiba.

Bjk Orkan'i 450 bine aldi, basak da Kerim'i 1.5 milyona, dusunun yani.

4 5 sene üzerine koyarak birbirlerine destek çıkarak ve Şenol Güneş gibi adama güvenerek bu zamanlara kadar geldiler. tarihlerinin en verimli zamanlarıni yaşıyorlar. terim Aysal savaşında malesef kaybettik bu geleceği.
Biz terim/milli takım davasından çöküş yaşarken aynı hataya düşmeyen bjk yönetimi var ortada. En büyük başarı da bu yönetimindir. İster sevelim ister sevmeyelim acı ama gerçek.

XT1033 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aynen öyle, Terim-Aysal ego savaşı bizi 10-15 yıl geri götürdü. Hem Fener hem BJK şike utancıyla boğuşurken biz arayı kapanmamak üzere açacaktık ki bitirdiler bizi. Fikret orman da Şenol Güneş de ego savaşı yapıyor ama önlerinde bu örnek varken ikisi de temkinli davranıyor.

DQZSLmmXkAAuuMd.jpg

Kendi camiama saygi duymayan bir kulübe neden saygi göstereyim?

Saygı duymakla yaptıklarını takdir etmek çok farklı şeyler.Kendi şampiyonlukları dışında bütün şampiyonlukları başarıları kupaları şerefsiz addeden,ottan boktan nem kapan sürekli bahaneler üreten suçu asla kendinde aramayan bu camiaya tabi ki saygı duymuyorum.Ancak bu,performanslarını da inkar etmemi gerektirmez.

Saygı duymakla yaptıklarını takdir etmek çok farklı şeyler.Kendi şampiyonlukları dışında bütün şampiyonlukları başarıları kupaları şerefsiz addeden,ottan boktan nem kapan sürekli bahaneler üreten suçu asla kendinde aramayan bu camiaya tabi ki saygı duymuyorum.Ancak bu,performanslarını da inkar etmemi gerektirmez.
Böyle baktigin zaman haklisin ama benim icin tam o noktada ikinci bir durum devreye giriyor.
Besiktas, performansi, kazanigi mac ve puan sayisi, beni ilgilendirmiyor.
Ama mesela taraftari oldugum camiaya saygilari olsaydi, ben de simdi saygi duyardim.
Rakip taraftar olarak beni ilgilendiren nokta bu, saygi.

Orkan, Tolgay, Kerim Frei gibi adamları çok ucuza kapadılar. Yanlış hatırlamıyorsam Tolgay'ı da 450 bin Euro'ya almışlardı. Biz ise Tolga malına sırf maaş olarak 2 milyon Euro ödüyoruz.

Üst Alt