17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık

Renktaş, biliyorum benim yorumlarım hoşuna gitmiyor.

Bu yüzden açık yüreklilik ile soruyorum, Belhanda benim hatırladığım Gençlerbirliği maçında verdiği net gol pası dışında hangi maçta net gol pası verdi?

İnan samimi soruyorum, çünkü bende yanlış hatırlıyor olabilirim.
Geçen hafta Alanya maçında Rodrigues'in koşu yoluna güzel bir pas atıp kaleci ile karşı karşıya bıraktı lakin Garry sıvadı. Bunun gibi belki 1-2 tane daha vardır o kadar.

Objektif olmak lazım, şu fenerin oynadıgı top göze hoş geliyor. Bu saatten sonra şampiyonluk yarışından kopmazlar, lig cok zora girdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu fener hayatta şampiyon olamaz
Deplasmanda her maç tehlikeli

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Renktaş, biliyorum benim yorumlarım hoşuna gitmiyor.

Bu yüzden açık yüreklilik ile soruyorum, Belhanda benim hatırladığım Gençlerbirliği maçında verdiği net gol pası dışında hangi maçta net gol pası verdi?

İnan samimi soruyorum, çünkü bende yanlış hatırlıyor olabilirim.

Senin işin gucun ortaligi karistirmak zaten.

Belhanda'yi falan ovmuyorum, diyorum ki verim almak zorundasin bu oyuncudan, milyonlari odemissin, istedigin zaman oyle elden cikartamassin.

Biz çöktük diye toparlandılar bence psikolojik olarak işlerini bitirecektik tudor izin vermedi
İşte olay bu kadar basit. Fb ve Trabzon maçlarının önemi işte bu yüzden çok ama çok fazlaydı. O iki maçı alsak fişi çekerdik ve daha Kasım ayında psikolojik olarak rakipleri çökertir ve şampiyonluğumuzu ilan ederdik. İşte biz böylesine büyük bir fırsatı teptik.

Şimdi geldiğimiz durum ise içler acısı. Herkesi potaya soktuk biz demoralize olduk. Liderlik de gitti. Tudor'un misyonunu tamamlaması için son bir vazifesi kaldı; Bizi potanın dışına itmek.

Fenere basacaktin ya herro ya merro diye fark 11 olacakti saf disi kalacaklardi.

İbb ye yenilmeyecektin adamlari havaya sokmayacaktin

hele su kargalara rezil olup hem puan farkini kapatip liderligi basaga kaptirmayacaktin

bi trabzon mallari var ki onlardan bahsetmiyorum bile. En sinir oldugum macti

ne yaptiysak biz kendi kendimize yaptik yani. Bu saatten sonra digerlerine gore sansimiz daha zor bence.

Üst Alt