17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tam sinir harbine dönmelik maç.

Hoca yok, yönetim yok. Pozitif yönü; biz bizeyiz.

Altından kalkarız umarım.

Aksi bir durumda, Akhisar maçının devre arasında tribünler arasındaki 'parlama'nın çok daha büyüğünün olma ihtimali beni korkutuyor.

Şu duruma insan gerçekten isyan ediyor.

Göztepe’nin savunması berbat, açık oynuyorlar. İyi değerlendirmeliyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takımı kim çıkaracak acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emrah-bayraktar-01.jpg

Tudor'un iç saha planı uygulanmalı. Başka planlar puan kaybı getirir. Deplasmanda ne kadar rezilse içerde Terim dönemi dahil en zevk aldığım maçları oynattı.

galibiyetlerde herkes tudor derken biz burada yazdık bu herif berbat hoca,takımın ekmeğini yiyor diye
mesajlar orada duruyor
bu kadro anca bunu oynar bundan sonra
muslera
mariano maicon serdar linnes
feghouli fernando selçuk gary
eren gomis

selçuk bir şey oynamıyor da , 7.5m euro ndiaye hiçbir şey oynamıyor
belhanda ve ndiaye çöp transfer oldu,devre arası satıp kurtulmak lazım

Benim korkum bu maç değil hazırlık kampına Terim'i yetiştirebilecek miyiz önemli olan hazırlık kampının başından sonuna kadar Terim olması gerekiyor ve 3-4 tane kritik transfer lazım bunlarda çok önemli sorunlar ?

galibiyetlerde herkes tudor derken biz burada yazdık bu herif berbat hoca,takımın ekmeğini yiyor diye
mesajlar orada duruyor
bu kadro anca bunu oynar bundan sonra
muslera
mariano maicon serdar linnes
feghouli fernando selçuk gary
eren gomis

selçuk bir şey oynamıyor da , 7.5m euro ndiaye hiçbir şey oynamıyor
belhanda ve ndiaye çöp transfer oldu,devre arası satıp kurtulmak lazım

Ndiaye 10 da oynasın gör neler yapıyor ne çöpü adamdan yapamıyacağı şeyi 8 numarayı verip iş yapmasını bekliyoruz haliyle patlıyor ndiaye rakip kaleye ne kadar yakın olursa o kadar etkili olur geride oynarsa hiç birşey yapamaz.

Farkedemediğiniz nokta şimdi gelecek TD hem şampiyonluğu hem de yönetimi belirleyecek. yani şimdi hasan şaş gelse sanmayın ki seçimde gelen değistirecek. Kaldı ki bu vaziyette yabanci Td gelmez, Ft yüksek ihtimal reddeder kısacası yönetim şu dk ya kadar yaptıklarını sıvıyor.

İki istatistik ile belhanda wesley den iyi diyenler şimdi muslerayı bile gömüyor. Ft in ayrılmadan önceki sezonunda duran toptan gol yememiştik ve kalede yine muslera vardı, öyle herşey oyuncu da bitmiyor td bazen herşeydir. Ndiaye de dediğiniz gibi berbat topcu değil.

Göztepe maçında takımın başında Tuğberk Tanrıvermiş veya Emrah Bayraktar ikilisinden biri yer alacak..

nevzat

çok önemli bir maç hem seçim hem td öncesi kazanmamız lazım ligi 3 puanla kapatmak çok önemli futbolcuların iyi motive olması ve taraftarın tribünleri doldurması gerekiyor. ikinci yarı fatih terim ile lig şampiyonluğunu kazanacağız inşallah ama bu maçı almamız şart ve alacağımızı düşünüyorum.

Üst Alt