17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vay be nereden nereye geldi konu bir günde bir sayfa ilerliyor belkide devreyi lider kapatacağız ama o rüzgarı kaybettik malesef emeği geçenlerin allah belasını versin...

Tolga ciğerci iyileşmiş ben olsam belhanda'yı keserdim

Muslera

Denayer maicon serdar linnes

Fernando tolga

Fegouli ndiaye gary

Gomis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeneceğimizi düşündüğüm maç tek bir sebebim var bu düşüncede takımın başında ne uğursuz Dursun ne de hırvat Tudor var ...

Şu an ortama bakarsak maç günü kapalı gişe olma ihtimali çok yüksek ve öyle de olmalı... Artık tamamen kenetlenip bütünleşme zamanı arkadaşlar

Bu maçı kayıpsız geçelim yeter bundan sonrası daha güzel olacak gibi hissediyorum,Yeni yönetim ve efsanemiz olan bir teknik direktörle

Muslera
Denayer Maicon Serdar Linnes
Fernando Selçuk
Feghouli Ndiaye Rodrigues
Gomis

Çıkıp savaşalım pes etmediğimizi gösterelim çok büyük avantajı teptik ama hala ölmedik mesajını verelim.

Muslera
Denayer Maicon Serdar Linnes
Fernando Selçuk
Feghouli Ndiaye Rodrigues
Gomis

Çıkıp savaşalım pes etmediğimizi gösterelim çok büyük avantajı teptik ama hala ölmedik mesajını verelim.

Avantaj hala bizde fenerle aynı beşiktaş'la 2 puan farkımız var ve geri kalan 18 maçın 17'sinde bariz favoriyiz sadece kadıköy'deki maç için bir şey söylemem ama Terim olursa oradan da puan çıkarma ihtimalimiz yüksek... Asıl şimdi onlar düşünsün çünkü küllerimizden doğuyoruz.

Terim Şenol'a Aykut'a ve diğerlerine gerçek kralın kim olduğunu gösterecektir :D

Maç başlamadan önce 52.500 kişi öyle bir İMPARATOR FATİH TERİM diye bağıracak ki işte o an büyük kenetlenme başlayacak

Üst Alt