17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Stad tiklim tiklim dolmali. Yabanci oyuncularin güven tazelemesi lazim. Taraftarin istedigi oldu Tudor gitti.

Artik taraftar üstüne düseni yapmali...

Muslera
Denayer Maicon Serdar Linnes
Fernando Selçuk
Feghouli Ndiaye Rodrigues
Gomis

Çıkıp savaşalım pes etmediğimizi gösterelim çok büyük avantajı teptik ama hala ölmedik mesajını verelim.
Kadroya selçuk'u yazıpta, çıkıp savaşalım demek çok ironik olmuş.

Selçuk tek bişey için savaşır, o da; euro euro euro

Gün yüzü görme DURSUN!

Bu mac ayni zamanda sampiyonluga aday sayisini da etkileyecek

goztepe ikinci yarinin ilk macinda fb ile oynayacak

olur da hem bizi hem fb yi deplasmanda yenebilirse , bu sene sampiyonluga yavastan goz kirparlar

herkes kayseri trabzon ve goztepeyi etkisiz eleman goruyor , ama unutmayin bu adamlar siralamada bu yeri 3-5 haftada degil , koskoca bir yarida elde ettiler

iki uc kritik macla hic tahmin edemeyeceginiz noktaya gelebilir isler

serkan safak in agir dalga gecmelerine maruz kalabilirsiniz

bu mac stat inleyecek 90 dakika fatih terim tezahuratlari ile uAslan bunu sosyal medya ile göstermis bulundu, gönülden cimbomlu olarak bu maci kazanacagimizi düsünmüyorum aynisini malatya icinde düsünmüstüm malesef gerceklesti!

Son düzenleme:

olur da hem bizi hem fb yi deplasmanda yenebilirse , bu sene sampiyonluga yavastan goz kirparlar

herkes kayseri trabzon ve goztepeyi etkisiz eleman goruyor , ama unutmayin bu adamlar siralamada bu yeri 3-5 haftada degil , koskoca bir yarida elde ettiler

Bursa da şampiyon olduğunda sanırım hem feneri hem beşiktaşı dediğin gibi yenmişti bunu yapabiliyorlarsa olsunlar zaten helal olsun derim..

Arenada misafir tribunden sana el sallamak isterim ustat

Bursa da şampiyon olduğunda sanırım hem feneri hem beşiktaşı dediğin gibi yenmişti bunu yapabiliyorlarsa olsunlar zaten helal olsun derim..

2-3 kriter adeta bu olasiligi isaret ediyor

birincisi basaksehir kayseri goztepe ve trabzon , yani 4 aday var

ikincisi buyuk takim taraftarlarindan hangisi olursa olsun diger iki buyuk takimdan ziyade bunlari destekler

ucuncusu ciddi bir zaman zarfi geride kalmasina ragmen tepeden kopmadilar

dorduncusu artik kadro kaliteleri ve hakemler nispeten gecmis senelere kiyasla dezavantaj degil

dikkat edin , gs 8 de 7 , fb 5 te 5 gibi seriler yapsa da kopmadilar ve kopanin yerine (bursa) digeri geliyor (goztepe ve ts gibi)

yanliz jahovic agir mal.

Bu kadar overrated bi oyuncu daha yok. Topculuk konusunda agir kazma, sadece bu aralar gol sansi yaver gidiyor. zaten bi ton da penalti atti. penADIS

Kazanamazsak psikolojik olarak havlu atarız bana göre heleki terim gelmezse bir yabancı ile çok zor işimiz kendi adıma şunu söyleyim 30 sene bu takıma gönül verdim ölene kadarda bu böyle olacak, hayatım boyunca fener olmasında kim olursa olsun dedim ama bu sene biz olamazsak hakaten bu tinerciler olmasın diyorum bu sonradan görmelere bir sene daha dayanamam herhalde...

Üst Alt