17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak

Lan ümitsiz vaka futbol ulan bu sen ne biliyorsun acaba engin bilgilerini paylaş bakıyım bizde bilelim.Sahada atom parçacıkları çarpıştırıp evrenin sırrını çözmeye çalışıyorlarda bizim mi haberimiz yok :D

Fatih terim nefreti diyorsun adamın gelmesini bende istedim aç fatih terim başlığını oku eğer okuduğunu anlama gibi bir kabiliyetin varsa! fatih terim gelse daha iyi olur diye en az 50 kere yazdım.

Yok şöyle oyuncu değiştirmiş yok böyle oyuncu değiştirmiş adamlar biz oyuncu değiştirene kadar 1-2 den sonra 4-2 öne bile geçebilirlerdi.Geç kaldı ve maç gidiyordu neredeyse bi daha ki sefere böyle şanslı olamayız.

Serkan abi iyi bir terimcidir arkadaşlar.

Denayer rezalet. Top sektiriyor. Saydığım en az 3 defa kafa topu zamanlamasını berbat yaptı ve rakibe topu hediye etti.

Acilen Mariano'nun sol bek şubesi lazım. Mariano Harika ötesi. Lato ve Denayer acayip sırıttılar.

Ayrıca Kayseri'ye ders olsun. Şerefsizlik yapıp ardından gol yemeleri iyi bir kapak oldu.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Son düzenleme:
Bugüne kadar seviyeli birçok tartışmam konuşmam olmuştur lakin modun üslup problemlisiyle ilk defa karşılaştım. Hiç senin kafa da olmadım maçı gözlerimle izlerim ki ben organ ve yeteneklerimi bilinçli kullanırım. Sen uyarı yada ceza yemeyeceksen ki sanmam ip ban rica ediyorum. (not: eğer alkollüyseniz ki ben kullanmıyorum, ama kullanana saygı duyarak yazıyorum. Foruma girip rahatsız etmeyin)

Moderatörler kesinlikle daha düzgün bir üslup kullanmalı forumda. Çünkü elindeki yetkiyle halkın üzerine yürüyenlerden bıktı Türk insanı. Üstelik aynı seviyesiz yaklaşımın kararlara da yansıyacağı endişesini doğuruyor. Hele hele bakış açısına göre herkesin farklı kişiyi haklı görebileceği bir tartışma ile ilgili "milleti salak yerine koyanlara uslubumuz boyledir isine geliyorsa" yazmak bana göre katmerli bir kusur haline getiriyor yapılanı. Üslubumuz derken? Bütün forumu mu kastediyor bu moderatör. Yani fikrine katılmadığımız biri olunca pisleşebiliriz? Ya da kendisi bizim bilmediğimiz kadar önemli bir insan? Çoğul eki niçin kullanılmış anlayamadım. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki bir moderatör yazım ve dilbilgisi kurallarına daha hakim olmalı. Noktalama işaretlerini kullanabilmeli...

Maç için bir iki kelime yazmak için gelmiştim fakat gördüğüm seviyesizlik beni rahatsız etti. Elindeki ufacık yetki ile sağa sola bağıran insanlar malesef bana liyakat ilkesinin burada da uygulanmadığını gösteriyor.

Öncelikle benim için sürpriz oldu bu sonuç beraberlik bile iyi diyordum... Üstelik 3 tane çok önemli eksiğimiz vardı..

Maça gelirsek zaten fırtına gibi başladık.. Özellikle Garry oynadığı her maç takıma hareket getiriyor...Feghouli anlık güzel patlamalar yapsa da hala istenen kıvama gelmedi asist yapması moral olarak iyi oldu... Belhandanın olmayışı ilk yarı gayet olumlu etkiler ortaya çıkardı...Lakin arkasında oynayan kaptan bozuntusu herşeyin içine etmek için çabaladı..

2. yarı bambaşka bir oyun oldu maalesef.. Güray bulduğu her yerden kesti gol geliyorum diye bağırıyordu artık... Terimin müdahaleleri yerindeydi o ara maçın 2-2 olmaması bizim adımıza çok büyük şanstı hele Mendesin kaçırdığı akıl dışı... Tolga-Donk 2lisi direnç kazandırınca güzel kontralar yakaladık 5lik de yapabilirdik Kayseriyi ..

Benim en çok takıldığım 2 şey oldu..

1. Duran toplarda hala inanılmaz bir zaafiyetimiz var bunu bilen rakipler ceza alanı etrafından duran top almaya çalıyor..Bizim ayarmızda bir takımın bu kadar büyük zaafı olmamalı her maç diken üstündeyiz..

2. bjk 2-0 öne geçip de taraftarını kanser etmiyor bu sıkıntı nedense bizde var... Şahsen ben bjk ilk yarı 2-0 yapsın maçı kapatırım direk çünkü 4-5e gidiyor biz kendi elimizle maçı veriyorduk nerdeyse ilk yarı bile rahatlıkla 3-4 yapabilirdik..Takım öne geçince gereksiz pısırıklaşıyor hele rakip de üstüste 2 pozisyon bulduysa iyice çuvallıyoruz..Terimin bu işe de bir el atması lazım

Ikinci yarida tek pozisyonumuz var oda feghoulinin sutu

yasin ne yapiyor sanki
Top rakipdeyken daha dikkatli izle.

Yasin geriye koşup yürüyerek pozisyon tutmuyor , 2-3 sn de bir arkasına göz atıp kademesini kontrol ediyor ve rakibini karşılıyor.

feghouli ise göstermelik alan savunması yapıyor.

Yasin topla daha hızlı ileri çıkıyor , feghouli hızlı bir oyuncu olmasına rağmen o kadar dribling yapmıyor.

Bu maçta biraz da 10 numara oynadığı için öyle göründü.Zaten çıksın dememin sebebi de bu yüzden.Tolga 8 numara gibi oynayarak üstünlüğü ele geçirmemizi sağladı.

Anlık performans üzerinden gidelim oyuncu isimleri üzerinden değil.

Maci seyretmemis gelmis burda milletin yorumlarina kuru kuru laf yapiyorsun.Adamlarin 4 pozisyonu yok dedin olanlari soyledik daha hala auta cikti o top diyorsun adamin koseden cikardigi topa milleti salak yerine koyanlara uslubumuz boyledir isine geliyorsa.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam gibi yorum atıyoruz gelmişsin artistlik yapıyorsun.Laf da söylerim başka bir şey de tabi.1-2 olduktan sonra bir hemen direğin yanından çıkan top var bir de Muslera'dan dönüp üstten auta giden pozisyon var.Muslera'nın kornere çeldiği duran top da yarım tehlike sayılabilir.Muslera'nın rahatça aldığı topun nesi gol pozisyonu,ne bekliyorsun bir takım 90 dakika boyunca her yan topu alacak mı?

adama fetocu diyen sen degilmiydin lan

kivirma şimdi

sinan gümüş o 2 gol firsati degerlendirseydi maçi çoktan kazanmiş olurduk ama işine gelmiyor tabi

fatih terimin bu maçta yaptiklarini küçümsemek yerine biraz durumu anlamaya çaliş. kimse mükemmel şeyler yaptigini söylemiyor ama yaptigi hamleler dogruydu ve maçi kazanmamizda önemli rol oynadi

neyse ben diyecegimi dedim

ii forumlar
Demişimdir fetöcü diye bunun futbol ile alakası ne ümitsiz vaka?Daha siyaset ile futbolun ayırımını yapamayan adamlarla şurada tartışıyoruz ne günlere kaldık yarabbim.

Sinan konusunda yasin sakatlanmasa oyuna bile almayacaktı sen neden bahsediyorsun?Hakan baltayı alacaktı oyuna sen hala sinan golü atsaydı şöyle olurdu böyle olurdu diyorsun.

Madem sinan değişikliği ile böyle pozisyonlara girmeyi biliyordu neden yasinin sakatlanmasını bekledi yada neden o dakikalarda hakan baltayı oyuna almayı planlıyordu?

Hani oyunu çok iyi okuyormuş ya.

Adam gibi yorum atıyoruz gelmişsin artistlik yapıyorsun.Laf da söylerim başka bir şey de tabi.1-2 olduktan sonra bir hemen direğin yanından çıkan top var bir de Muslera'dan dönüp üstten auta giden pozisyon var.Muslera'nın kornere çeldiği duran top da yarım tehlike sayılabilir.Muslera'nın rahatça aldığı topun nesi gol pozisyonu,ne bekliyorsun bir takım 90 dakika boyunca her yan topu alacak mı?
Adam gibi yorum atmiyorsun her zaman yaptigi isi yapiyorsun biktik senin trolluklerinden hemen isi fatih terim dusmanligina baglamissin, ilk alintinda ben sevdigim kisiyide elestiririm kardesim bir olumsuz elestiri atiyoruz ne galatasaray dusmanligimiz kaliyor ne fatih terim dusmanligimiz sizinlemi ugrasicaz biz?

Son düzenleme:
Dostum elestirini dikkate aliyorum ancak su uslubu forumda bu sahislardan baska kimseye kullanmiyoruz isi gucu sabahtan aksama kadar trolluk yapmak olan bu kisiler maalesef boyle bir usluptan anliyor.

Benim yorumuma daha farklı bir üslupla yorum yazarsın sanmıştım.Şaşırdım:DD

Ne olursa olsun bence bu üslupla yazmaman gerekiyor. .Hani mod falan olmasan anlarım.Fakat mod olarak daha dikkatli olman gerekiyor.

Bu arada bende bu adamı falan diyerek biraz üslubu bozmuşum:DD.Kusura bakma...

Benim yorumuma daha farklı bir üslupla yorum yazarsın sanmıştım.Şaşırdım:DD

Ne olursa olsun bence bu üslupla yazmaman gerekiyor. .Hani mod falan olmasan anlarım.Fakat mod olarak daha dikkatli olman gerekiyor.

Bu arada bende bu adamı falan diyerek biraz üslubu bozmuşum:DD.Kusura bakma...

ne yaptı mesela etki olarak?

Üstte yazdığım mesaj ve sözünü ettiğimiz şahısların olaya yaklaşımı direk bizim fatih terim ve galatasaray düşmanı olduğumuz ile ilgili ithamları ve bunlar bu işi ilk defa yapmıyorlar.Benim ve diğer arkadaşların galatasaraylılığını sorgulamak eğer bir sülup sorunu değilse kendilerine verdiğim cevaplardada bir sorun görmüyorum.Sözünü ettiğim şahıslar bunu her zaman herkese yapıyorlar.Mantık çerçevesinde yorum yapan arkadaşlara hiçbir zaman böyle bir yaklaşımda bulunmuyorum.Forumda moderatör olarak görev yapıyor olsamda kimsenin görüşünü editleme vs gibi şeylere girmekten kaçınıyorum bunu yönetimdeki arkadaşlarımda çok iyi bilir.

Serkan Sabri renktaşımıza yüklenmeyin.

Kendisi olumsuz gördüğü noktalara (ki bir çoğuna bende katılıyorum) değinmiş.

Bu eleştiriler, bizi hep daha yukarı çıkarır.
Aşağı itmez.

Asıl, eleştirinin olmadığı yerden korkun.
Işte o zaman sorumluluk sahibi olanlar kafalarına göre hareket edip kendi bildiklerini okurlar ve güç zehirlenmesi yaşarlar.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Serkan Sabri renktaşımıza yüklenmeyin.

Kendisi olumsuz gördüğü noktalara (ki bir çoğuna bende katılıyorum) değinmiş.

Bu eleştiriler, bizi hep daha yukarı çıkarır.
Aşağı itmez.

Asıl, eleştirinin olmadığı yerden korkun.
Işte o zaman sorumluluk sahibi olanlar kafalarına göre hareket edip kendi bildiklerini okurlar ve güç zehirlenmesi yaşarlar.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Hayır Ahmed Arif Kesen argümanlarında temel yok.Ofansif değişikliklerle maçı değiştirdiğini söylüyorlar ancak yaptığı tek ofansif değişiklik sinan gümüş oldu onuda yasin sakatlantı diye 70 de oyuna aldı yasin sakatlanmasa hakan balta oyuna girmeye hazırlanıyordu.Ama biz bunu söyleyince galatasaray düşmanı oluyoruz.

Üst Alt