17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | MS | 4 Şubat

Hala çok sinirliyim, donk ve yasini düşününce daha da sinirleniyorum.

donk tan bir halt olmayacağı ortada zaten de,en azından de jong u tutup bunu göndermeye çalışsaydınız.

adamlar bizim ceza sahamızda cirit atıyor donk denen eleman da izliyordu dün akşam

donk çakılı oynamalı defansın önünde bekler çıkmalı,dün akşam bunu yapmadılar ,2. yarıda donk u çaktı bekleri ileri atmaya çalıştı bizde kıpırdandık

donk tan bir halt olmayacağı ortada zaten de,en azından de jong u tutup bunu göndermeye çalışsaydınız.

adamlar bizim ceza sahamızda cirit atıyor donk denen eleman da izliyordu dün akşam

donk çakılı oynamalı defansın önünde bekler çıkmalı,dün akşam bunu yapmadılar ,2. yarıda donk u çaktı bekleri ileri atmaya çalıştı bizde kıpırdandık

hiç dikkatiniz çekti mi bilmiyorum ama adamlar orta açınca ceza sahamızın önünde bir tane bile adamımız olmuyordu. Donk ve tolga defansif ön libero olacak adamlar değil. Son dakikalardaki bir pozisyonda sivasın ceza sahasında yarım metre önündeki topa hamle yapmaya tenezzül etmeyen donk yüzünden üçüncü golü yiyorduk. İşin en kötü yanı FT in ikinci yarıya donk ve yasinle devam etmesi oldu.

Hadi diyelim ilk 11'de Donk'u denemek istedin. E ilk yarı gol yiyorsun 1-0 geridesin, umut vaat eden top oynamıyorsun. Bari oyuna doğru müdahale et. Gol atma kabiliyeti yüksek olan Feghouli ve Tolga'yı çıkartıyorsun, hiçbir varlık gösteremeyen Yasin ve Donk oyunda.. Donk 90 dk oynuyor, Yasin 75.

45'te yapması gereken değişiklikler şunlardı:
Donk-Belhanda
Yasin-Sinan

Baktın olmuyor son hamlede risk alıp:
Tolga-Eren

yapabilirdi.

Bu duran top zaafıyla şampiyon falan olmayız hayal kurmayın..Fere başaka bjkye 0 pozisyon verdik diyelim...en azından 3 tane serbest vuruş 3 de korner toplam 6 duran top bulurlar...min. bir tane yeriz zaten..
Bu kadar aciz aptal bir kadro görmedim hayatımda göz göre göe her hafta aynı golü yiyoruz ve kimse birşey yapamıyor..Kalite olarak daha kötü kadrolar gördük ama hiçbir kadroda bu tarz aleni bir zaaf hatırlamıyorum...

Ben demiştim Tudor gitsin ama Terim gelmesin onunla da olmaz, çünkü Egosuna hep yenik düşüyor, ben yaparım ben ederim ben şapkamdan kuş çıkarırım. Ne olur Arkadaş oyuncuların mevkileriyle oynama değiştirme, bırak Feghouli sağ açıkta yerinde oynasın, koy Belhandayı golcü arkasına. Yasin, Donk, Tolga nedir ya? Hele solda sol bacağı yok diye Linnes i oynatmıyor ya, gördük sol bacağı olanları. İşte inat egosu tavan.Hatalar say say bitmez, ilk yarı 1:0 geridesin 2 ci yarıya müdahale edip öyle başlasana 2 ci yarıya, Belhandayı alsana oyuna ama olur mu? Birde Feghouli yi çıkarmaz mı?Biz Terimle anca 4 cü oluruz, bu sefer ballılığı şans ı da yetmeyecek. Neyse Terimciler yine kızacak bana

Denayer gibi hava toplarında sıfır olan bir oyuncuyu sırf ayağı azıcık top yapıyor diye oynatmak nasıl bir kafadır? Adamın oynadığı her maçta duran toptan gol yiyoruz. O zaman Musleranın yerinde Belhandayı oynayatalım geriden super oyun kurar!

Donk gibi surekli rezalet toplar atan bir adama orta sahada gorev vermek nasıl bir mallıktir? Adamın attigi toplar yere inmeden outa gidiyor yav, 30 metre uzağa top mu atılır?

Geçtim Feghouli gibi laubali, surekli top kaybeden, oyun zekası zayıf birine oyun kurucu gorevi vermek de nedir??? Ulan Belhandanin tirnagi olamaz Feghouli bu konuda, adam oyuna girdikten sonra yeni bir maç oynanmaya başladı.

Terim salakça inatlarına başladı gelir gelmez.

1. Bu takimin stoperleri Maicon ve Serdardır.
2. Belhanda 11e ilk yazilacak oyuncudur
3. Donk yerine Selçuk dahil her alternatif öndedir.
4. Daha geleli 2 gun olmiş Nagatomo yerine Linnes oynasa cok daha iyi olurdu bence.

Terim hatalarini hizli duzeltir umarim, lig bitecek aptalca inatlarindan vazgecmezse.

Sent from my iPhone using Tapatalk

beklenen bir sonuçtu benim açımdan. bu kadar kızanları gördükçe şaşırıyorum.

iyi tarafından bakacak olursak herkesin puan kaybettiği haftada kaybettik ve şampiyonluk şansı en yüksek tarafız.

ilk gol felaket yaw
feguli falan kafa vurmaya calisiyor, mariano yerden atilir diye bekliyor, donk direkte, diger uzun topcular gomis maicon ve tolga kimseyi tutmuyor. su nagatomo ve marianonun kale diregi dibi harici bir yerde olmasi sacma sapan bisey. feguli de ilerde beklesin ztn gomis gelmis, fegulinin vuracagi kafadan ne olabilir ki.

Üst Alt