17/18 H:21 | Başakşehir 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Şubat - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener an itibarıyle şampiyonluğun en büyük favorisi durumuna geldi.Geçen hafta havlu atabilecek duruma gelmişlerken 1 haftada lig ters düz oldu.Hatta çok iddalı olacak ama fenerin şampiyonluğu aldığı akşam diyebilirim şahsım adına.Malatya,Kayseri ve Sivas maçlarından minimum 1 veya 2 sinde takılmazlarsa şampiyon olurlar.Bu durumu tek birşey terse çevirebilir o da kadıköyde bunlara yenilmemek olabilir.Aksi takdirde içeride 7 de 7 yaparlar ve şampiyon olurlar

fikstür meselesine gelince sadece fenerbahce maçı önemli dışarıda,o maçtan da 1 puan kafi.aynı hafta basaksehir-bjk oynuyo zaten.sonrasında trabzon ve basaksehirle içerde oynuyoruz ve galibiyetten ötesi olmaz,fatih terim ile.şampiyonugun ise son 2 haftaya kalacagını sanmıyorum.içerdeki bjk maçı öncesi kesinleşeceğini düşünüyorum.son 2 haftayı bay da geçebiliriz yani : )

şampiyonluk yarısında korkusu olanlar Galatasaray'ı tuttugunu hatırlarsa bi ara,sorun olmaz.ha bi de fatih terim var tabi.iyi geceler

Son düzenleme:
Arda: "Ben nerede hata yaptim"

DVxdMd9V4AA1r5l.jpg

Tek kare tek yavşak!

Abdullah Avcı'nın kadro tercihi baya kötüydü. Chedjou-Attamah'ı yan yana görünce Fener kazanır heyecanı ile izledim maçı. Fener Trabzon maçındaki oyununu oynadı aslında, ki pozisyonlar da buluyorlardı haklarını yemeyelim. Fizik gücü ve takım oyunuyla bitirdi maçı. Geçen hafta Konya da kazanabilirdi Başakşehir karşısında. Ki haftaya Trabzon da kaybetmez diye düşünüyorum. Gelecek hafta ezeli rakibimizi daha fazla ciddiye alıcaz gibi.

Fener iyi filan oynamadı her zaman ki gibi takımı geriye yaslanıp kendi sahasında başakşehire nefes aldırmadı zaten başakşehirin stoper hattına bakarsanız bu maçın başından skoru belliydi şunu da söylemek lazım chedjou'dan da iyi ki kurtulmuşuz. Burada Aykut resmen Avcı'yı yendi 2 tane amatör stoper arasına fizik gücü yüksek uzun boylu santrafor koydu ve istediğini aldı başakşehir hani sistem takımıydı işte o işler öyle olmuyor epruano, emre, mossoro gibi takımın omurgası yokken dünyanın en iyi sistem hocası olsa bu maçı gene kazanamazdı. Fenerin 2 hafta sonra beşiktaş deplasmanı var ki o maçtan sonra farkı 5-6'ya çıkarma şansımız olacak eğer 5/5 yaparsak kadıköye başakşehirle de fenerle de hatta beşiktaşla da ciddi puan farkıyla maça çıkarız.

Son düzenleme:
Fener iyi filan oynamadı her zaman ki gibi takımı geriye yaslanıp kendi sahasında başakşehire nefes aldırmadı zaten başakşehirin stoper hattına bakarsanız bu maçın başından skor belliydi şunu da söylemek lazım chedjou'dan da iyi ki kurtulmuşuz. Burada Aykut resmen Avcı'yı yendi 2 tane amatör stoper arasına fizik gücü yüksek uzun boylu santrafor koydu ve istediğini aldı başakşehir hani sistem takımıydı işte o işler öyle olmuyor epruano, emre, mossoro gibi takımın omurgası yokken dünyanın en iyi sistem hocası olsa bu maçı gene kazanamazdı. Fenerin 2 hafta sonra beşiktaş deplasmanı var ki o maçtan sonra farkı 5-6'ya çıkarma şansımız olacak eğer 5/5 yaparsak kadıköye başakşehirle de fenerle de hatta beşiktaşla da ciddi puan farkıyla maça çıkarız.
Çok iyimser bir yazı olmuş.Kadıköyde yenildiğin an 4 takım kafa kafaya gelmiş ve senin önünde 3 tane hatta 5 tane ve 2'si direkt rakiplerinle olmak üzere maçlar olacak.Arada düşme potasındaki gençler ve alanya maçlarını saymıyorum.5 maçta 5 yaparsan şampiyon olursun.5 te 4 yaparsan kafa kafaya ama avantaj yitirmiş olarak gidersin.Şayet direkt rakiplerinden birisine yenildin mi o zaman ilk 2 bile gider ki bugünkü maç o kadar hayatiydi.Başak kazansa ilk 2 neredeyse garanti altına girecekti

Şerefsiz aykut ne oldu..Nasıl kazandın şerefsiz..Hani engelliyecekleridi sizi...Tencere kapak misali bulmuşsunuz birbirinizi sinsi karaktersiz aykut..
Dünya üzerinde bunlar kadar şerefsiz bir klüp yoktur.Belkide ligin en çok kollanan takımı olmasına rağmen utanmadan hakem diye en çok ağlayanda bunlar..

Şu ligin başından beri Galatasasaryın kaç tane penaltısı verilmedi.Hadi bunu geçtim maç içerisinde diğer iki şikeci takım ile bizim oynadığımız maçları karşılaştırdığımızda hakemler bizi resme eziyorlar.Bizim oyuncular zaten sahada haklarını korumaktan aciz hepsi ruhsuz..Ama sende ne başkan var nede yönetici.Taraftar zaten dünyadan bi haber.Objektif delisi taraftar.Hepsi aynı spor yazarıda, yorumcusuda objektif olacam diye kıçını yırtan adamlarla dolu.

Bizim Başkan, aziz dene şerefsizin olduğu ortamda fair playlikden dostlukdan bahsediyor.Bunların ne halt olduklarını senelerdir anlayamadılar.Ama başımıza gelen adamların Galatasaraylılıkla alakaları yok ki azizden neden nefret etsinler.

Maça gelirsek fener çok iyi kapanıyor.Sınuçda kadrolarıda anadolu takımı gibi değil.Belli bir kalitenin üstünde olunca, başakşehir gibi takımların balonları patlıyor.Biz şu başakşehir karşısında rezil olduk.Düşünün tudorun ve oyuncuların ne halt yediklerini...

biz biraz doğru yönetilsek şu anadolu takımların en iyisine en az 10 puan fark atarız. Bu bütçelerle anadolu takımlarına karşı bu kadar zorlanmak tam bir fiyaskodur.Şu başakşehirin en iyi oyuncusu dediğimiz visca bize gelse hiçbir halt yapamaz.Nasıl aldılar bu adamı diye küfrederiz.3 büyüklerin kötü yönetildiği ligde Doğru bir sistemle takım olarak bazı şeyleri başardıkları için şu kalitesiz ligde kendilerince başarılı oluyorlar.

Son düzenleme:
Yok böyle bir şey yav. Süper Lig'de ilk defa bu oranlarla bir maç 2/2 bitti. Oran analizi yapmayı bırakalım çünkü bir işe yaramadığı kanıtlandı :(

Çok iyimser bir yazı olmuş.Kadıköyde yenildiğin an 4 takım kafa kafaya gelmiş ve senin önünde 3 tane hatta 5 tane ve 2'si direkt rakiplerinle olmak üzere maçlar olacak.Arada düşme potasındaki gençler ve alanya maçlarını saymıyorum.5 maçta 5 yaparsan şampiyon olursun.5 te 4 yaparsan kafa kafaya ama avantaj yitirmiş olarak gidersin.Şayet direkt rakiplerinden birisine yenildin mi o zaman ilk 2 bile gider ki bugünkü maç o kadar hayatiydi.Başak kazansa ilk 2 neredeyse garanti altına girecekti

Fenerbahçe geçen hafta gençlerbirliğine karşı kazansaydı farklı bir senaryo konuşuyor olabilirdik ama şu an itibariyle fenerbahçenin hala şampiyonluğun ilk 3 adayı olduğunu düşünmüyorum. Başakşehirin önümüzdeki maçlarda eksikleri giderdikten sonra seri yakalamayacağını da bilmiyoruz bu olasılıklar üzerinden konuşmaya gerek yok çünkü Lider olduğun zaman sadece kendi maçlarına bakacaksın ama arkadaki rakipler sürekli üstlerindeki maçları izlemek zorunda kalacaklar.

Geçen haftanın en büyük kaybedeni biz gibi lanse edilirken bana göre o haftanın en büyük kaybedenleri fenerbahçe > beşiktaş > başakşehir > biz nedeni çok basit fenerbahçe iç sahada 3 puan alabileceği maçta 2 tane bireysel hatayla 1 puan aldılar, herkesin yendiği bursayı beşiktaş yenemedi, konya gibi bir deplasman da 92-93'ncü dakikaya önde girip 3 puan alabilecekken 1 puan alması en son da sivas deplasmanında başak ve beşiktaş kazanamadı tabi biz de kazanamadık buradan bir kayıbımız yok.

Yarın ki maçı alıp liderliğe oturduktan sonra kadıköy'e kadar 4 maç bu süreçte gene rakipler birbirleriyle oynayacaklar o yüzden oradan da 12 puan çıkarırsak kadıköydeki herhangi bir sonuca rağmen liderliğimiz değişmeyecektir. Lider olmak çok ayrı bir olay hem moral hem motivasyon hem de maçlardaki enerji en yüksek seviyeye çıkartıyor. Şunu unutmamak lazım lider bir Galatasaray'ın hiçbir zaman rakibi yoktur son 10 haftaya lider girdiğimiz çoğu sezon şampiyonluklarla sonuçlanmıştır bu da kulübün 1987 yılından sonra kazandığı winner özelliğidir.

Son düzenleme:
Fener an itibarıyle şampiyonluğun en büyük favorisi durumuna geldi.Geçen hafta havlu atabilecek duruma gelmişlerken 1 haftada lig ters düz oldu.Hatta çok iddalı olacak ama fenerin şampiyonluğu aldığı akşam diyebilirim şahsım adına.Malatya,Kayseri ve Sivas maçlarından minimum 1 veya 2 sinde takılmazlarsa şampiyon olurlar.Bu durumu tek birşey terse çevirebilir o da kadıköyde bunlara yenilmemek olabilir.Aksi takdirde içeride 7 de 7 yaparlar ve şampiyon olurlar

Bjk deplasmanında kaybederlerse hiçbir şey değişmez.

Abdullah Avcı: "Bir taraf oynatmamaya çalıştı, topa çok sahip olduk ama üretemedik. Rakibimiz kazandı. Oyunun geri bildirimini yaparız ama bizi buraya taşıyan oyundan devam edeceğiz. 4 yıldır gelişim gösterdik. Bugün onlar oynatmamaya geliyor, bu çok daha değerli."

agliyor

Fenerbahçe geçen hafta gençlerbirliğine karşı kazansaydı farklı bir senaryo konuşuyor olabilirdik ama şu an itibariyle fenerbahçenin hala şampiyonluğun ilk 3 adayı olduğunu düşünmüyorum. Başakşehirin önümüzdeki maçlarda eksikleri giderdikten sonra seri yakalamayacağını da bilmiyoruz bu olasılıklar üzerinden konuşmaya gerek yok çünkü Lider olduğun zaman sadece kendi maçlarına bakacaksın ama arkadaki rakipler sürekli üstlerindeki maçları izlemek zorunda kalacaklar.

Geçen haftanın en büyük kaybedeni biz gibi lanse edilirken bana göre o haftanın en büyük kaybedenleri fenerbahçe > beşiktaş > başakşehir > biz nedeni çok basit fenerbahçe iç sahada 3 puan alabileceği maçta 2 tane bireysel hatayla 1 puan aldılar, herkesin yendiği bursayı beşiktaş yenemedi, konya gibi bir deplasman da 92-93'ncü dakikaya önde girip 3 puan alabilecekken 1 puan alması en son da sivas deplasmanında başak ve beşiktaş kazanamadı tabi biz de kazanamadık buradan bir kayıbımız yok.

Yarın ki maçı alıp liderliğe oturduktan sonra kadıköy'e kadar 4 maç bu süreçte gene rakipler birbirleriyle oynayacaklar o yüzden oradan da 12 puan çıkarırsak kadıköydeki herhangi bir sonuca rağmen liderliğimiz değişmeyecektir. Lider olmak çok ayrı bir olay hem moral hem motivasyon hem de maçlardaki enerji en yüksek seviyeye çıkartıyor. Şunu unutmamak lazım lider bir Galatasaray'ın hiçbir zaman rakibi yoktur son 10 haftaya lider girdiğimiz çoğu sezon şampiyonluklarla sonuçlanmıştır bu da kulübün 1987 yılından sonra kazandığı bir vizyondur.
5 te 5 yapmanın anlamı yok şuanda şu sonuçtan sonra.5 te 5 üstüne kadıköyde yenilmemen lazım veya yenilsen bile yeniden 5 te 5 yapman lazım ki bence çok çok zor fener maçı sonrası 5 te 5.Fener minimum 72 puan yapar benim hesabıma göre.Çok ekstra puan kaybı yapıp ikram eder mi,şu noktadan sonra çok zor.Biz gerçekten şampiyon olacaksak kadıköyde yenilmeyeceğiz.Kadıköyde yenilirsek şampiyon olamayız.Heleki oraya 3 puan farkla gidip liderliği bırakırsak bir daha da liderlik göremeyiz

Üst Alt