17/18 H:24 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 5 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demirören 'in açıklaması vardı biz kupayı Galatasaray ligi alsın diye
Trabzonla oynadığımız buragin golüyle 1 0 kaybettiğimiz 2 yıl önce bjk maçı 1 0 lık evimizde

Bu Alemin Tek Kralı

E tamam öyle dedi de yattı anlamına mı geliyor,Hasan Kabze'nin 90+3'teki şutu azıcık daha sola gitse Fb şampiyondu.Yatma olsa iş oraya kalmaz çoktan yerdi Bjk o golü.Keza Trabzon maçı da öyle,o sene zaten berbattık iç sahada dahi herkes yeniyordu.O maç fena da oynamamıza rağmen bir ara pasta yedik golü yanılmıyorsam Jaja çok güzel bırakmıştı araya.Pino mu Kazım Kazım mı ne kırmızı görmüştü.İçerdeki Fb maçını nasıl kaybettiysek Trabzon'a da öyle kaybettik o sezon.İçerdeki Bjk maçında da yatmadık,gayet iyi oynadık pozisyonlar bulduk ama değerlendiremeyince nefesimiz yetmedi bir arapasta golü yedik yine.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bu maca neden derbi deniliyor anlamiyorum ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük takımların mücadelesi.Türkiye'de derbi şehir takımları anlamında değil büyük takımların mücadelesi anlamında kullanılıyor.

E tamam öyle dedi de yattı anlamına mı geliyor,Hasan Kabze'nin 90+3'teki şutu azıcık daha sola gitse Fb şampiyondu.Yatma olsa iş oraya kalmaz çoktan yerdi Bjk o golü.Keza Trabzon maçı da öyle,o sene zaten berbattık iç sahada dahi herkes yeniyordu.O maç fena da oynamamıza rağmen bir ara pasta yedik golü yanılmıyorsam Jaja çok güzel bırakmıştı araya.Pino mu Kazım Kazım mı ne kırmızı görmüştü.İçerdeki Fb maçını nasıl kaybettiysek Trabzon'a da öyle kaybettik o sezon.İçerdeki Bjk maçında da yatmadık,gayet iyi oynadık pozisyonlar bulduk ama değerlendiremeyince nefesimiz yetmedi bir arapasta golü yedik yine.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Büyük takımların mücadelesi.Türkiye'de derbi şehir takımları anlamında değil büyük takımların mücadelesi anlamında kullanılıyor.
Fener maçını 1 den 2 oldu diye biliyorum haginin yüzünden yanlış ta hatırlıyor olabilirim
Ama trabzon maçı çok bariz belliydi o kadar pozisyona girip vermiştik maçı

Bu Alemin Tek Kralı

Fener maçını 1 den 2 oldu diye biliyorum haginin yüzünden yanlış ta hatırlıyor olabilirim
Ama trabzon maçı çok bariz belliydi o kadar pozisyona girip vermiştik maçı

Bu Alemin Tek Kralı

E değerlendiremedik olabilir.Pozisyonları değerlendiremeyip verdiğimiz çok Fener maçı var bilerek mi verdik yani?O sezonki 1-2 kaybettiğimiz maçta da ne pozisyonlar kaçmıştı ilk yarıda özellikle.

Onur
Pereira Durica Hubocan Novak
Okay Onazi
A.Kadir Sosa Castillo
Rodallega

Şu takımla çıksın Bjkyi dağıtır Hamsiler ama bu kekoların işe yaradığı görülmemiştir.

E değerlendiremedik olabilir.Pozisyonları değerlendiremeyip verdiğimiz çok Fener maçı var bilerek mi verdik yani?O sezonki 1-2 kaybettiğimiz maçta da ne pozisyonlar kaçmıştı ilk yarıda özellikle.
Onu diyorum işte gayrı ihtiyari oldu vuruşlar neyse bunu uzatmanın manası yok bjk başakşehir maçı berabere bitmesi yeterlidir

Bu Alemin Tek Kralı

Ben öyle bir şey söylemedim.

Erbatur sen misin?:D

erbatur-ergenekon_1597038_m.png

Z

2Q==

Son düzenleme:
Üst Alt