17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül

Nasri sonradan oyuna girer direk sahaya sürmez rıza hoca , antalya bizim düşük versiyonumuz gibi çogu kişi problem yaşıcaz felan diyor ama sivasspor maçından daha kolay bi maç olacak birde deplasmanda savunma yapmaz antalya . bol gollu bir maç olur gibi geliyor birde son olarak kone bile bizim defansı zorladıysa eto ne yapar acaba . gerçek maiconu serdar azizi göreceğiz

Bol gollu bi mac bekliyorum 2-2, 2-3, 2-4 , 3-3, 2-5 gibi biter bu mac.

Bir puan kaybi olursa birsonraki macta yeni transferler oynar .

Eto'o-Nasri ve Maicon uyumu iş yapıyor Antalya 'da

Eto'o sürekli geri çıkıp ordan oyunu kuruyor Fernando onu %10000 kitlemesi lazım
Nasri 'yi çizgide değil de merkezde defans arkasına sarktığı zaman tehlike yarattığını gördüm Mariano-Maicon ikilisinin çok ciddi takip etmesi lazım
Maicon içinde gerçekten seri bir topçu geniş alan bırakmamamız lazım eğer Asamoah gelirse icabına bakar onun

Birde 2. ve 3. maçta ciddi şekilde hakemler korudu Antalya 'yı ...

Eksilerine gelelim
-Bizim takım bunların orta sahasından kan alır
-Defans yapmaktan bi haber Antalya defans hattı hiç güven vermiyor
-Kendi evlerinde çok açık oynuyorlar kaptığımız toplarla tıkır tıkır iş yaparız
-Eto'o iyi değilse bırak hücum edip oyun kurmayı orta sahadan ileriye top götüremiyorlar
-Bekleri tam haşat kanatlarımız işlerse çok pozisyon buluruz ordan

deplase yapsak keşke ama abilerimiz bize beleş biletçi falan demeye başlamış bile
GALATASARAY'ın askeriyiz sadece, başka bir durum yok ;)

sivas'a da kötü dediniz 5-6 atarız dediniz adamlar evimizde çok sağlam top oynadı . antalya'ya da eto hariç leş diyorsunuz. bu maç kritik bir maç ve ben açıkçası puan kaybından korkuyorum .

sivas'a da kötü dediniz 5-6 atarız dediniz adamlar evimizde çok sağlam top oynadı . antalya'ya da eto hariç leş diyorsunuz. bu maç kritik bir maç ve ben açıkçası puan kaybından korkuyorum .
3 atıp tek posisyon Bile vermedik Sivasa.
Bir okadar da kaçırdık.
Sivas ama beklenenden iyi direndi yani evet. Antalya yı izlemedim yorumum olamaz.

Üst Alt