17/18 H:8 | Konyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 14 Ekim - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üçlü defans oynayacağız diye fernando'nun ortasahada ki meziyetlerinden yeteri kadar fayda alamıyoruz.

Ayrıca üçlü oynayınca bekler daha etkili olmalı ama bizde tam aksine çok etkisiz kalıyorlar.
Böyle durgun giden oyunda uc puan almak sevindirici.

Gerçek Kaptan NANDO!

Sevindin demek ha

Tarihi bir olay bu,olumlu birsey yasamissin sonunda reis

yazdım tekrar yazayım. herşeye önyargılı olmamak lazım. ben selçuku gram sevmem dışkılı avatarıma sahipti zamanında ama girince laf etmedim tv başındada. tudora güvenin sadece

Tudor a güvenmekle Selçuk a güvenmek ayrı şeyler tabi. Ön yargı değil belki de beklentilerin tükenmesidir. Bunu sorumlusu Selçuk un kendisidir. O mesajı alıntılayıp ön yargı demenin mantığını anlamadım.

Dikkat, Takimda buyuk bir dusus var..

Karabuk macini son dakikada kazandik, bugun de taraftari olmayan Konyayi zar zor yendik..

O ilk haftalardaki basan, hizli oynayan, rakibi surklase eden takim artik yok.. Durarak, basmadan, yavas oynuyoruz.. Tabii rakiplerde artik bizi cozduler..

Bircok oyuncuda form dusuklugu var; Ilk defa Mariano yu hic begenmedim. Lato rezalet, bildigimiz ortalari yapamadi, adam kacirdi.. Belhanda hayal kirikligi.. Ndiaye formsuz..

Tudor yatsin kalksin Gomis e sukretsin.. Evet, taraftari olmayan Konyayi yendik, 3 puan aldik ama bu oyunla Feneri yenmek cok cok zor..:(((

Dikkat, Takimda buyuk bir dusus var..

Karabuk macini son dakikada kazandik, bugun de taraftari olmayan Konyayi zar zor yendik..

O ilk haftalardaki basan, hizli oynayan, rakibi surklase eden takim artik yok.. Durarak, basmadan, yavas oynuyoruz.. Tabii rakiplerde artik bizi cozduler..

Bircok oyuncuda form dusuklugu var; Ilk defa Mariano yu hic begenmedim. Lato rezalet, bildigimiz ortalari yapamadi, adam kacirdi.. Belhanda hayal kirikligi.. Ndiaye formsuz..

Tudor yatsin kalksin Gomis e sukretsin.. Evet, taraftari olmayan Konyayi yendik, 3 puan aldik ama bu oyunla Feneri yenmek cok cok zor..:(((
Kardeş şaka dimi?

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt