17/18 Son 16 M:1 | Bayern Münih 5-0 Beşiktaş | MS | 20 Şubat | TRT 1 - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maalesef şiddetle katıldığım bir yorum. Kayseri gibi takımlar deplasmanda bizi kalemize hapsederken karşımızda Bayern olduğunu düşünemiyorum bile. Östersund oyuncularının kevgire çevirdiği Maicon'a Bayern ne yapardı tahmin etmek çok zor değil. Beşiktaş ile her ne kadar dalga geçsek de Pepe ve Adriano gibi hala büyük takımlarda oynayabilecek oyunculara sahipler.
attigi gol kadar kirmizi kart gören bir 10 numaran var, stoperin biri sürekli sakat, digeri pas yapamiyor, kaleci top tutmuyor, orta saha hak getire. bekler beceriksiz. ligde oynadigimiz deplasmanlarda bile ezilen büzülen, rezil rüsva olan bir takimin bayern stadinda 5 dk dayanmasi bile mümkün degildir yani bunu söylemek icin futbol yorumcusu olmaya gerek yok, futboldan anlamaya hic gerek yok zaten. bayern 40 sut cekip 5 gol atmis. bize karsi 40 sut cekseler kac olur siz hesap edin. kasimpasa bile 5 kez gelip 2 gol atiyor.

DWgkEiEX0AA5KxE.jpg:large

Maalesef şiddetle katıldığım bir yorum. Kayseri gibi takımlar deplasmanda bizi kalemize hapsederken karşımızda Bayern olduğunu düşünemiyorum bile. Östersund oyuncularının kevgire çevirdiği Maicon'a Bayern ne yapardı tahmin etmek çok zor değil. Beşiktaş ile her ne kadar dalga geçsek de Pepe ve Adriano gibi hala büyük takımlarda oynayabilecek oyunculara sahipler.
GALATASARAY kıyaslanacak bi durumda değil.çünkü ilk11 de sadece 6-7 tane iyi futbolcuya sahip.4 tane eksiği var.yedek kulübesi ise hiç yok.o açıdan talihsiz yorumlar bunlar

Tepkilere bakılırsa beşiktaşlılar ciddi ciddi 2. maça avantajlı skorla dönebileceklerini falan sanıyormuş, valla ben Real ile eşleştiğimizde hiç beklenti içinde değildim. Mucize olur mu diye umut vardı ama rencide olup eleneceğimizi biliyordum gerçekçi olunca. Bunlar cidden görgüsüz yav.

Daha büyük fark bekliyodum. İlk yari erken golü bulamamalari 5 te birakti skoru.
Sen misin Madrid bayrağı açan! al sana 5iktas.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt