17/18 Son 16 M:1 | Bayern Münih 5-0 Beşiktaş | MS | 20 Şubat | TRT 1 - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bir başka sebepleri söyleyerek kendimizi avutmak istemiyoruz dedi.

Vay vay vay vay...2.yarıda hakeme küfür ettiği bir pozisyon vardıki evlere şenlik..

Güneş: "Hakemle ilgili konuşacak bir şeyimiz yok çünkü kendi oyunumuzu oynamak istedik, gücümüz yetmedi. Başka sebeplerle kendimizi avutmak istemiyoruz. Bugün daha iyi futbol oynayabilecek bir ortamımız olmadı, bunu sağlayamadık."

he tabii lig maci olsa aglardin ama

Tepkilere bakılırsa beşiktaşlılar ciddi ciddi 2. maça avantajlı skorla dönebileceklerini falan sanıyormuş, valla ben Real ile eşleştiğimizde hiç beklenti içinde değildim. Mucize olur mu diye umut vardı ama rencide olup eleneceğimizi biliyordum gerçekçi olunca. Bunlar cidden görgüsüz yav.

niye şaşırıyorsun ki 10 senede 2 kere şampiyon olunca kendilerini barcelona ilan ettiler

Savunmadan hızlı çıktıklarında ya da uzun top attıklarında Talisca, Q7, Babel, Atiba gibi isimlerin faul aldırmasına alışmışlardı. Hem topu kaybetmiyorlardı hem de duran top buluyorlardı kolaylıkla, tecrübesiz rakiplere kart yedirmeleri de cabasıydı. Bugün ilk yarı bunu yine kolladılar da sonrasında ne hakeme ne de rakibe pek yediremediler. İç sahada seyirci desteği ile aynı şeyi yapacaklarından gol bulma ihtimalleri yüksek ama daha fazla gol yemeleri de olası.

İnsaflı hakeme denk geldiler, ilk yarının sonlarına doğru ve ikinci yarının başlarında yaptığı faullerle Adriano da 2 sarı karttan atılabilirdi.

Bu yılki kadroyu Uefa kupası kadrosu ile kıyaslayanlar varken çok da talihsiz yorumlar olduğunu düşünmüyorum.

ilk 11e ve ilk 3-4 haftadaki futbola,iştaha bakarsak evet dogruydu o yorum,asamoahın geleceğini de hesaba kattıgımızda.fernandosuz,ndiayesiz,asamoahsız,stopersiz,kilo fazlası olan feghouli ve sol kanatsızlıkla pek mümkün değil.

Kapat
DWgrUzPWAAAvCgS.jpg:large

Üst Alt