17/18 Son 16 M:2 | Beşiktaş 1-3 Bayern Münih | MS | 14 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Son 16 M:2 | Beşiktaş 1-3 Bayern Münih | MS | 14 Mart | Tivibu Spor 2

Bayern’in maçı sallayacağını zannetmiyorum. B takımı gelir. Bjk rezil olmasın diye as kadroyla çıkar. Berabere bitebilir maç, sonra tinerciler Bayern’e sahamızda yenilmedik. Yıkılmaz kale Vodafone Park len diye ortalıkta dolanırlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3 konuda fikrinizi almak isterim

1-) turkiyede oynayan yerli-yabanci tum oyuncular en guclu kadroyu olusturacak sekilde kurulsa bayern munih ile eslesmede kim favori olur ?

2-) bayern munih oldu ki cezali oyuncu oynatti ve kendi sahasindaki mac 3-0 aleyhine tescil edildi , istanbulda turu gecebilir mi

3-) bayern munich 5-0 ile buraya geldiginde sahada kalinabilecek en az sayida , yani 7 kisi kalsa (orn ilk yarida) , rakibi (bjk , fener vb farketmez) turu gecebilir mi
1-Favori Bayern olur dun ku bjk 11ine ligden en fazla kac oyuncu dahil edebilirsin ki?

2-Gecer biraz kastilar mi cok kolay 3u 4u bulabilen bir takim

3-Gecer

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bayern güçlü takım ama bu sene eski güçünden uzak oynuyor.

Bir çok maçlarını kazanıyorlar liglerinde ama genellikle öyle eskisi gibi fark atıkları maçları yok.
Köln gibi takımı bile 1-0 zar zor yene bildiler bir kaç hafta önce.

Zaten maçın ilk yarısında özellikle eski Bayern olmadıklarını gördük. Guardiola zamanında ki Bayern olmadığına dua etsin bunlar. Gerci 5-0 da yeterli bir hezimet bana göre. Bazıları gurur duyacak az kalsın ama bakıyorum da sadece 5 yedikleri için :)

Umarım bu maçı bayern erkenden koparmaz.
Son 10 dakikaya kadarda kargalar mücadele etsin,maçı alacaklarına inansin,enerjilerini sahaya tam yansitsin ve son dakikalarda arka arkaya yiyecekleri 2 gol ile maçı kaybetsinler ki morallleri bozulsun.
Ancak çok fark yemesinler sonra acısını fener maçında olduğu gibi başak'tan çıkarmaya çalışırlar.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

İstanbul kafilesi.

DYJq_PuW0AEt2p8.jpg

Bayern güçlü takım ama bu sene eski güçünden uzak oynuyor.

Bir çok maçlarını kazanıyorlar liglerinde ama genellikle öyle eskisi gibi fark atıkları maçları yok.
Köln gibi takımı bile 1-0 zar zor yene bildiler bir kaç hafta önce.

Zaten maçın ilk yarısında özellikle eski Bayern olmadıklarını gördük. Guardiola zamanında ki Bayern olmadığına dua etsin bunlar. Gerci 5-0 da yeterli bir hezimet bana göre. Bazıları gurur duyacak az kalsın ama bakıyorum da sadece 5 yedikleri için :)

fark attıkları maç yok derken en son maç 6-0 bitmiş:)

robbery ve tolissoyu getirmemis dede,eger yine defansif bir kadro cıkarmazsa thiago tarzı adamları oynatırsa tinerciler icin bol kırmızı noktalar olabilir

Üst Alt