17/18 Son 16 M:2 | Bucaspor 0-3 Galatasaray | MS | 18 Ocak | A Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alsancak,karsiyaka,güzelyali,guzelbahce,cesme bunlarin yanina yaklasamaz hiçbir yer. Ayrıca tahrik edici konuşmayın yazdigim seylere salca olmayin ben öyle düşünüyorum saygi duy. Hadi iyi geceler

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kardeşim tahrik eden sensin
dünyanın en güzel şehri izmir diyorsun
bu şu demek oluyor
izmir dışında yaşayanlar olarak bok gibi şehirlerde yaşıyorsunuz
tahrik etme milleti
ok?

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu forumda olma amacın ne çok merak ediyorum. Daha futbol konuştuğunu görmedim. Ne zaman gorsem birilerini tahrik edip onlarla dalga geçmek pesindesin

Alsancak,karsiyaka,güzelyali,guzelbahce,cesme bunlarin yanina yaklasamaz hiçbir yer. Ayrıca tahrik edici konuşmayın yazdigim seylere salca olmayin ben öyle düşünüyorum saygi duy. Hadi iyi geceler

Evet hic bi yer yanina yaklasamaz dogru.

Bucadaki kazma Abdullah da dünyanin en iyi futbolcusu, messi ronaldo yaninda halt yemis.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir konu dikkatimi çekti.Bu maçımız da atv den yayınlanmıyor, fb ve bjk maçları atv de bizimkisi aspor da hatta fenerin tüm kupa maçları istisnasız şekilde atv den veriliyo bizimkisi a2 aspor vs.. açıkça fb ye iltimas geçiyolar

Bir konu dikkatimi çekti.Bu maçımız da atv den yayınlanmıyor, fb ve bjk maçları atv de bizimkisi aspor da hatta fenerin tüm kupa maçları istisnasız şekilde atv den veriliyo bizimkisi a2 aspor vs.. açıkça fb ye iltimas geçiyolar
Hadi Osmanlıspor Süper Lig takımı ama İstanbulspor ve Bucaspor'un seviyesi ne ki birinci kanaldan veriyorlar anlamadım. Düşük liglerden takımlarla maç yapan büyükler öğle vakti oynamalı maçlarını.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt