#17 Burak Yılmaz - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olcay ın suratının fotoğrafını paylaşmış gerzek Feghouli atıldı işte daha ne istiyorsun?Adamsan Bero nun Fernando ya yaptığı faulü de paylaşırsın.

tahmin edeyim burak yilmaz gitsin diyenlerdendin..

Sürekli adale sorunu yaşamaya başlaması, taraftarla olan ilişkilerinin kötüye gitmesi, takımdaki arkadaşlık gruplarıyla zarar vermesi tüm bunların hepsini katınca gitmesini normal karşıladım neden satıldı diye de eleştirmemek lazım fakat o dönem devre arası son gün satmak yanlıştı satılacaksa da o dönem forvet almamız lazımken yönetim beceriksizliğine forvetsiz 6 ay idare ettik. Trabzon da da daha çok takımı karıştıracaktır aldığı maaşa bakarsak büyük bir enkaz oluşturmaya aday 34 maçta anca 20 maçta forma giyebilir sürekli adale problemi yaşıyor

..
192c4310dd9cb958763338449add550f.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]Burak Yılmaz: Gol krallığı gibi bir iddiam yok. Maçların hepsinde oynayabilsem iddiam olur ama sakatlığım olduğu için bu konuda bir iddiam yok.
[/FONT]
[FONT=&quot]Stat açılışında transfer hikayem başladı. Cumhurbaşkanımızın yanına gitmiştim, başkanımız Muharrem Usta orada elimi tutup, kulağıma 'Seni alacağım' dedi. [/FONT]:asd22:
[FONT=&quot]Yabancı sınırına karşıyım diyorum tepki alıyorum. Ben, bu kurala saygı duyuyorum ama insanlar benim düşünceme saygı duymuyor. Yabancı oyuncuların, başımızın üstünde yeri var ama ben genç arkadaşlarımızı düşünüyorum.[/FONT]

Düşündüğü genç arkadaşlar yabancıyla rekabet olmayınca salıyor kendini.Yazıcı ve Abdülkadir yabancılar olmasa bu kadar kasar mıydı mesela?

Allahtan artik 35'e dogru merdiven dayadilar bunun gibi "adamlar" dan kurtuluyoruz bir kac seneye bunlardan.

Bir de olasi bir Arda transferini atlatirsak önümüzdeki senelerde cok cok iyi olacak.

Sallamaları değil de sallama sebepleri uyuz ediyor beni yav.

Drogba iyi hatırlanırken Burak'a sallanıyor

Kaldı ki bu adam birde para kazandırdı bize

Drogba ne yaptı ? 1 sene iyi top oynadıktan sonra son kalan yarım döneminde sözleşmesi uzamadığı için boşladı,belki de tarihimizin en önemli maçlarından biri olan Chelsea'ye evine döndüğünde al gülüm ver gülüm yaptı o kadar iyi yaptı ki Mourinho gel evladım dedi

Drogba ne yaptı ? 1 sene iyi top oynadıktan sonra son kalan yarım döneminde sözleşmesi uzamadığı için boşladı,belki de tarihimizin en önemli maçlarından biri olan Chelsea'ye evine döndüğünde al gülüm ver gülüm yaptı o kadar iyi yaptı ki Mourinho gel evladım dedi
Bana mi giydiriyorsunuz anlamadim ki
Ben ne dedim.

Öyle deme Galatasaray efsanesi o.Yerli sevici seni.

Üst Alt