#17 Burak Yılmaz - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
[FONT=&quot]İstanbul Sarıyer'de Burak Yılmaz'ın da içinde bulunduğu araç takla attı.[/FONT][FONT=&quot]Kaza, 05.00 sıralarında Sarıyer'de meydana geldi. Polis, kaza yerinde sürücüyü bulamadı. Sürücünün olay sonrası otomobili bırakarak kayıplara karıştığı öne sürüldü.[/FONT][FONT=&quot]Kazanın görgü tanığı Ahmet Güler: "Baktım araba takla atarak bariyerleri aştı. Cipe çarptı, ters döndü. İçindekinin Burak olduğunu da bilmiyordum.''[/FONT][FONT=&quot]Görgü tanığı: ''Koştum zaten kapıyı açtım çıktı. 'Ambulans ister misiniz?' diye sordum. 'Yok' dedi. Burak Yılmaz'dı. Selçuk İnan'la, Olcan Adın da geldiler. Burak'ı aldılar, götürdüler.''[/FONT][FONT=&quot]Burak Yılmaz'ın bu sabah yaptığı kazanın görüntüleri.

[/FONT]
DQrTi53XcAAryCV.jpg

DQrTi6SXcAApD9t.jpg

DQrTi62WkAAaVUO.jpg

[FONT=&quot]Kazadan yaklaşık 3 saat önce Olcan Adın, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz.

[/FONT]
DQrSm8rX4AApjO6.jpg

Valla bunlarda prenses gibiler yemin ederim caaannnnssss ne instagrame foto atmak ne yav yasin olmus 40 hala araba surerken neyin artisligini yapiyon yav.
Hele turkiyede cok boyle social medya ile yasayan. Gerizekalilikdan baska bisey deigl.
Kazaya gelince uzulmedim bile. Sevinmedimde ama valla uzulmedimde.

O saatte içip, karılara gitmişlerdir. Ardından da arabayı pert etmiştir. Birilerine zarar vermemesi burada sevinilecek tek olay.

Canss kazayı yapıp kaçmışsın.
Sanırım sizlere hukuk işlemiyor bu ülkede.
Yüksek ihtimal alkolde vardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kazayı yapanın Burak olduğu kesinleşmiş.

Hız sınırını aşmış mıdır?
Kaza sırasında alkollü müdür?
Normal bi vatandaş olarak biz kaza yaptıktan sonra polisi aramadan olay yerinden kaçsak ne olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ağızlarından düşürmezler: "Biz adamız, adam gibi adamız."

Trafik kazası akabinde "Kaç, kaç, kaç, tüy tüy tüy."

İşte bunların adamlığı. Burak Yılmaz'dan adamlık dersi!!!

Üst Alt