#17 Derrick Köhn - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Dünün heyecanı siniri adrenali ile fark edemedim ama Muslera ile golde ki hatası çok büyük. Duracağı yeri bilmiyor, neden 2. ligden geldiğinin kanıtı olabilir bu pozisyon. Takımda tek sol bek olduğu için buna mecburuz, seneye çok daha iyi olur, ama hatası var ise göstermek yanlış değildir.

Gereksiz bir sekilde top üzerine gelip, kaleye girdi. Bunda abarticak birsey yok. Geri yani gayet basarili.
Derrick bence orada Musleranin bana göre hatali cikis yapabilecegini düsünmemis olabilir. O yüzden top öyle gelince bence gole sebep oldu.

avrupa maçlarını düşününce dehşete kapılıyorum. ligin dandik kanatları bile maden gibi işliyor adamı.
böyle adamı idare etmek için hücumda çok şey vermesi gerekir
geldiğinde hücumda daha iyiken orada da geriye gitti
getirisi götürüsünü karşılamıyor. inşallah zararsız çıkarız

Haftalardır bunun rezalet futbolunu ibretle izliyorum. Adam ne rakip karşılamayı biliyor ne topa müdahele etmeyi, ikili mücadele rezalet çünkü çok yumuşak oynuyor. K.gümrük maçında sağ ayaklı can keleş çizgiye inip inip ortaya çevirsin diye sürekli o tarafı açmasını şaşkınlıkla izledim bunun. Cidden çok çok kötü savunma işleri yapıyor ve haftalardır böyle

Dün takımda hatta şöyle diyeyim yönetim taraftar futbolcu olarak kim iyiydi ki kohn de iyi olsun abartılı olumsuz yorumlar görüyorum lig için idare eder boey de ilk sezonunda kohnden kötü gözüküyordu herkes yollansin diyordu ne oldu adamı 35 e sattik .
Kohn geldiğinde iyiydi isabetli orta ve sut atıyordu dün takım olarak ne çizgiye inebildik nede uzaktan sut atabildik kohn çıkınca daha beter oynadık soldan

Dün takımda hatta şöyle diyeyim yönetim taraftar futbolcu olarak kim iyiydi ki kohn de iyi olsun abartılı olumsuz yorumlar görüyorum lig için idare eder boey de ilk sezonunda kohnden kötü gözüküyordu herkes yollansin diyordu ne oldu adamı 35 e sattik .
Kohn geldiğinde iyiydi isabetli orta ve sut atıyordu dün takım olarak ne çizgiye inebildik nede uzaktan sut atabildik kohn çıkınca daha beter oynadık soldan
Boey ilk geldiğinde de iyiydi sakatlık ayağına oynamadı arazi olmak istedi ve fatih hoca ile arası bozuldu o yüzden oynamadı ve millet tepki gösterdi. Ben haftalardır bu adam savunma yapmayı bilmiyor ve çok kötü oynuyor diyorum zaten. Takımda herkes iyi oynarken de bu kötüydü. Bu yaştan sonra savunması gelişir mi sanmam. Boey zaten iyiydi üstüne 2-3 gömlek daha gelişti çünkü gençti

Üst Alt