#17 Derrick Köhn - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Boey ilk geldiğinde de iyiydi sakatlık ayağına oynamadı arazi olmak istedi ve fatih hoca ile arası bozuldu o yüzden oynamadı ve millet tepki gösterdi. Ben haftalardır bu adam savunma yapmayı bilmiyor ve çok kötü oynuyor diyorum zaten. Takımda herkes iyi oynarken de bu kötüydü. Bu yaştan sonra savunması gelişir mi sanmam. Boey zaten iyiydi üstüne 2-3 gömlek daha gelişti çünkü gençti

benim ne türkiyeden ne dünyadan savunması kötü olup sonradan gelişenlere örnek aklıma gelmiyor. var mıdır acaba aklına gelen? riera vardı ama o zaten kaşar oyuncuydu tecrübe ile bir şekilde adapte olabildi

hücumu olmayıp sonradan gelişen savunma bekleri vardır illaki ama hele 25'inden sonra savunma öğrenmek ütopik bir düşünce. işin fıtratına ters gibi anasını satayım

bu çocuk çok yanlış transfer. angelinonun siyahı ve biraz atleti. hiç mi araştırılmaz bu nasıl oyuncu tercihi anlamak mümkün değil

benim ne türkiyeden ne dünyadan savunması kötü olup sonradan gelişenlere örnek aklıma gelmiyor. var mıdır acaba aklına gelen? riera vardı ama o zaten kaşar oyuncuydu tecrübe ile bir şekilde adapte olabildi

hücumu olmayıp sonradan gelişen savunma bekleri vardır illa ki ama hele 25'inden sonra savunma öğrenmek ütopik bir düşünce. işin fıtratına ters gibi anasını satayım
Benim de aklıma gelmiyor.Hücumda uçup kaçan savunmada vasat adamlar çok gördük. Bu köhn savunmada rezalet hücumda vasat. Abartılmış overrated bir adam gibi görünüyor şu ana kadarki performansıyla

Hemen vazgeçilemez oyuncu değil, savunması ve pas tercihleri yanlış ama işin hücum ve dribling kısmında iyi.
Olumsuz yönleri geliştirilebilir şeyler olmadı bunu da gönder olayı çok saçma

Bu oyuncuyu demirspor maçında tamamen silmiştim

O gün mendozayi neredeyse yıldız yapıyordu orda bizi şampiyonluktan edecekti yetmedi Sivas maçında kornerden içeri aldı
Yetmedi sampiyonluk maçında kornerden içeri aldı

Herseyi anlarım arkadaş geri geri kaçarsın yerini kaybedersin adamı kaçırırsın ama iki kere kornerde arka direği alıp yanlış pozisyonda beklemezsin

Hali sahada bile arka direği aldığımda elimi kale direğine koyar bir omuz mesafe açar dümdüz beklerim

Top gelirse iki tarafa da hamle yapmak için bunu oyuncuya altyapıda filan öğretmezler bunu hocada göstermez

Fizik kuralı lan bu dümdüz dur top nerden gelirse oraya şeklini al vur çıkart bunu bilmeyen adamı sırf zenci suratlı diye takıma bek yapmışlar

Bu adam yeni sezonda takımda kalırsa yazıklar olsun kulübe aynı hatayı iki kere yapmak ahmaklıktır

Hemen vazgeçilemez oyuncu değil, savunması ve pas tercihleri yanlış ama işin hücum ve dribling kısmında iyi.
Olumsuz yönleri geliştirilebilir şeyler olmadı bunu da gönder olayı çok saçma
Genç olsa yedek olsa geliştirirsin de bunun savunma özelliği 10 üzerinden en fazla 1-2 . Avrupaya bunla çıksak gol show yaparlar. Büyük takımların böyle rezalet performanslara kredisi yoktur. O krediyi ancak küçük takımlar verebilir

Genç olsa yedek olsa geliştirirsin de bunun savunma özelliği 10 üzerinden en fazla 1-2 . Avrupaya bunla çıksak gol show yaparlar. Büyük takımların böyle rezalet performanslara kredisi yoktur. O krediyi ancak küçük takımlar verebilir
Koskoca real madrid bayern münih bile oyuncu geliştiriyor.
Oyuncuyu geliştirmemiz gerekiyor, barış Alper oyuncu görüşü yok deniliyordu geliştirdik.
Artık buna yönetmeliyiz. Yok yani senin istediğin gibi hazır gelişmiş oyuncu da geldi van aanholt ile Angelino onlardan da verim alamadik

Birçok şeyin otomatikleşmiş olması gerekir bu seviyede. O topa vurmak istiyorsan kale içine doğru bir adım atıp ileri doğru savurursun.

İlk başlarda dikkatimi çeken 'pür dikkat' halini 'konsantrasyon' olarak algılamış ve olumlu bulmuştum. Geçen zaman içinde anlaşıldı ki pozisyon alma, müdahale kararlılığı gibi defoları yüzünden 'tedirginlik' imiş sebebi.

Yine de ümit kesmiş değilim. Defolarını hesaba katarak ona güre bir kurguya gidilmeli. Sollbek, her daim en zor bulunan mevki olmuştur.

Aslında solda Köhn, sağda Barış ile harika bir üçlü kurgu mümkün ama hoca yapmaz o işi. Sağa defansif bir bek alarak yarı asimetrik bir dizilim en pragmatik çözüm gibi görünüyor...

Oyuncuyu geliştirmemiz gerekiyor, barış Alper oyuncu görüşü yok deniliyordu geliştirdik.
Artık buna yönetmeliyiz. Yok yani senin istediğin gibi hazır gelişmiş oyuncu da geldi van aanholt ile Angelino onlardan da verim alamadik
Oyun görüşü çalım atma karar verme zamanla gelişiyor baris alperen oyun görüşü hiç bir zaman 90 olmayacak bir mertens olmayacak ama bu demek değildir 20 olan oyun görüşü 50 olmasın

Kendine güveni geldikçe ozguvenle gelişti

Ama bir bek oyuncusuna arka direği aldığında yan duymaması gerektiğini hiç bir hoca hiç bir klup öğretmek zorunda değil bunu öğrenmeye de gerek yok aç iki maç izle PTT liginde bile görürsün bek bir omuz direkten ayrılır dum düz bekler sadece kafasını çevirir topu görmek için vücudunu çevirmez

Top gelirse hamlesini yapar çıkarır
Beğenmediğimiz kazimcan bile bunu biliyor sabrı nin elli tane çizgiden top cikarmisligi var

Neyini gelistireceksin bu adamın adama fizik kuralını öğretelim burası kreş mi temel şeyleri bilmeyen adamla 1 saniye uğraşmam

Ayrıca şu adamın hücumu iyi diyorlar bir tane ayağına inen topa denk geldi vurdu asisti yok bak bu gelişir işte bu yüzden oyuncu eleştirmem gidersin gidersin bir iki üç sonra adama topu göndermeyi başarırsın

Barış alperde karambole orta yapıyordu şimdi adamın ayağına atıyor

Ben dünyada yerini kaybeden arkasına tonla adam kaçıran hepsini geçtim

Açın şu king üzerine gelirken yaptığı müdahaleye bakın nasıl bir savunmadir bunu amatör topçu yapmaz bu asla gelişmez kiralayin Anadolu takımına gelişirse geri aliriz

Köhn gelişimini hemen hemen tamamlamış yaşı itibariyle. Yedek oyuncu olabilir ama as oyuncu olarak sırıtıyor. Boey 20 yaşında geldi ve kendini geliştirdi. Köhn 25 yaşında bundesliga2’den geldi. Asla bir boey çıkmaz. İstediğimiz seviyede olmayan bir oyuncu. Takım ile kamp yaptıktan sonra bir sürpriz yapıp istenilen seviyeye gelir belki. Yoksa gelecek sezon devre arası yine solbek ararız.

Derrick dayı geldiği ilk maçlarda çok iyi performans gösterip göz doldurmuştu. Gelinen noktada Alanyaspor maçından sonra performansı düşmeye başladı ve dip noktaya vardı. Sır gibi saklanan bir sakatlık mı yaşadı acaba? Her sene çevir babam çevir 2-3 sol bek denemekten sıtkımız sıyrıldı. Bunaldım artık sol bek aramaktan.

Bu adam genç değil genç oyuncu geliştirilir ve yedekteyken geliştirir büyük takımlar. Barış boey falan genç oyunculardı ve potansiyelleri görünüyordu zaten.

Bu adam genç değil genç oyuncu geliştirilir ve yedekteyken geliştirir büyük takımlar. Barış boey falan genç oyunculardı ve potansiyelleri görünüyordu zaten.
Antalya deplasmanıyla açarken sağ beksizlikten dolayı yokluktan adam yerine konmayan Boey götürüldü ve oradan sonra formayı kendisinden bir daha alan olmadı. İlk başta potansiyelini gören birilerinin olduğunu sanmıyorum işin doğrusu.

Antalya deplasmanıyla açarken sağ beksizlikten dolayı yokluktan adam yerine konmayan Boey götürüldü ve oradan sonra formayı kendisinden bir daha alan olmadı. İlk başta potansiyelini gören birilerinin olduğunu sanmıyorum işin doğrusu.
Sacha' nın durumu farklıydı. Terim zamanında ekip sakatlığına ikna olmamış, çocuğun kulüple bağı kopmuş filan. Zamanında konuştuk bunları. Berkan' ın olumlu etkisinden söz ediliyor, belki menajeri yönlendirmiştir, özel antrenman filan derken Allah yürü ya kulum dedi...

Boey hiç bir zaman kötü futbolcu olmadı çoğu kişi yanlış anımsıyor meseleyi. Daha geldiği ilk maçlarda potansiyelini belli etti herkes bunu 1 milyona nerden buldular dedi. Sonrasında birden sakatlandığı söylendi ve uzun süre ortada görünmedi sonradan öğrendikki ülkeye alışamamış ve ayrılmak istemiş, bizzat fatih hoca onu kastederek söyledi. Zaten sonrasinda torrent ve rezalet bir sezon yine ortalıkta fazla görünmedi. Ta ki 2022 yaz dönemine kadar, o dönemde de kampa geç katılma mevzusundan ve yine ayrılmak istemesi mevzusundan okan hoca kampa almadı. Sonra bahsettiğin maçta bir şans geldi ve gitme meselesini rafa kaldırınca takımın parçası haline geldi. Boey ile bu adamı kıyaslamayın

Sacha' nın durumu farklıydı. Terim zamanında ekip sakatlığına ikna olmamış, çocuğun kulüple bağı kopmuş filan. Zamanında konuştuk bunları. Berkan' ın olumlu etkisinden söz ediliyor, belki menajeri yönlendirmiştir, özel antrenman filan derken Allah yürü ya kulum dedi...
Boey hiç bir zaman kötü futbolcu olmadı çoğu kişi yanlış anımsıyor meseleyi. Daha geldiği ilk maçlarda potansiyelini belli etti herkes bunu 1 milyona nerden buldular dedi. Sonrasında birden sakatlandığı söylendi ve uzun süre ortada görünmedi sonradan öğrendikki ülkeye alışamamış ve ayrılmak istemiş, bizzat fatih hoca onu kastederek söyledi. Zaten sonrasinda torrent ve rezalet bir sezon yine ortalıkta fazla görünmedi. Ta ki 2022 yaz dönemine kadar, o dönemde de kampa geç katılma mevzusundan ve yine ayrılmak istemesi mevzusundan okan hoca kampa almadı. Sonra bahsettiğin maçta bir şans geldi ve gitme meselesini rafa kaldırınca takımın parçası haline geldi. Boey ile bu adamı kıyaslamayın
Ben vardım mesela
👌
Dubois banko ilk 11 oynayacak diye alınmıştı. Mili takıma kadar yükselmiş biri,
ayrıca Lyon'un kaptanı ve lider oyuncu denmişti ama Boey çok az sayıda geç açılan oyunculardan biri olmayı başardı...

Bu herifi kim buldu da getirdi yav, bizim scout ekip napiyo abi? sezon basi locko 500 bin yüro ya brest yapti biz gidip 2.ligden 25 yasinda bek aliyoz te allahim

Üst Alt