#17 Derrick Köhn - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Ben sinir olsam da önümüzdeki sezonu bekleyelim derim. Adaptason süreci vs etkisi olabilir... Boey i de az kalsın şutluyorduk... Belli bir fiziksel kapasiteye sahip oyuncular birden fark yaratabiliyor. Bay ve boey de gördüğümüz gibi.
BAY ve Boey'in fiziki özellikleri en başta bile ben burdayım diyordu. Bundan bir şey olacağına zerre inancım yok.

bu adama eleştirileri ağır buluyorum.

ortasahamıza layığıyla adam getirirsek her pozisyonun performansı artacak - özellikle bekler.

Fenerbahçe maçında ileri geri gitmekten nefesi yetmedi.

Neden?

Takımda geriden hücuma hızlıca katılan 1 allahın kulu yok. Kaan vs bitik.

Kerem Demirbay hayalet.

Barış Alper’i Fenerbahçe maçında bir kere geri gelirken görmedim. Zaha daha çok defansif katkı sağladı.
Şu bekleri savunurken önünde oynayan adamdan eleştirmeyi bırakalım

Rakip haldir haldir üzerine gelir açık alanda yaralanırken bir nebze anlarımda adam iki kere üst üste hem Sivas maçında hem bu maçta arka direği almayı başaramadı ve iki gol yedirdi

Birebir Rakip üzerine geldiğinde hep saçmalıyor bu adam temel savunma ve futbol bilgisinden yoksun bu yaştan sonra geçmiş olsun gelişir diyen alsın geliştirsin direk kiralık verilmeli

Seneye yabancı hakkını bu arkadaşa vermeye gerek yok çünkü izlediğim en kötü savunmacı bek. Kazım bile arada rakibe yapısiyordu, bu buyur abi diye rakipleri üstüne çekiyor, ligde bile ciddi sıkıntı, clde yok ederler

Üst Alt