#17 Derrick Köhn - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Dünki asistini her sol bek yapamaz hücum yönünden çok güçlü bir bek. Oyun planında kendisini daha çok hücum bindirmeleri yapacak şekilde kullanırsak daha çok katkı alırız.

Vasatı aşamadı ve öne çıkan herhangi bir özelliği yok. Boey örneği veriliyor ama Boey ilk geldiği zaman bile fiziksel kapasitesini ve defansif özelliğini net bir şekilde belli etmişti.
CL'ye bu herifle gidersek her maç banko 3 gol yedirir tek başına.

çok kararsızım ,hucum konusunda iyi yalnız savunması cidden kötü degil ama vasat ,boey gibi disiplinli bir adamsa savunma gelişir
ama degilse seneye en çok sövülecek oyuncu kendisi olur

Seneye Nelson'u gönderip 1 tane sol stoper/sol bek oynayacak adam almamız lazım kadroya Alaba tarzı. Köhn fiyatına göre iyi görünse de önümüzdeki sezon ligde avrupada bizi götürebileceğine dair şüpheler oluşturdu bende.

Sol bek kanayan yaramızdı çok uzun süredir, geldi ilk maçından itibaren çatır çatır oynadı. Devre arası transferi olarak istediğimiz verimi aldık

ilk şamp ligi maçında oynadığı bölge çökertilirken edilecek küfürleri görür gibiyim
umarım yönetim uyanır teknik ekip de bu sefer daha doğru tercih yapar

Derrick dayiyi kimse begenmez oldu ama tamaminda ilk 11 basladigi 13 macin 12'sini kazanip 1'ini kaybettik. 1 gol 2 asistlik performansi var. seneye kampla daha iyi olacagini düsünüyorum. 450-500 bin euro garanti para alip performans veren ilk 11 oyuncusunu begenmiyorlar. her sene 2-3 sol bek alinan baska bir kulüp var mi acaba? @Alper Altun

Yedek kalamaz 1 yabancı yedek olacak o da ekstraları olan biri olmalı.Yabancı ofansif oyuncu olabilir ama bek olamaz.O sebeple yerli bir sol bek alıp rekabete sokmalıyız .Gönderelim kısmına katılamıyorum çünkü kağıt üstünde iyi olan transferler cortlayabiliyor.Kaliteli yerli sol bek ile seneyi götürürüz

Derrick dayiyi kimse begenmez oldu ama tamaminda ilk 11 basladigi 13 macin 12'sini kazanip 1'ini kaybettik. 1 gol 2 asistlik performansi var. seneye kampla daha iyi olacagini düsünüyorum. 450-500 bin euro garanti para alip performans veren ilk 11 oyuncusunu begenmiyorlar. her sene 2-3 sol bek alinan baska bir kulüp var mi acaba? @Alper Altun

Lig ölçü almıyor kimse Murat. Konuyu bu düzleme çekip eksiklerini kapatamayız. Ayrıca gayet de aksadı fener maçında mesela. Hücum yönü çok güçlü diyenler var o da net yanlış. Bindirme yapıyor olması yetmez ki. Ne kadar efektif kullandığı mesele. Çizgiye indiği her top fiyasko neredeyse. Bir de kağnı gibi rakiplere karşı. Gelişir mi bilmem ama CL ve görece zorlu maçlar için soru işareti çok

mümkünse 4-5 milyona satılmalı üst düzey bek alınmalı

boey örneği de yanlış zira köhn 19 20 yaşında değil. bu sezon bek sorunu yüzünden awrupadan elendiğimizi unutmayalım pls

Üst Alt