#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Galatasaray geçen sezon başı, işler iyi giderse sezon sonunda bize yeni sözleşme konusunda söz vermişti. Bu sözü tutmayı geçin, 'teklif varsa ayrılabilir' dediler." [Footmercato]

Bafetimbi Gomis'in menajerlerinden Patrick Mendy: "Menajerler olarak, sözleştiğimiz gibi tekrar kulübe gittik. Yönetim değişti ancak Gomis saha içinde ve dışında çok şeyler yapmıştı, kulüp bunu gördü. Bize UEFA kısıtlaması nedeniyle zam yapmanın mümkün olmadığını söylediler."

Madem millet mabadından böyle şeyler uyduruyor neden bu menajeri ikide bir konuşuyor sevgili her şeyi bilen futbol severler ?

Aga bi defol gitte kurtulalım be geçtiğimiz sezonun son 2 ayında nerdeyse ortalık yoktun.Derdim para değil diyorsun sonra menajerin çıkıyor başka dilden konuşuyor.Derdin paraysa git arabistana ağırlığınca altına boğsunlar seni.Sen de kurtul biz de kurtulalım.
Bu herif biz de bu sene kalırsa 10 golü geçerse dişimi kırarım.

gomisgif-005.gif

şampiyon olduğumuz zaman satalım dediğimde bazıları tarafından eleştirilmiştim . profesyonel topçu bu elbette para için oynayacak. metin oktay pozlarına kanacak kadar saf değiliz de ama abarttı yani. vergileri hesap edersek marsilya'ya kıyasla eşşek yüküyle hem de bu yaşında para alıyorsun derdin ne ? (feghouli gibi karpuz göte o parayı verirsen ister tabi orası ayrı konu .)

Romantik taraftarin yeni aşkı Gomis sanirim. Wesley Sneijderi gayri savunamadiklarina göre körü körüne savunacak topculardan bi 3 sezonun 2.5i vasat geçiren Muslera, bi de Gomis kaldi. Iyi forumlar

bu taraftarın seni sevmesi uzun sürer ama silmesi bir gün. 30 gol attım diye havalara girme bulunmaz hint kumaşı değilsin ya kendine gel ya da bonservisin için iyi bi teklif getir ve istediğin yere git gomis efendi.

son 2 ayda nasıl ortalıkta yoktu?son göztepe macında penaltıyı aldıran,bjk macında tosicin atılmasını saglayan,trabzona gol atan vs kimdi acaba?puff neyse.cevap vermeye gerek yok artık

Gomis geçen sezonun belkide kazanılmasında 1 nolu faktördü.Kendisinide golcülüğünün yanı sıra efendiğili ve centilmenliği içinde ayrı biçimde severim.Kaldıki fb lisi bjk lısı herkes seviyor kendisini.Yanlız şöyle bi durum var.Geldiğinde imza parası da aldı 2.5 milyon euro civarı.Aldığı yıllık toplama vurursak 3 senede ortalama 4 milyon euro civarı.Gomis efendi yaşın 34 olacak.Ve sen zam istiyorsun hala ha.Şunu iyicece anlaman lazım.Bizim için önemli olan Galatasaraydır.Eğer teklif varsa satılmalıdır net.Çünkü önümüzdeki yılda başımızı ağrıtacak zam almadığı için belli.Fatih hocanında sanırım bundan hoşnut olmadığı belli geçenlerde taraftarın sevdiği oyunculardan bir kaçı gidebilir şeklinde açıklama yapmıstı.

Üst Alt