#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

Fizik olarak hazır değil sanırım henüz konuşmak için erken çünkü Cana şuanda oynamadı bile..

Loric Cana sakatlandı!

Bugün yapılan idmanda yeni transferimiz Loric Cana sakatlandı.

Dün gece UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme 3. Turunda OFK Belgrad ile karşılaşan Galatasaray bu sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Teknik direktör Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu ve Albert Roca Pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 10:00'da Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda bir araya geldi.

OFK Belgrad maçında 45 dakika ve üzerinde forma giyen oyuncuların izinli olduğu antrenman yaklaşık 2 saat sürdü.

Isınma çalışmaları ile başlayan idman süresince fizik kondisyon ve taktik çalışmalar üzerinde duruldu. Antrenman çift kale maçla tamamlandı. Çift kale sırasında bir çarpışma sonucu Lorik Cana antrenmanı tamamlayamadı. Cana'nın durumu yarın yapılacak kontrolden sonra belli olacak.

Milan Baros takımdan ayrı düz koşu ve topla çalışmalar yaptı.

Antrenmanın ardından futbolcular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

Galatasaray, yarın (31 Temmuz Cumartesi) akşam 18.30'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak bir çalışma gerçekleştirecek.

inanmıyorum :D lanet var

Su adami Neil'in yanina stoper olarak cekin. Adam her yonuyle Bulent Korkmaz tipinde bir stoper. Orta sahada kullanilirsa bu sene yuhlanir. Umarim ben yanilmam ama hakli cikarsam bu postu guncelleyecegim.

bizim doktorların eline düşene allah kolaylık versin ama Cana kardeşimizde ben Bülent Korkmaz efsanesini görüyorum.Çok büyük katkı verecek ve sağlam duruşu ile oynayacaktır.

Su adami Neil'in yanina stoper olarak cekin. Adam her yonuyle Bulent Korkmaz tipinde bir stoper. Orta sahada kullanilirsa bu sene yuhlanir. Umarim ben yanilmam ama hakli cikarsam bu postu guncelleyecegim.

+1905, Renkdaş bazı genç arkadaşlar aşırı FM oynamaktan olsa gerek Cana'ya olmayan özellikleride yükleyip bir Aurelio yada Tugay tarzı bir oyuncu zannetmişler. İzlediğimiz maçlar itibariyle Cana aldığı topu hemen tek pas veren bir adam. Dripling, oyun kurma, adam geçme gibi özellikler yok. Ha Cana iyi bir oyuncu ama Sarp-Barış-Ayhan-Cana dörtlüsünden ancak 1 tanesi kaldırır bu orta sahayı. Eğer Cana-Sarp yada Cana-Polak gibi bir orta sahayla oynarsak Cana'da rezil olur gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt