#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

bugun banttan manchester-sunderland maçını seyrettim.maç içinde fazla gözükmeyen,sadece defans ile ortasaha arasında oynayan,oldukça hantal bir görüntüsü vardı.sanki gereksiz bir transfer olmuş gibi geliyor

bugun banttan manchester-sunderland maçını seyrettim.maç içinde fazla gözükmeyen,sadece defans ile ortasaha arasında oynayan,oldukça hantal bir görüntüsü vardı.sanki gereksiz bir transfer olmuş gibi geliyor

evet gereksiz olduğu için 6 sene marsilya kaptanlığı yaptı Cana gibi libero yok bu ülkede.Bu kadar basit saçma argumanlarla oyuncu asmaya çalışan başka taraftar kitlesi de yok zaten.Yazık ya biraz sabır

Toplam Şut : 2

İsabetli Şut : 1

Topla Buluşma : 46

Pas Yüzdesi : % 76

Top Çalma : 1

Yaptığı Faul : 3

Cana'nın Belgrad maçı istatisikleri.

Bugün daha iyiydi.Biraz beklediğim şeyleri gördüm kendisinden.Fener maçında çok kötüydü.

Adam tamamen yabancı bir ülkeye bir takıma gelmiş. İlk resmi maçı ve çok önemli bir bölgede olmasına rağmen ben beğendim. Ortasahada tam ortasında konuşan, pres yapan, gerektiğinde sertleşen bir adamımız oldu. Kesinlikle formu artacak ve iyiki aldık diyeceğiz.

edit: ilk maçtaki son 7 dakikayı saymıyorum.

Lorik'e güveniyoruz. İngiltere'de çok meşhur bir oyuncu, form tutunca dağıtır orta sahayı...

Cana'yı kesinlikle küçümsemeyin derim ben.İngiltere'de çok tanınan ve kalitesi bilinen bir adam.Arsenal alıcaktı bi ara hatta.Ama bu adam ön libero eğer yargılamak istiyorsanız ona göre yargılayın.Bu adamdan goller, asistler veya manyak ötesi paslar beklemeyin.Zaten bugünkü maçta Sarp ve Ayhan varken de çok üst düzey performans beklememek lazımdı.

bugün attığı pasları beğenmedim

ama ortasaha oyuncularına, diğerlerine göre daha fazla müsamma gösterilmeli

o pasların yerini tutması için takımı tanıması lazım...

ofk maçında yediğimiz ilk golde, kendini müthiş topun önüne attı geriden gelip, bir işe yaramadı ama o şutu Aykut'un yumurtladığını görünce, yere şaplak attı :lol: gerçekten çok hırslı, kerizma kanını akıtırsa takımı için, Cana canını verir.

Lorik CANA' yı eleştiren arkadaşlarıma soruyorum. Acaba siz skor yorumcuları gibi sadece tek bir maça bakıp mı bu adamı değerlendiriyorsunuz? Bu adam Arsenal'in transfer listesinde idi hatırlatırım Arsenal! Kaldı ki Sunderland gibi bir takımdan alındı bu adam ki taraftarları ortalığı yıktılar bize geleceğini duyduklarında.

Lorik CANA gerçekten çok ama çok önemli bir transfer.

Cana'ya birkaç hafta daha vermek lazım. Oynadığı bölge konsantrasyon ve takım oyunu gerektiren bir bölge. Zamanla vazgeçilmez olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt