#19 Sercan Yıldırım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #90 Sercan Yıldırım

caglar bana göre iyi oyuncu musayı tam izlemedim dşgerleri felaket.

yani inanilir gibi degil ama bu kadroyla rijkkarda 4-3-3 oynat demisiz.

inanilmaz ..tan bir kadromuz varmis, özellikle yerli olarak.

yerli olarak hala iyi durumda degilirz, ama gecen seneye göre selcuk ve sercan, birde oynarsa engin cok güc katmis olur

sanki diger takimlar böyle bi yerli kadroyla oyniyorlar

sinan bolat

ömer toprak-serdar tasci-atilla turan

gökhan inler-nuri sahin

gökhan töre-mehmet ekici-mesut özil-arda turan

mevlüt erdinc/eren derdiyok

saka bi yana.

gs: ufuk,aykut,sabri,servet,semih,zan,hakan,caglar,yekta,selcuk,ceyhun,engin,sercan,emre colak.

fb: volkan,mert,gökhan,bekir,orhan,serdar,caner,selcuk sahin,emre,özer,topuz,sezer,semih

bjk: cenk,rüstü,ismail,ekrem,toraman,ersan,egemen,tanju,veli,aurelio,necip,burak kaplan,pektemek,akyüz

ts: onur,tolga,mustafa yumlu,serkan bali,giray,ferhat öztorun,tayfun cora,baris atas,baris özbek :D,aykut akgün,sezer badur,sercan kaya,eren albayrak,burak,murat tosun,halil

bence en iyi yerli oyuncular bizde.en kötüleri trabzonda.

sanki diger takimlar böyle bi yerli kadroyla oyniyorlar

sinan bolat

ömer toprak-serdar tasci-atilla turan

gökhan inler-nuri sahin

gökhan töre-mehmet ekici-mesut özil-arda turan

mevlüt erdinc/eren derdiyok

saka bi yana.

gs: ufuk,aykut,sabri,servet,semih,zan,hakan,caglar,yekta,selcuk,ceyhun,engin,sercan,emre colak.

fb: volkan,mert,gökhan,bekir,orhan,serdar,caner,selcuk sahin,emre,özer,topuz,sezer,semih

bjk: cenk,rüstü,ismail,ekrem,toraman,ersan,egemen,tanju,veli,aurelio,necip,burak kaplan,pektemek,akyüz

ts: onur,tolga,mustafa yumlu,serkan bali,giray,ferhat öztorun,tayfun cora,baris atas,baris özbek :D,aykut akgün,sezer badur,sercan kaya,eren albayrak,burak,murat tosun,halil

bence en iyi yerli oyuncular bizde.en kötüleri trabzonda.

Galatasaray'da Kazım'ı unutmşsun

Sercan'ın takıma çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kendisi için son şans. İyi değerlendirir inşallah.

Min şekilde saç baş yoldursa iyi olur.Çok feci şekilde kötü goller kaçırıp,delirtecek gibi geliyor bana.Umarım yanılırım.

Gol filan kaçırabilir, elbetteki hepsini de kaçırmıyacaktır, bence önemli olan kaleye dripling yapıp tehlike yaratmasıdır bence, burda önemli olan hep destek, tam destektir.

Hep beraber kazanıcaz seni inşallah. Bursadan gelen ikinci efsanemiz olman dileğiyle kardeşim..

1-2 sene önce gelseydi belki bugün takimdan sutlananlarin basinda gelirdi. Ama bugünkü durumu 1-2 sene öncesinden cok farkli. Cok istenen, gözde, Anadolu'nun parlayan yildizi olarak gelmedi Sercan. 3 büyüler Bursaspor'un kapisinda yatmayi coktan birakmisti Sercan icin. Kendi kulübünde gözden düsmüs, Milli takim rotasyonundan cikmis, futboluyla degil sacma sapan haberlerle geliyordu gündeme. Su an kendini cok ciddi sekilde yeniden kanitlamaya ihtiyaci var. 2 yil önce Bursa kendisi icin Fener'den 10 milyon + Wederson'u istemisti sanirim. O dönemler gelmesini cok istiyordum. Hakan Sükür'den sonra yerli forvetimiz olmayisi, yerli kadronun kalite düsüklügünden ziyade Sercan'in Galatasaray'da sembol oyunculardan biri olarak anilabilecegini düsünüyordum. Gereksizce sisirilen her yetenekli Türk gibi Sercan da o günden beri nerdeyse hep geriye gitti diyebiliriz. Ama icten ice bize gelmesini hep bekledim, cünkü hala oynayacagi futbolla bu kulüpte efsane olarak hatirlanabilecegini düsünüyorum, o potansiyel kesinlikle hala var. Selcuk ve Sercan beni bu sene en sevindiren transferler oldu acikcasi. Nedenini de önümüzdeki yillarda hepimize gösterecekler. Beklentim o yönde, insallah yanilmam.

biz aldik ya ondandir.

rakibte olsa,kiskanirdin.

Aynen. Kendi oyuncularimizi kücültmeye ne kadar merakliyiz. Türkiye´nin en gözde 2 yerli futbolcusunu aldik iste, hala ih mih edenler var ya. Gercekten anlamakta güclük cekiyorum. Ne istiyorsunuz kardesim siz ya? Ya bi oyuncularimiza sahip cikin ya artik. Yeter be. Servet Servet dediniz, Kesimal´i 5 kere cebinden cikardigini yeni farkettiniz. Gercekten yeter

Aynen. Kendi oyuncularimizi kücültmeye ne kadar merakliyiz. Türkiye´nin en gözde 2 yerli futbolcusunu aldik iste, hala ih mih edenler var ya. Gercekten anlamakta güclük cekiyorum. Ne istiyorsunuz kardesim siz ya? Ya bi oyuncularimiza sahip cikin ya artik. Yeter be. Servet Servet dediniz, Kesimal´i 5 kere cebinden cikardigini yeni farkettiniz. Gercekten yeter

arda´yi karalayan taraftarlara sahibiz,sen ne diyorsun.

ama bu medyadanda kaynaklaniyor.hic gollerini,assistlerini,driplinglerini konusmiyorlar.futbol disi hareketlerini konusiyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=QxYTxiqQajk

bu video´yu cok begendim,herkese tavsiye ederim.

Abi 90 numara hiç yakışmamış ya :eek: Keşke kadro numaralarında da revizyona gidilse :eek:

aynen

1-Muslera

2-Sabri

3-Ujfalusi

4-Servet

5-Gökhan Zan

6-Hakan Balta

7-Kazım

8-Selçuk

9-Elmander

10-Melo

11-Riera