#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Boey’i korkutuyordur şu performans. Düzelmezsen ben burdayım mesajı verdi. Hücuma çok çıkmadan defansif bir bek olma imajı veriyor artık atletik özelliklerini hücumda kullanmak yerine pozisyon bazlı savunmada kullanıyor.

Marsilya maçının son dakikasındaki rakibe sırt dayarken topu bırakması hariç , arkasına adam kaçırdığını uzun süredir görmedim ki Lazio maçında da çok güzel kritik müdahale de bulundu. Hakan Balta’nın son sol bek dönemini hatırlatıyor , savunmada aksamıyor maşallah demek lazım

DeAndre Yedlin, UEFA'da haftanın en çok top kapan ve en yüksek isabetli pas yüzdesiyle oynayan bek oyuncusu oldu.

(EXXEN Maç Sonu - Göktuğ Sevinçli)

muhtemelen hocadan zılgıtı yediği için kontrolsüz şekilde hücuma çıkmıyor

zaten o çıkışlarda da savunmada yerini kaybetmek haricinde bir şey yapamıyordu

İlginçtir son maçlarda bayağı beğeniyorum Yedlin 'i yani hücum açısından değil ama işin defans tarafında maşallah aksamıyor uzun zamandır. Çok iyi bir atlet hava toplarında da başarılı ne yalan söyleyim Yedlin 'e hiç ama hiç güvenmiyordum ben

Haddini aşmaması güzel hücumda ekstra yetenekleri olmadğı konusunda farkına varmalıydı zaten lakin yeni farkına vardı neyse geç olsun güç olmasın umarım bu çizgide devam eder çünkü ekstrası olan bi oyuncu değil

Üst Alt