#2 Fehmi Emre Güngör - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#2 Fehmi Emre Güngör

Öyle birisini en son sheva maymun etmişti hatırlıyosam :D

Bu mentalite kalıktı artık barça defansınıda örnek verdim size..Dünyada büyük takımların defansları böyle artık..Ha gömülü defans oynayacaksak söylediklerin mantıklı..

Barcelona'da da her zaman fizik gücü ön planda olan bir stoper vardır. her takımda var zaten böyle bir stoper. Vidic, Skrtel, Alex, Toure, Pepe vs. vs.

Takımdaki en sağlam defans oyuncusu. Şu anki formsuzluğuyla Servet, Emre'nin yedeği olur. İyi ki döndü takıma.

Servet'in en formsuz halinde dahi Mere onun yerini alamaz.

Emre kötü değil, Servet çok iyidir.

Yaptığı 1-2 hata ile Servet yerin dibine de girmez yedek kulübesinde de oturmaz.Servet gibi adamı 2 hataya harcayamazsın.

servetin 2 hatayla harcanması gibi birşey söz konusu değil. ama servet bu hataları yapıcağının sinyallerini özellikle bu sene başından beri veriyordu. kimse servetten top sürmesini veya gol atmasını beklemiyor, gerek de yok zaten. derdimiz servetin hatası değil, bu seneki laubali oyun stili.

ilk topa müdahale yeteneği hızı harikulade bir adam bu emre.kademe anlayışında sıkıntıları var.aşarsa bülent korkmaz efsanesini yeniden canlandırır bizlere.inşallah..

Emre bu takımın en sağlam stoperidir.Skibbe bey meira yı bi oraya bi buraya çekerek adamın kimyasını bozdu.İnsallah bu adamı da sağ kanatta felan oynatmaz yine.

Servet'in en formsuz halinde dahi Mere onun yerini alamaz.

Emre kötü değil, Servet çok iyidir.

Yaptığı 1-2 hata ile Servet yerin dibine de girmez yedek kulübesinde de oturmaz.Servet gibi adamı 2 hataya harcayamazsın.

Görüşüne saygılıyım. Ben de Servet'in kötü bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum, Emre'nin Servet'ten iyi olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt