2.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması | Kazanan Uğur Bulut - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması | Kazanan Uğur Bulut

Cevap: 2.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması | Başvurular bitmiştir

Emre beklemede kal her an diskalifiye olacaklar çıkabilir.Bu arada yarı final şarkılarını koyacağınız konular 1 saat sonra açılacaktır.

youtube ? dailymotion? metacafe? klipleri koyacağımız siteler belli mi? böyle bir sınırlandırma var mı?

Kuralları kesin olarak belirlediğimizde hemen yarı finali başlatıyoruz yarım saat sonra konuları açacağız..Katılamayanlar beklemede kalsın,her an boş yer olabilir.

Atakan ve Alemdara şarkıları ben önerdim favorilerim onlar.Ben öylesine katılıyorum. :D

Atakana önerdiğim şarkı açık ara 1. gelir.

Atakan ve Alemdara şarkıları ben önerdim favorilerim onlar.Ben öylesine katılıyorum. :D

Atakana önerdiğim şarkı açık ara 1. gelir.

aklımdaki şarkı çıkarsa yakarım buraları valla. :D bu arada şarkıları kim önce koyarsa mantığı mı? yani birinin aklındaki şarkıyı ben önce koyarsam benim mi oluyor ? :) tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyoruz..

aklımdaki şarkı çıkarsa yakarım buraları valla. :D bu arada şarkıları kim önce koyarsa mantığı mı? yani birinin aklındaki şarkıyı ben önce koyarsam benim mi oluyor ? :) tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyoruz..

Dady coolla yasak. :asd:

O şarkı aklına gelmez :D

Bazıları bana mesaj atarak şarkılarını ayırttılar mesela Umut Yaşar Lena-Satelite'i aldı.Uğur Bulut Waka Waka'yı aldı.

Siz de öyle yaparsanız o şarkıyı size veririm ama bir ton şarkı var lan bulun farklı şarkılar işte..:DHadi açacağım konuyu birazdan

Bazıları bana mesaj atarak şarkılarını ayırttılar mesela Umut Yaşar Lena-Satelite'i aldı.Uğur Bulut Waka Waka'yı aldı.

Siz de öyle yaparsanız o şarkıyı size veririm ama bir ton şarkı var lan bulun farklı şarkılar işte..:DHadi açacağım konuyu birazdan

tamam ya açar açmaz ben eklerim :D zaten aklımda 3-4 tane şarkı var..ama dur lan özelden atayım ben sana yine de. :D

Üst Alt