#2 Lucas Edward Neill - Sayfa 235 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#2 Lucas Edward Neill

Reyiz ne yapıyor simdi,bıraktı mı acaba futbolu?

Cok severdim kendisini.Kadıköy'de Niang'ı döverek bezdirmisti.Biraz daha genc gelseydi keske be.Özlüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=YLkCpdr1dLg

Chedjou falan hikaye bunun yanında . Son senelerde Popescu ve Ujfadan sonraki en iyi 3.stoperimizdir çok kötü kadroya denk geldi efsane bir adamdı heryerde verimli.

Müthiş soğukkanlı fizikli , tekniği iyi biriydi Kewell'a mı ne asisti vardı bi ara sağbekte oynarken efsane

20101024_200831_ist391_1443341.jpg

Neill ve Ujfalusi bu iki futbolcuyu keşke daha genç yaşlarda izleyebilseydik takımda. Hatta her ne kadar farklı dönemlerde forma giymiş olsalar da, Neill - Ujfalusi ikilisi müthiş olurdu.

Neill ve Ujfalusi bu iki futbolcuyu keşke daha genç yaşlarda izleyebilseydik takımda. Hatta her ne kadar farklı dönemlerde forma giymiş olsalar da, Neill - Ujfalusi ikilisi müthiş olurdu.

Önlerine Melo sağbeke ilk sezonun Ebouesi sağa Keita Sneijderi Drogbası aman aman ben bu takımda Neill kadar komple bi Ujfayı gördüm efsane be efsane

Yanlış hatırlamıyorsam Çanakkale'ye gidip 1915'deki savaşı anlatan bir belgesel çekmişti. Hatta GS TV yayınlamıştı diye hatırlıyorum. Şimdi araştırdım bulamadım. Ama çekildiğini hatırlıyorum. Bilen/bulan varsa paslayabilir mi ?

Üst Alt