#2 Şener Özbayraklı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herif rakibi karşısına alıp 1e1 yakaladığında birden topa basmış gibi yapıp aniden hareketlenip ekarte edebiliyo rakibi tek iyi özelliği belkide

3:28deki keita gibi

keita :cry:
Şener o hareketi bizde denediğinde genelde rakip bekle omuz omuza gelip kaybetti topları :( Hızı yetmiyor ya da fizik gücü. Toparlamıştır umarım son maçlarda fena değildi.

Yalnız biz bu keitayı aldığımız paraya yolladık yaw top saklama, pas, orta, şut, çalım her şey vardı.

Şener o hareketi bizde denediğinde genelde rakip bekle omuz omuza gelip kaybetti topları :( Hızı yetmiyor ya da fizik gücü. Toparlamıştır umarım son maçlarda fena değildi.

Yalnız biz bu keitayı aldığımız paraya yolladık yaw top saklama, pas, orta, şut, çalım her şey vardı.
Sürekli geçemez zatende genelde bu çalım şeklini deniyo benim gözüme çarpanı buydu yada birkaç kez geçebildiği için

keitaya gelince ben yattarayı çok beğenirdim çok iyi adamdı bize en çok istediğim adamdır belkide zamanında,olmadı kesişmedi yollar ama yine allah yüzümüze güldü keitayı karşılaştırdı bizle ama kıymetini bilemedik

hocanın 2012deki gelişinde ismi geçiyodu hatta kapada bildirmiştik heralde ama olmadı ordada baya üzülmüştüm

Üst Alt