#2 Şener Özbayraklı - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şener'i beleş aldık buna 20 m lira bonservis zaten veremezdik.

Son döneminde Antalya'da bok gibiydi Nazım, Bünyamin kesmişti zaten.

Üstüne daha çok para vermesine rağmen beşiktaşa bile vermediler.

Abartılacak bir yanını da göremiyorum.

Şener'e verdiğimiz maaş + imza parası bunu geçmiştir kuvvetle muhtemel. Yurtiçinden veya herhangi bir yerli oyuncuyla yapılan hiçbir bedava transfer bedava değil esasında. Şener'in tavanı daha yüksek ama Nazım'ın performansı çok daha istikrarlı diye düşünüyorum. Biraz Saracchi-Taşdemir durumu gibi. Taşdemir oynadığı hiçbir maçta mağdur etmiyor ama Saracchi arada kötü maç oynasa da iyi maçlarında 13 milyonluk topçu olduğunu bağırıyor adeta. Sonuçta arkasında ağlanıp bağırılacak bir adam değil ama bugün de 2 yıl önce de Şener'le Nazım arasında tercih yapılsa Nazım'ı daha öne koyardım işin doğrusu.

Şener'e verdiğimiz maaş + imza parası bunu geçmiştir kuvvetle muhtemel. Yurtiçinden veya herhangi bir yerli oyuncuyla yapılan hiçbir bedava transfer bedava değil esasında. Şener'in tavanı daha yüksek ama Nazım'ın performansı çok daha istikrarlı diye düşünüyorum. Biraz Saracchi-Taşdemir durumu gibi. Taşdemir oynadığı hiçbir maçta mağdur etmiyor ama Saracchi arada kötü maç oynasa da iyi maçlarında 13 milyonluk topçu olduğunu bağırıyor adeta. Sonuçta arkasında ağlanıp bağırılacak bir adam değil ama bugün de 2 yıl önce de Şener'le Nazım arasında tercih yapılsa Nazım'ı daha öne koyardım işin doğrusu.
Geçmedi 13 verdik Şener'e.

Mevzu o değil, bonservis veremezdik kastım o.

Sene sonunda (sallıyorum) Konyaspor'da oynayacak adamı nasıl İsmail Çokçalış transferinde kullanacaksın? İsmail Çokçalış transferinde kullanabilmen için sözleşme uzatman gerekiyor.
Şimdiden görüşürsen yönlendirirsin maaşının bir bölümünü ödersin İsmail karşılığında. Gidecek oyuncunun yerini dolduracakları için de daha iyimser yaklaşırlar.

Üst Alt