2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İlk Yarı

oh oh iyi zaten stochu holosko v2 olarak görüyorum.bi halta yaramaz iyiki almamışız

Yetenek olarak Messi'ye en fazla yaklaşabilen futbolcu Robben'dir Ronaldo filan hikaye.:asd:Van Marwijk çok uyuz bir futbol oynatıyor şu güzelim takıma.Van Basten'li Euro08 takımı müthişti.Şu oyunları o turnuvadaki oyunlarını aratıyor.

yok dediğim gibi İng öğretmeniyim ne anlama geldiğini biliyorum da ''assume'' ve''etmek''kelimelerini yan yana görünce neyse :) bizim mahalledede geçen biri vuvuzela çalıyordu buraya kadar gelmişler haberiniz olsun :D

Yetenek olarak Messi'ye en fazla yaklaşabilen futbolcu Robben'dir Ronaldo filan hikaye.:asd:Van Marwijk çok uyuz bir futbol oynatıyor şu güzelim takıma.Van Basten'li Euro08 takımı müthişti.Şu oyunları o turnuvadaki oyunlarını aratıyor.

ronaldo 32 yasinda halen yardiyirken gorecegiz

robbende messi de fiziklerinin altinda ezilecekler normal futbolcular gibi

ronaldo boyle giderse 40 a kadar oynar

diger 2 sinin ronaldodan daha yeteneklli olduguna katilsamda

toplam istatistiklerde ronaldo yiyecek onlari yil farkindan

antudan stoch düşünceleri ;
-stoch hakkında iyi şeyler yazmak istiyor insan ama çok vasat bi görüntüsü var

-yeni bir kural gelsede şu iki takımın ikiside elense bir üst tura çıkamasa keşke

acaba kendi oynadıklarından zevk alıyorlar mı

hepsinden önemlisi canımı sıkan şey‚stoch´u abarttık sanırım

-millet Weiss´a laf atıyorda kendini daha çok gösteriyor şuan bence Stoch´a göre

-weiss iyi futbolcu ‚

kesinlikle stochdan iyi futbolcu ..

-Stoch´u abarttığımızı düşünüyorum‚ tamam iyi adam ama yıldız olması için çok eksiği var ve eksiklerini tamamlaması lazım.

-defans ile alakası yok bu futbolcunun‚ilk yarıda hiç bir varlık gösteremedi‚

eğer stoch hep böyleyse‚ Dzsudzsak gibi bir futbolcuyu almadığımız için çok şeyler kaybetmişiz...

Dzsudzsak ‚ stochtan çok çok daha kaliteli futbolcu‚ sanırım ğs ye çalım atmak adına büyük yanlış yaptık...

inşallah yanılırım...

-ikili mücadelelerde hiç yok haliyle..oyun içerisinde pasif bir görüntü çiziyor..insiyatif almıyor‚savunması hiç yok‚şu ana kadar olumlu diyebileceğim bir özelliği yok..

-

....

bi de bişey sorcam hani mesela print yapıp buraya upload edip resm koycam ama kısa olsun istiyorum boyutu onu bi beceremedim üstte ufacık yazı altta up uzun bembeyaz sayfa oluyo.helppp

Üst Alt