2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İlk Yarı

robben nasil duz gitti micti orta yapamadi

diyorum genclerrrr

ayni basketbol gibi

acacan bi tarafi adamin diger tarafi olduruyorsa

Prömiyer Ligi takip edemediğim için Arsenal'de izleyemiyorum bu Van Persie'yi ama Şampiyonlar Ligi olsun, milli takım olsun, ne zaman izlesem küfrediyorum. Bu adam hep mi böyle yahu? Galatasaray'a gelecek deseniz burun kıvırırım kendi izleyebildiğim kadarı ile bu adama.

Robin van persie'yi izlemedigin belli:D

aslinda ben, hollanda en fazla Katkiyi bekledigim oyuncuydu.

Ama cok agir sakatlik gecirdi. Onun etkisi olabilir.

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İkinci Yarı

Stoch Ardadan 2 gömlek aşağıda, Chealse boşa bırakmamış.

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İkinci Yarı

Stoch Ardadan 2 gömlek aşağıda, Chealse boşa bırakmamış.

Chelsea forumlarında çok büyük üzüntü olmuştu zamanında. Hatta biz Türkleri aşağılayıcı bir şekilde "Türkiye'ye gidecek kadar aptalmış" ifadeleri kullanıldı. Lakin olan Fener'e oldu, ellerinde patlayacak adam vesselam...

yok dediğim gibi İng öğretmeniyim ne anlama geldiğini biliyorum da ''assume'' ve''etmek''kelimelerini yan yana görünce neyse :) bizim mahalledede geçen biri vuvuzela çalıyordu buraya kadar gelmişler haberiniz olsun :D

Bilmişlik yapmana gerek yok gardaş, iş yerinde 9 saat ingilizce konuşmam gerekiyorsa arada kelime kaçırmam garip değil.

usta mozilla kullanıyorsan screengrab diye bir eklentisi var hiç uğraştırmıyor istersen yardım edebilirim

mozilla var tamam indiririm bi bakayım eklentisini kullanmaya çalışauım olmadı sorarım.eyvallah . yav bende ing öğretmenliği istiyorum biliyomusunuz :D tekrar gircem sınavlara şu anki ünimi bırakmak gibi bi düşüncem var ama bi baktım yds sorularına zormuş bayağı fena çalışmak lazım

Üst Alt