#20 Armindo Bruma - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Keşke gelse be, şöyle 1 Milyona falan kiralasak opsiyonda koysak 9-10 Milyon süper olurdu. Bruma benim Galatasarayda izlediğim en yetenekli oyuncu olabilir o sakatlıktan sonra 16-17 sezonunda oynadığı futbol muazzamdı. Şuanki kadromuzda efsane olur bu adam.

Almanya Ligindeki mentalitede oyuncuların özgür oynamasına pek izin verilmiyor, Klopp ve biraz da Frankfurt hocası dışında son dönemde bu tarz oynatan bir hoca görmedim. Guardiola bile kendi futbolunu tam adapte edememişti.

Leipzig nasıl oynar çok bilmiyorum ama Beşiktaş eşleşmelerinde gördükki pırpır değil de şutör, pasör kanat adamları kullanıyorlardı.

Hani Almanya'da yapamadıysa yapamaz demek çok doğru değil, demekki uygun bir lig değildi.
bruma icin zaten yanlis lig almanya, ispanyasan alacak herhangi bir takim 1 sene sonra 3 kat para kazanir

Tudor: "Ben Ibrahimovic ile oynadım mesela. Hem oyunculuk, hem hocalık kariyerimde birçok şey gördüm. Fakat, Bruma'nın yaptığı şeyleri hiç görmedim. Biraz belki eğitimle de alakalı. Limitleri aşıyor bu nedenle

Tudor: "Ben Ibrahimovic ile oynadım mesela. Hem oyunculuk, hem hocalık kariyerimde birçok şey gördüm. Fakat, Bruma'nın yaptığı şeyleri hiç görmedim. Biraz belki eğitimle de alakalı. Limitleri aşıyor bu nedenle

Terim görevde olsaydı şuan Bruma hala bizim topçumuzdu. ve muhtemelen bu sezon 25-30 bandında bir fiyata satılmıştı.

Üst Alt