20 Bin Galatasaray Forması Ne Olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

20 Bin Galatasaray Forması Ne Olacak?

Bir çok taraftar ki burda sadece kendi taraftarımız olmamakla günlük sportif başarıya endexli yorum yapıyor. Arka planda neler yapılmış veya yapılmamış kimsenin umrunda değil. Bir Drogba Sneijder getir veya bilmem q7 guti rvp o zaman vision sahibi ve kahraman ilan edilirsin yönetici olarak.
Bence bunlar sadece ve sadece göz boyamacilik dan öte değil. Aslolan perde arkasına baktığımızda inanılmaz fecih yönetim tarzı ile karşı karşıyayız

Katılmakla beraber borç yükü Sneijder-Drogba yüzünden değil 2014 kış ve yaz transferlerinden kaynaklı bence.

Formalar imha edilmek zorunda cunku sozlesmesi fesh edilen bir sponsora ait urunu satamazsin . 1 TL ye bile satmak hukuksuzluk olur , stoklardan imha edilmesi gerekir

Bir çok taraftar ki burda sadece kendi taraftarımız olmamakla günlük sportif başarıya endexli yorum yapıyor. Arka planda neler yapılmış veya yapılmamış kimsenin umrunda değil. Bir Drogba Sneijder getir veya bilmem q7 guti rvp o zaman vision sahibi ve kahraman ilan edilirsin yönetici olarak.
Bence bunlar sadece ve sadece göz boyamacilik dan öte değil. Aslolan perde arkasına baktığımızda inanılmaz fecih yönetim tarzı ile karşı karşıyayız
aynen doğru söylüyorsun.

kulübün parasını rahatça harcayan adam vizyon sahibi, harcamayan ve harcayamayan adam kıronun önde gideni oluyor =)

Drogba ve sneijder göz boyamak için alındıysa lütfen her sezon bu ayarda oyuncular alalım. Ve lütfen her sezon gözümüzü boyasınlar rica ediyorum. 20.000 formanın nesini tartışıyorsunuz. Maçlarda gelen taraftara dağıtsınlar. Alt tarafı 20.000 forma. Hamitin Selçukun Tarıkın ve diğerlerinin maaşlarının yanında çerez parası bu. 20.000 formanın ücreti olan 800.000 TL yi düşünüp milyon euroları dağıtmanın mantığı ne. Adam inatla sözleşme bakidir, düşürtmeyeceğiz diyor. O zaman 20.000 formayı da düşürme. Adamlar basmış artık. Küçülerek borç azaltacağız diyorsun, onu bile beceremiyorsun. Sonra vay efendim Ünal Aysal kulübü batırmış. Dursun Özbek ne yapmış? Geçen yıla göre ne kadar gider olmuş? Boş konuşmayı bırakın artık.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Galatasaraydan soğumak hakkı bize ait değil!
O hak, 14 sene şampiyonluk görmemiş nesile verilen haktı, onlar da kullanmadılar

Formalar imha edilmek zorunda cunku sozlesmesi fesh edilen bir sponsora ait urunu satamazsin . 1 TL ye bile satmak hukuksuzluk olur , stoklardan imha edilmesi gerekir
Beleş reklamın neresi hukuksuzluk oluyor. Burada sponsor olan dumankaya. Tam tersi olsa eğer formaları satan dumankaya olsa evet hukuksuz olurdu.

Forma kulübün isterse para almadan erayın köpeğinin adını yazarlar.

Birde bizim tek taraflı fesih hakkımız var mı onu da incelemek gerekir bu fesih başımızı ağrıtmasın sonra.

Renkdas dumankayanin ismini aranda bir akit olarak bedeli dahilinde ya da degil kullanamazsin. Niye hukuktaki bazi normlari akla mantiga uygunluguna gore tartisiyorsunuz ki ?

olmuyor diyorum iste zorlamanin manasi yok ki , mumkun degil allah allah , illa her mevzuya bir mantik silsilesi uyduramazsin , hukuk sekildir oncelikle

bak adam itiraf ediyor cinayeti canli yayinda , ama zaman asimi oldugu icin mudahale edilemiyor , ornekler alakasiz onu soylemiyorum fakat dumankaya veya x firmanin reklami ile aranda bir anlasma yoksa ne sahaya cikabilirsin ne de resmi yoldan dagitabilirsin

lutfen bir sey aciklandigi zaman inanmak zul gelmesin

Hala 2014 transferlerinden vurmayı bırakın o sene bizi batırdıysa bu sene aynı zararı vermişsin 41 milyon euro harccamışsın euro 2.7 ile 3 TL arasında dalgalanmış o dönem.
123 milyon lira harcamışsın zarar diyelim.

Ne yapmışız ligde 2. olup şampiyonlar ligine gitmişsin, kupayı almışsın, ş.liginde 2.turu görmüşsün.

Bu sene net zararımız:
-ş.ligi geliri yok 25 milyon euro
-donk 2.5
-denizli 1,5+3(bu parayı vereceğimizi düşünüyorum basına inanmıyorum)
-hamza 1.5

35*3.3= 117 milyon lira zarar.

Ne yapmışız. Ş.liginde 3. olup kazak takımına bile puan vermişiz, mevcut durumumuz 7.lik, kupada finaldeyiz ama kimsede umut yok. Aldığın cezayı çekemeyeceksin yahu 2.5 milyon euroya 3 tane afrikadan koşan adam alsan bugün garantilemiştin o cezayı almayı.

Kasımdan beri 5 galibiyetimiz var yahu gelibiyete 1,3 milyon TL veriliyor hani.

Beşiktaş şu ana kadar 35 milyon TL kazandı biz 22.
-tribün gelirleri azaldı.
-sürekli maç başı veriyoruz ama kazanç yok.

Bakalım seneye kombineleri kime satacaklar

O kadrodan hala elinde bruma-telles gibi para edebilecek oyuncular elinde duruyor ikisini de ölü fiyata satıyorum desen 10 milyon euro kazanma şansın var. Sürekli geçmişin ekmeğini yiyen bir yönetim varken x kişisi bizi şu dönem batırdı diyip durmayın.

Olası cezayı çekememe durumunda kendimize vermiş olduğumuz +1 yıl için Aysal yönetimine olan öfkenizi*10 yapacak mısınız. 2 yıl ceza yemiş gibi olup 200 milyon liraya yakın bir paradan mahrum olmayı muslera- sneijderi satsak azalır diyecek misiniz.

Birde aklıma takılan basketbol, voleybol gibi branşların bize zararı futbola etki ediyor değil mi. Bilen bizi de bilgilendirsin.

Tüm gelir kalemi futbolken zarar kalemi hepsinin toplanması. Store gelirleri futbola aktarılmıyor 80 milyon lira gibi bir rakam bu. Aysal'ın zamanında dediği şey bunu aktarsalar 135 milyon lira farkın çoğunu azaltmış olurduk. +yazın burak'ı 8 milyona satmayı başarabilsek 20 milyon lira oradan gelirdi. 35 milyon lira bir şekilde anlaşılabilir bir rakam olurdu.

Neyse olan oldu 2 sene başarısızlığa hazır edin kendinizi. Tüzük ve yönetim sistemi değişmediği sürece bu böyle gider. 3 seneye borç bi 500 milyon lira daha artar

Yalniz bakin atlanmamasi gereken bir detay var Aysal donemi ile alakali . Bilanco ve butcelemeler donemsel ve senelik hazirlanan tablolardan olusuyor , burada soz edilmesi gereken butceye yansimayan paralar var

Ornegin selcukla aysal doneminde imzalanan 3,5 milyon euroluk sozlesmenin misal 2018 sezonuna ait kismi daha henuz bu aciklanan borclara dahil degil . Veya misal chedjou nun bonservisi taksitle odenecek ise bunun ileriki donemlere ait odemeleri yine guncel butcede yok

veya personel harcamalarina bir kez zam yaptin mi , artik yeni gelen yonetim de bunlari hukuken azaltamaz ... gibi gibi ... yani sadece ilgili yillara ait harcama kalemlerinin degerlendirilmesi dogru sey yansitmaz

Üst Alt