2009-2010 sezonu kehanetleriniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

Cevap: 2009-2010 sezonu kehanetleriniz?

Yine büyük bi şanssızlık olmazsa bende Fenerbahçeyi kadiköyde yeneceğimizi düşünüyorum..Ama yine biz goller kaçırıp onlar ilk buldukları atakta bizim oyuncumuzun kıçına çarpıp top girerse yenemeyiz..

bu arada bursaspor gayet iyi transferler yapmis - basel'den 28 yasindaki ergic'i almislar, bilmiyordum. her ne kadar fenerbahce'de pek birsey becerememis olsa da kemal'i almislar, belki bu sene dikis tutturur. zaten genc uc tane iyi oyuncusu var, sercan, ozan, volkan sen. kalecilerini begeniyorum, kirita sert, duzgun bir adam. turgay bahadir'i kayseriden aldilar ki bu adam orta saha ve ilerde oynayabiliyor, ilginc bir stili var. savunmalari pek guven vermiyor - ali tandogan, omer erdogan, tuna uzumcu, mustafa keceli - burayi oturtabilirlerse cok dengeli ve alternatifli bir kadrolari olur. koreli forvetlerini biraz gucsuz buluyorum, eger bu sene iyi oynarsa bursa ilk 3'u zorlar.

tabii huseyin cimsir kabusunu almalari dusundurtmuyor da degil...

Yıl sonuna dogru, bütün ASY mor renklere bürünecek.

Bunun uğuruna inanılacak.

Rakipler moraracak.

Ve formaları beğenmeyenler, vay annesini be diyecek.

6340_105334118636_747463636_2080659_7110636_n.jpg

6340_105334123636_747463636_2080660_720071_n.jpg

Klasik Galatasaray-Fener çekişmesiyle geçiririz bu sezonuda.Beşiktaş,Trabzon ve Sivas sadece izler

Klasik Galatasaray-Fener çekişmesiyle geçiririz bu sezonuda.Beşiktaş,Trabzon ve Sivas sadece izler

Bence de genel olarak bu sekilde seyredecek lig, ancak sahsen sivasspor'un "seyretmeye" pek vaktinin ve dermaninin olacagini zannetmiyorum, zira haril haril alt siralardan kurtulmaya calisiyor olacaklar. Bu sene alttan gelip sivas'in yerini almaya aday iki tane takim var - bursaspor ve gaziantepspor. gaziantep'in yine de pek etkili olacagini dusunmuyorum, ama bursa'dan umitliyim. plasem ise istanbul buyuksehir belediye. sivas'tan sylla ve tum'u, kocaeli'den de taner gulleri'yi gecen yilki hadrolarini buyuk olcude koruyarak kadrolarina kattilar. hocalari zaten gayet akli basinda bir adam. eger iyi baslarlarsa 48-52 puan arasi alabilirler. bu da ilk alti demek.

Çoğu kişi antalyaspor küme düşer demiş.Neden acaba.Geçen sezon Mehmet Özdilek'ten sonra baya iyi takım oldular bence..

Ne yazık ki Beşiktaş her zamanki gibi puanlarımızı yiyecek.Nihat ve İsmail'den başka iyi transferleri yok.(Belki Rıdvan)Sivas sistemini ayağa top yapmaya çevirdi.İyide yaptılar.Ancak bu sisteme alışım zorluğunu çok hissediyorlar.Onlarda bizim gibi 2.yarının takımı olabilir.Trabzonspor eğer bir tane iyi forvet almazsa rakip olarak görmüyorum.Süpriz yapabilecek Anadolu takımları İBB,Bursa,Gaziantep,Ankaragücü olur.Kayseri istikrarlı yönetiliyor bu büyük bir avantaj ama teknik direktör iyi olmazsa isterse 50 yıl kalsın işe yaramaz.Küme düşecek takımlar Diyarbakır,...,... olur.Galatasaray 9. haftadan sonra ligin tozunu atar.

Beşiktaş şampiyon olur.

Biz çok kötü günler geçirdikten sonra seri galibiyetler alıp 2.liğe kadar yükseliriz.

Avrupa liginde çeyrek final oynarız.

Trabzonspor son maçlarda 2.liği Galatasaray'a bırakır.

Fenerbahçe 4.olur. Aziz Yıldırım, Daum istifa eder.

Sivas çakılarak 8.olur.

Gaziantep 5. Bursa 6. Kayseri 7. olur.

Kasımpaşa,Diyarbakır, Antalya küme düşer.

Milli takımımız tüm maçlarını kazanarak 2010 dünya kupasına gider.

Bayan Basketbol takımımız şampiyon olur.

Erkek Basketbol takımımız 6. olup play-offlarda çeyrek finalde Türk Telekom'a elenir.

Efes Pilsen bir kez daha şampiyon olur.

Erkek voleybol takımımız 5.olur ve çeyrek finalde Ziraat Bankasına elenir

Halkbankası şampiyon olur

Bayan voleybol takımımız 4.olur. Yarı finalde Vakıfbank Güneş Sigorta'ya elenir.

Vakıfbank Güneş Sigorta şampiyon olur.

Gscimbom Alexa sıralamasında ilk 15.000e girer.

Üye sayısı 12.000 i geçer.

Vay vay amma saçmalamışım. Sadece Erkek voleybol takımımızın Ziraat'e eleneceğini bilmişim.

fener önümüzdeki 2 maçta 1 puan alır, biz 2 de 2 de yaparız, puanları eşitleriz, son maçta da lazlar kadıköyde fenere koyarlar şampiyonluk yarınlara kalır, aziz istifa eder, ağustos ayı gibi geri döner, transfer yine gecikir, dünya kupası var derler, xabi alonsoyu almaya çalışırlar, beceremezler, gidip 2 tane brezilyalı alırlar, önümüzdeki seneye kaosla başlarlar...

Üst Alt