2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Basketbol Transfer Sezonu

Cem Akdağ ile devam edilmeli ama Türkiye'nin en iyi yerli antrenörü Ergin Ataman'dır.

Bir pivot bir de savunmaya 2 yıldız bekliyorum bu yıl..

Umarım önümüzdeki sezon play-off'u hedefleyen kaliteli bir takım kurulur..

Herkes Engin’i Bekliyor

Beşiktaş Cola Turka ile sözleşmesi sona eren Engin Atsür için büyük bir bekleyiş var. Başarılı oyuncu kurucu için Fenerbahçe Ülker en şanslı takım olarak gözükürken Medical Park Trabzonspor, Galatasaray Cafe Crown ile Beşiktaş Cola Turka da bekleyişte.

Euroleague’de oynamak isteyen Engin Atsür için Alba Berlin’in yanısıra bazı Avrupa takımlarının da teklifi bulunuyor. Bugün Türkiye’ye dönecek olan Engin’in haftaiçinde kararını vereceği ve bunun yüksek olasılıkla Fenerbahçe Ülker yönünde olacağı tahmin ediliyor.

BasketDergisi

Engin Atsür

Furkan Aldemir

Ömer Aşık

Ermal Kurtoğlu

bu 4'ünü almamız lazım.Wilkinson ile Rancik'te kalırsa ki(Rancik kaldı).D-Wash ile tekrar anlaşılıp bir tane de kısa forvet alıp transferi bitiririz.

Engin Atsür'e benim bildiğim iki kere teklif yapıldı,ikisinide kabul etmedi.Hala niye peşinden koşuyoruz bilmiyorum.Herşeyden önce o gelsin bu gitsinden çok yeni sponsorumuz ne olacak bu önemli.Bir yerlere hedef koymanın zamanı geldi,şampiyonluk olur,eurolig için salon olur veya uzun süreli büyük sponsorluk anlaşmaları olur ama artık birşey olsun.

Bu arada az önce NtvSpor'da gördüm.Telekom Ümit Sonkol hariç sözleşmesi biten oyuncularını bırakacakmış.Bunlar içinde Tutku Açık ve Hüseyin Beşok da varmış.

Cem Akdağ ile devam edilmeli ama Türkiye'nin en iyi yerli antrenörü Ergin Ataman'dır.

kesinlikle,bu tartışılmaması gereken bir gerçek...2 defa eurolıg fınal four görmüştür(efes ve siena),yurt içi ve yurt dışında en çok maç kazanan koçtur kendisi...bjk'yi bile normal sezonda lider yapmıştı...bizi neden yapmasın.ancak cem hoca da başarıldıır.kaldıki nalga skandalı olmasa bu takım normla sezonda en çok maç kazanan 3.takım...eğer bunun farkına varıp kadro dağıtılmaz ve üst düzey bi kaç yabancı ve yerli ile takviye yapılırsa daha da başarı gelecektir...

Telekom gelecek sene sözleşmesi biten oyunculardan sadece Ümit Sonkol'la devam edip, diğer oyuncularıyla sözleşme imzalamayacakmış. Bir nevii küçülmeye gidiyorlar gibi. İyi elemanlar toplayabiliriz ordan.

Asım Pars'a Bir Kanca da Galatasaray'dan

Geçen hafta Medical Park Trabzonspor'un Asım Pars ile ilgilendiğini yazmıştık. Ancak öğrendik ki tecrübeli uzunla ilgilenen tek takım onlar değilmiş, G.Saray Cafe Crown da yeni sezonda Asım Pars'ı kadrosunda görmek istiyormuş ve oyuncunun menajerine tekliflerini iletmişler.

Salsa Basket

asım pars hüseyin beşok tutku açık engin atsür sinan güler kaya peker kerem gönlüm d was wilkinson fatih solak (rotasyon açısından ) caner bekir yarangüme ve kalıplı bir 5 numara ve 3numara bu kadro çok iyi işler yapar gibi geliyor ama nerde :)

Geçen sene kadroyu gençleştirmek için Hüseyin Beşok'u elimizde tutmamıştık. Şimdi 34 yaışındaki adamlarla ilgileniyoruz.

Galatasaray Basketbol Şubesi İçin Kritik Gün

G.Saray'da bugün yönetim kurulu toplantısı var ve basketbol şubesi için de mevcut durumdaki bulanıklığı giderecek kararların alınması bekleniyor. 29 Nisan'da çoğu sarı kırmızılı taraftar için 'Müjde' niteliği taşıyan bir haberle Cem Akdağ'a resmi teklifin iletildiğini ve başarılı koçun da bu teklifi kabul ettiğini yazmıştım. Ancak aynı yazının son paragrafındaki 'Bütçe artarsa' opsiyonu ve o opsiyonun getirisi olarak Cem Akdağ'dan vazgeçilme ihtimali yeniden hortladı. Kulislerde ciddi şekilde Ergin Ataman'ın adı dolanıyor yine yeni yeniden. Bugünkü yönetim kurulu toplantısının ardından bir şeylerin netleşmesini bekliyor herkes. Şimdilik kulislerdeki mevzu şu: Bütçe artarsa Ataman gelecek, yok artmaz ise Cem Akdağ kalacak.

Bu Cem Akdağ'a yapılan büyük bir haksızlık olur, şayet kulislerde gezinen bu haberler doğruysa. Sen sezon bitince teklifini ilet, koç 'Elbette' desin. Ama sen 1 aydır adamın önüne sözleşme koyma. Sonra da 'Bütçe arttı, yeni koçumuz Ataman' de. Yok ya! Cem Akdağ bu takıma o zor zamanında aslanlar gibi top oynattıysa, büyümüş bütçeyle de oynatır. Kimsenin şüphesi olmasın.

Salsa Basket

Ergin Ataman'la gelecek şampiyonluğu falan istemiyorum. Ben Cem Akdağ ile geçen seneki mücadeleyi istiyorum. Yeter artık bu adama yaptığımız.

Cem Akdag gidecekse pesinden yönetimde gitsin.

Boyle saçmalik O-LA-MAZ. Seni batakliktan kurtarmis adam'a bunu yaparsaniz taraftari karsinizda bulursunuz.:mymeka:

Karşıyaka'dan Ryan Toolson 2 numaraya iyi gider bence. Karşıyaka elinde tutamaz nasılsa bu sene kesin, bari biz alsak.

Üst Alt