2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu | Medical Park Sponsor Oluyor (?)

Önümüzde ki sezondan çok umutluyuz. Her branşta finale oynayacağımızdan adım gibi eminim. Yeni anlaşmalarla birlikte amatör branşlarda da eski gücümüze kavuşacağız. Ötmesin fenevbahçeliler biz spor kulübüyüz diyerekten. Gelsinler bir gün Galatasaray Üniversitesi ve Kültür Merkezine(yani galatasaray müzesine) orda ki amatör branşlarda ki başarı tarihimizi ve büyüklüğümüze yetişmelerinin halen daha ne kadar zor olduğunu öğrensinler.

Stadımızda yapılıyor, anlaşmalar sırada, devrime az kaldı. Işık artık gözüküyor...

Önümüzdeki sezon daha iyi olacağımız kesin ama hemen final beklemeyelım.Yatırıma devam edelım.Çünkü Bir senede olacak sey değil bunlar.Fb Acıbadem bide 3 senesinde yakaladı Şampiyonlugu.EzzacıbaşıiVakıfbvank Fb bu takımlar bizim çook çook ilerimizde...

► Galatasaray Barca ve Nemer'i tutmak istiyormuş - Aldığımız duyumlara göre Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, oyuncularından Philippe Barca Cysique ve Ashley Nemer ile tekrar anlaşmak istiyormuş...(18.05.2010)

Voleybolmagazin

Bu kadroyla ilk 6 bile olmaz.

Önümüzde ki sezondan çok umutluyuz. Her branşta finale oynayacağımızdan adım gibi eminim. Yeni anlaşmalarla birlikte amatör branşlarda da eski gücümüze kavuşacağız. Ötmesin fenevbahçeliler biz spor kulübüyüz diyerekten. Gelsinler bir gün Galatasaray Üniversitesi ve Kültür Merkezine(yani galatasaray müzesine) orda ki amatör branşlarda ki başarı tarihimizi ve büyüklüğümüze yetişmelerinin halen daha ne kadar zor olduğunu öğrensinler.

Stadımızda yapılıyor, anlaşmalar sırada, devrime az kaldı. Işık artık gözüküyor...

Malesef benim gelecek sene için hiç bir amatör branştan umudum yok.

Erkek Basketbol: Evren'i kaybettik. Bu kadar yerli sıkıntısı çeken bir takım elindeki tek iyi yerliyi tutamıyorsa ne kadar vizyonsuz olduğumuz çok açıkça görülüyor. Sözde şampiyonluğa oynayacak takım kuracaklardı şimdi play-off hesapları yapıyoruz.

Bayan Basketbol: Zafer Kalaycıoğlu iledevam edilecek galiba. Bu adama dünyanın en iyi 12 bayan basketbolcusunu getirsen yine başarılı olamaz. 3-0 süpürülürüz.

Erkek Voleybol: Şu ana kadar yapılan transferlerle bile ligin kalitesi çok yükseldi. Arkas çok iyi bir smaçör aldı zaten elindeki yerliler çok iyi, şu anda çok iyi bir pasör çaprazı ile anlaşmak üzere. Fenerbahçe çok iyi pasör çaprazı aldı. Çok iyi bir smaçörde alacaktır. Belediye şu ana kadar biraz daha mütevazi gibi göründü ama onlarda kalan 2 yabancı hakkını çok iyi oyunculardan yana kullanacaktır. Halkbank'da çok önemli oyuncularla ilgileniyor. Ziraat Bankası'nda ise şu ana kadar gelişme yok. Ancak mevcut kadroları ile bizi rahat rahat geçeceklerdir. MEF, SGK, BJK ile birlikte play-off mücadelesi veririz.

Bayan Voleybol: FBA zaten çok güçlüydü, gücünden biraz kaybetselerde yine de çok güçlüler. Eczacıbaşı çok iyi bir kadro kurdu. Vakıfbank ise çok önemli yabancı oyunular ile anlaşmak üzere.

Bunlar şu ana kadarki durum tabi, Bakarsınız Telekom ile birleşiriz, ZK gönderilir vs.

Biz daha çok 18-1 görürüz bu kafayla.

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Krsmanovic Yeni Sezonda Rabita Baku'de

Yaptığı transferlerle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Rabita Bakü, geçtiğimiz sezon Galatasaray forması giyen Natasa Krsmanovic ile 1 yıllık sözleşme imzaladı...

Yeni sezon için Irina Zhukova, Diana Nenova, Mirela Delic, Silvija Popovic, Bojana Doganjic ve Natalia Kulikova'yı transfer ederek gözleri üzerine çeviren son Azerbaycan şampiyonu Rabita Bakü,geçtiğimiz sezon Galatasaray forması giyen vu burada başarılı bir performans sergileyen orta oyuncu Natasa Krsmanovic ile bir yıllık anlaştığını açıkladı. Aynı zamanda Sırbistan Milli Takımı'nında orta oyuncu olan Natasa Krsmanovic, 1985 doğumlu ve 1.88 boyunda. Oyuncu Galatasaray'dan önce Sırbistan'ın Jedinstvo Uzice ve İsviçre'nin Volero Zurich takımlarının formasını giydi.

Voleybolx

Galatasaray'da Sponsor Çıkmazı...

Ezeli rakibinin sağladığı güçlü sponsor desteği ile elde ettiği başarılı ivmeyi yakalamak isteyen Galatasaray'da gözler, Medical Park Sağlık Grubu ile yapılan görüşmelere kilitlendi.

Yeni sezonda Galatasaray Bayan Basketbol ve Bayan Voleybol Şubelerine isim ve sağlık sponsoru olması beklenen Medical Park Sağlık grubu ile görüşmelerin halen devam etmesi, bu şubelerde transferlerin tam olarak neticelendirilememesini de beraberinde getiriyor.

Aldığımız duyumlara göre Galatasaray'a toplam 8 milyon dolar kaynak yaratacak olan bu girişimin bir an önce tamamlanması ve bu kaynağın şubeler arasında nasıl dağıtılacağı merak konusu.

12 Mayıs'ta Marmara Üniversitesi'nde gerçekleştirilen panelde söz konusu sponsorluk hakkında 'Yakında güzel gelişmeler yaşanacak' müjdesini veren Galatasaray Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Orkun Darnel'in açıklamalarının ardından henüz resmileşen bir durumun olmaması beklentileri erteliyor.

Güçlü sponsorlarla oluşturulacak iddialı takımlar ile Türkiye'de voleybolun seyrinin çok daha zevkli ve gelişiminin çok daha hızlı olacağına olan inanç ile bu görüşmelerin bir an önce tamamlanmasını voleybol severler de merakla bekliyor...

Voleybolmagazin

:(

Sponsorluk konusunda bir problem olacağını düşünmüyorum,bence Acıbadem ile olan sözleşmenin bitmesi bekleniyor.Hem olduki anlaşamadık,şampiyon olmadıkça çok fark etmez.

Vakıfbank üç oyuncuyla ilgileniyor Flier,Skowronska ve Tom Logan,Tom'un da Türkiye'ye geleceği söyleniyor,yani Vakıfbank'a gelmezse bize gelebilir.Orta oyuncuda büyük ihtimal Vesna olur yani gidişat onu gösteriyor.

Galatasaray Merve Dalbeler İle Anlaşıyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, geçtiğimiz sezon Yeşilyurt'da forma giyen başarılı libero Merve Dalbeler ile prensipte anlaştı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Aroma Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, geçtiğimiz sezon Yeşilyurt'da forma giyen 1987 doğumlu başarılı libero Merve Dalbeler ile prensipte anlaştı.

Galatasaray ile Merve Dalbeler arasındaki resmi imzanın bu hafta içi atılması bekleniyor...

Merve Dalbeler:

Doğum Tarihi: Yeri 27 Haziran 1987

Boy 1.83

Oynadığı Kulüpler: Haznedar, Eczacıbaşı, Yeşilyurt

Başarıları: 2003 Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonluğu, 2002, 2003, 2004 Balkan Gençler Şampiyonası Üçüncülüğü, 2004 Gençler Avrupa Şampiyonası Altıncılığı

Voleybolmagazin

Savaş abi Gsbasket'de doğruladı ayrıca;

İvana, Dilara, Neslihan (jübile olabilir),Özlem, Bahar, kesin kalanlar.

Valeska, Krsmanoviç,Elif,Ayça (sözleşme yenilenmeyecek diye biliyorum) kesin gidenler.

dedi.

Galatasaray ile Seray Tekrar Flörtte

Galatasaray’da oynadığı dönemde taraftarın sevgisini kazanan, oynadığı oyunla da sarı kırmızılı takıma büyük katkı sağlayan Seray Altay, bu kulüple tekrar görüşmeye başladı.

Eczacıbaşı altyapısından yetişen ve 2008-2009 sezonda Galatasaray’da kiralık oynayan oyuncu geçtiğimiz sezon Eczacıbaşı’na geri dönmesine rağmen kadroda kendisine yer bulamamıştı. Genç oyuncuyu tekrar kadrosuna dahil etmek isteyen Galatasaray transfer görüşmelerine başladı.

1.82 m boyunda ve 1987 doğumlu olan Seray Altay pasör çaprazı mevkiinde oynuyor.

Voleybolunsesi

Nemer ve Barca ile Yeniden...

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, geçtiğimiz sezon forma giyen oyuncularından Ashlei Nemer ve Philippe Barca Cysique ile yeni sezon için prensipte anlaştı. İş imzaya kaldı...

Yeni sezon için Fransız pasör Yannick Bazin ve geçtiğimiz sezon MEF Okulları'na kiralık olarak verdiği libero Caner Dengin'i kadrosuna katan Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, geçtiğimiz sezon forma giyen 1980 doğumlu Brezilyalı smaçör Ashlei Nemer ve 1977 doğumlu Fransız smaçör Philippe Barca Cysique ile yeni sezon için prensipte anlaştı. İş imzaya kaldı...

► Galatasaray Tolga Altıntaş ile anlaşmış - Aldığımız duyumlara göre transfer çalışmalarını sürdüren Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, geçtiğimiz sezon Diltaş Eğitim Kurumları'nda forma giyen smaçör Tolga Altıntaş ile anlaşmış. (24.05.2010)

► Galatasaray, Murathan Kısal ile 3 senelik anlaşma yapmış - Aldığımız duyumlara göre transfer çalışmalarını sürdüren Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, genç orta oyuncusu Murathan Kısal ile 3 senelik anlaşma yapmış. (24.05.2010)

Bu kadroyla hiç bir halt olmaz gibi geliyor ama hayırlısı.

Mef'in kadrosu bile bizden daha iyi,yani o duruma kadar geldik.

Galatasaray’a Medical Park desteği

Galatasaray Bayan Voleybol ve Basketbol Takımlarının isim sponsorluğu için Medical Park ile yapılan görüşmelerin bu hafta netleşmesi bekleniyor.

Fenerbahçe’nin Acıbadem desteği ile yakaladığı başarıları kendine örnek alan Galatasaray, Bayan Voleybol ve Bayan Basketbol Takımlarının isim sponsorluğu için Medical Park Sağlık Grubu ile görüşmelere başlamıştı.

Uzun süredir devam eden görüşmelerin olumlu gittiği ve iki kurum arasında gerçekleşecek olan anlaşmanın bu haftaiçi olumlu olarak netleşmesi bekleniyor.

Bayan takımındaki gecikmede sponsordan kaynaklanıyor olabilir.Şampiyonluk konuşmak şu an için zor ama üsttekilerle maçlarımız artık daha yakın geçecektir.

SGK ve Beşiktaş'da biraz transfer yaparsa bu kadroyla küme düşmemeye oynarız.

Ahmet Pezük ve Halil İbrahim'de gidiyormuş. Savaş abi söyledi.

Nemer ve Barca iyi oldu lakin. Murathan ile sözleşme uzatan yönetim Ahmet'i nasıl gönderir , inanamıyorum. Pes doğrusu.

Ben Barca'nın da kalmasını doğru bulmuyorum. Rakipler çok iyi transferler yaptı biz hala sıradan yabancımız ile devam ediyoruz.

Bayan voleybolda Sırp orta oyuncu Vesna Citakovic’le anlaşmışız. Benim pek bir bilgim yok ama Avrupa voleybolunu yakından takip eden arkadaşlara göre çok iyi bir oyuncuymuş.

Hayırlı olsun..

Denmiş uA forumunda.

Galatasaray, Vesna Citakovic İle Anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Sırp yıldız Vesna Citakovic'i renklerine kattı.

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta forma giyen pasör Seda Eryüz ve Yeşilyurt'da forma giyen Merve Dalbeler ile prensipte anlaşan Galatasaray, geçtiğimiz sezon İtalya'nın MC-Carnaghi Villa Cortese takımında forma giyen Sırp yıldız Vesna Citakovic'i renklerine kattı.

2006-2007, 2007-2008 ve 2008-2009 sezonlarında Eczacıbaşı'nda forma giyen 1979 doğumlu 1.87 boyundaki başarılı Sırp yıldız, yeni sezonda Galatasaray'ın başarısı için mücadele edecek.

Vesna Citakovic (03.02.1979 / Sırbistan)

Özellikleri:

Boy: 187 cm.

Kilo: 75 kg.

Pozisyon: Orta.

Blok yüksekliği: 300 cm.

Smaç yüksekliği: 305 cm.

Başarıları:

2006-Dünya Şampiyonası-Bronz madalya-Sırbistan-Karadağ.

2007-Avrupa Şampiyonası-Gümüş madalya-Sırbistan.

Oynadığı Kulüpler:

Jedinstivo Uzice Yugoslavya 1995-2002

Volley Modena İtalya 2002-2003

Ranana İsrail 2004-2005

USC Münster Almanya 2005-2006

Eczacıbaşı Türkiye 2006-2009

Dinamo Romprest Bucureşti Romanya 2009-2009

MC-Carnaghi Villa Cortese İtalya 2009-2010

Krsmanovic'den iyi ama ben daha iyi bir isim bekliyordum. Şu anki gidişat diğer 3 takım ile rekabet edemeyiz gibi gösteriyor.

Vesna,Krsmanovic'in iki gömlek üstü oyuncudur hem oyun hem tecrübe olarak bence olumlu bir transfer zaten bekliyordum.Şimdi tek yabancı hakkımız kaldı,manşet alabilen bir dört numara hem sponsorluk anlaşmasıda olmuş yani aklıma bir isim geliyor en fazla 400-500 bin dolara alabileceğimiz,bakalım zor değil istersek alabiliriz.

Vesna,Krsmanovic'in iki gömlek üstü oyuncudur hem oyun hem tecrübe olarak bence olumlu bir transfer zaten bekliyordum.Şimdi tek yabancı hakkımız kaldı,manşet alabilen bir dört numara hem sponsorluk anlaşmasıda olmuş yani aklıma bir isim geliyor en fazla 400-500 bin dolara alabileceğimiz,bakalım zor değil istersek alabiliriz.

Tom Logan mı?

Bu arada Savaş Abi ye sordum seneye diğer orta oyuncumuz Özlem olacakmış. Yerli bir transfer de yapılabilirmiş.

Üst Alt