2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu

Cevap: 2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu

Bu arada fildişi sahilleri dünya kupası eleme maçında burnika fasoyu 5-0 yenmiş ve gollerin 3ünü drogba atarken diğer 2sini keita atmış.Gerçekten böylesi performansı milli takımdada devam ettiren keitayı kutluyoruz..

kazım ın seyircilerden tek farkı macı sahdan izliyor olmasıydı.

gökan gönülü hiç bu kadar kötü görmemiştim ne olmuş bu cocuga.

arda,tuncay,sercan,haricinde bütün oyunclar vasat ve üstü oynadılar.

bide terim buna benzer bir kadroyla bosna macına cıkarsa cok kötü sonuclar alabilirz; orta saha da topu kesemiyorduk hamit emre ikilisi defans olarak o kdar üsütün degilerdi emre bişeler yapmaya çalişti ama onun pilide 60 da bitti.

bosna macına saglam bi kesici yanına emre kazımın yerinede hamiti oynatmalı bence.

herşeye ragmen bu kadar zayıf bir takımı 2 oyuncunun aşırı asılması ve yetenekleriyle aldık bu cokta iyi bir durum degil!!!!!

Arda süpersin koçum.

Arda,Tuncay ve Sercan bence iyilerdi.

Birisi bana kezimın ne oynadığını anlatabilir mi? Kanat oynuyor desen adam hiç kanatta yok. Kanada yardıma gelme top alma yok. Forvet desen o da değil. Ortalıkta mal gibi dolaştı. Defansa yardım da sıfır. Oyundan çıkarken herkes oh be kurtulduk demiştir. Bosna-Hersek maçında da kadroya alınırsa yuh artık derim ben.

Gökhan Gönül'ü de severim felan ama milli takımda oynama felan mı diyorlar acaba çocuğa. kazım çıkana kadar vasattı. kazım çıkınca o da kendine geldi sanırım. Ama fener Gökhan'la arasında dağlar kadar fark vardı.

Emrede iyiydi asında yorulana kadar..

G.gonul konusunda cevabı kendin vermişsin.. Kazım varken oynayamadı.. Çocuk savunmamı yapsın atağamı kalksın..Sağolsun kazım efendi hiç bişi yapmadı.. G.gonul bence cok iyi olacaktır.. Dün akşamki kötü hali bile türkiyedeki en iyi sağbeklerden daha iyidir bence..

Arda her zamanki gibi harikaydı.. Tuncayıda çok beğendim..Sercanda öyle.. Bosna maçında kazım harici bence illk 11 de olacaktır..

Arda Milli takımın herşeyidir.

Dün o zorlanmadan kazanırız dediğimiz Estonya karşısında bile Arda gibi bir futbolcu olmasaydı ne olurdu bilmiyorum. Arda kendini çok geliştirdi bunu görmemek için kör olmak lazım bence.

Maçın geneline baktığımızda Tuncay, Emre ve Arda çok savaştılar diyebilirim. Hamit sakat sakat oynadı zaman zaman düştü ama görevini layığıyla yaptı. Gökhan ve Hakan çok istekliydiler ama zaman zaman sorun oldular. Sahada birde Kazım vardı ki, onca dakika nasıl sabredildiğini anlayamadım. İstiklal Marşını bile ezbere bilmeyen bir Türk. Gökhan ile aynı takımda olmasına rağmen anlaşamadı bir türlü. Oynadığı dakikalarda sağ kanattan bir varyasyon bile gerçekleştiremedik, ta ki Arda gidip 2.golü attırana kadar.

İkinci yarının başında yine konsantrasyon eksikliği ve Emre'nin başına darbe alması, rakibin baskı kurup bir anda golü bulması işi dahada zorlaştırdı. Sonra yine Arda çıktı ortaya takımını rahatlattı ve Tuncay son sözü söyledi ve rakibi psikolojik olarakta bitirdi.

Sercan için özel bir paragraf açıcam çok beğendim Sercan'ı. Saha içinde hep hareketli ve topu aldığında dikine ve yalancı koşuları yapabilen ve golü koklayan bir forvet. Henüz 19 yaşında, hayatta en çok sevmediğim şey keşke demektir ama Sercan'ı keşke hangi fiyata olursa olsun almalıydık.

Bosna maçında Terim'in dediği gibi sabırlı oynamalıyız erken bir gol bulursak tadından yenmez. Rakip forvetlere çok dikkat etmeliyiz. Birde Önder Milli takıma 2.kez çağırılıyor ve muhtemelen Servet'in yanında oynayacak. Daha takıma alışamadı kimin ne yapacağını kestiremiyor. Umarım bir sorun yaşamayız o mevkide.

arda milli takımında beyni oldugunu başta ahmet çakar olmak üzere bir çok anti ardacıya gösterdi.

Akşam maçı izlerken çok duygulandım yalnız,baktım Emre eski Emre gibi oynuyor,ah ulan dedim,yapmayacaktın bu kerizliği bize,gelecektin oynayacaktın paşa paşa Sami Yen'de,bütün bunlar yaşanmayacaktı,orta sahanın dinamosu olacaktın,sağında Elano,solunda Arda,önde Baros Keita Kewell,gelene geçene döşeyecektiniz,belki kaptan sen olacaktın,Arda'ya söz bile düşmeyecekti,bu hareketleri,çirkeflikleri bizim formamız altında yapacaktın,biz yine seni savunacaktık,olur böyle şeyler diyecektik.ah ulan ah,biz seni trafik kazası geçirirken de savunduk,ingiltere'deki ırkçılık davasında da koruduk,milli maçta tribüne kol yaptığında da,herkes sana karşı cephe almışken biz vardık yanında.noldu sonra ? Avrupa Şampiyonası'nın başlamasını beklerken,bir akşamüstü ansızın ajanslara düşen Emre Fenerbahçe'de haberi,Fenerbahçe formasıyla çıkan resmin ...

yapmayacaktın bu kerizliği Emre,yapmayacaktın !

ooof of ..

Emrede iyiydi asında yorulana kadar..

G.gonul konusunda cevabı kendin vermişsin.. Kazım varken oynayamadı.. Çocuk savunmamı yapsın atağamı kalksın..Sağolsun kazım efendi hiç bişi yapmadı.. G.gonul bence cok iyi olacaktır.. Dün akşamki kötü hali bile türkiyedeki en iyi sağbeklerden daha iyidir bence..

Arda her zamanki gibi harikaydı.. Tuncayıda çok beğendim..Sercanda öyle.. Bosna maçında kazım harici bence illk 11 de olacaktır..

kazımın olumlu bir hareketi yoktu cidden renktaş. Bir ara kendine çalım attı o kadar. :D kazımın görüntülerini kaydedip izletmek lazım paftakilere. İşte böyle oynamayacaksınız diye.

Bu kadar güzel futbol konuşurken belki de ayıp olucak ama;

Her atakta altta reklam koyan, dizi tanıtımı koyan, her pozisyondan sonra tekrarı yerine başbakanı gösterin başka ülke televizyonu var mıdır acaba?

Ancak Fasist ve Nazi Ülkelerde Olur.Zaten ATV Recep Tayyip Erdoganin DamadInIn Televizyonudur.:mad:

Bosna-Hersek maçında Gökhan Zan ve kazım yok. Kadrodan çıkarılmışlar.

arda, tuncay ve emre çok formda üç oyuncumuzdu dün akşam.

özellikle arda galatasaray'da olduğu gibi milli takımda da takımın beyni olmaya, takımı sırtlamaya başladı.

sercan da sayılabilir bunlara, ama yeteneklerini daha verimli kullanmasını öğrenmesi lazım. henüz 19 yaşında olduğu içi sorun yok.

arka 4'lünün iyi performan gösterdiği söylenemez, özellikle gökhan gönül standartının çok altındaydı.

kazım maçın en kötüsüydü, arda'nın sakatlanma pahasına oyununu gördükten sora kazım gibileri milli takımda barındırmamak gerek.

hamit çok gözükmemesine rağmen 2 asist yaptı. ne sırıttı, ne de çok göze çarptı, standart oyunlarından birini oynadı yine dün akşam.

yabanciya gözümüzü kirpmadan verdigimiz paralari yerlilelere vermiyoruz iste. zaten büyük paralari hak edecek kac tane türk futbolcu var ki. Sercan onlardan biri iste. Allah askina Baros dan hic bir eksigi olmayan, hatta fersah fersah artisi olan bu cocugu niya almadik biz. 1-2 milyon ugruna gitti gül gibi yetenek. biz baroslarla sac bas yolalim daha. bu politikayi acilen degistirmeli bizim yönetim.

yabanciya gözümüzü kirpmadan verdigimiz paralari yerlilelere vermiyoruz iste. zaten büyük paralari hak edecek kac tane türk futbolcu var ki. Sercan onlardan biri iste. Allah askina Baros dan hic bir eksigi olmayan, hatta fersah fersah artisi olan bu cocugu niya almadik biz. 1-2 milyon ugruna gitti gül gibi yetenek. biz baroslarla sac bas yolalim daha. bu politikayi acilen degistirmeli bizim yönetim.

Keş 8-10 milyon euro istiyorlar..Yabancılar taksit yapıyorlar..

Ardanın her iyi oynadığı maç sonrası antuda 30 başlık açılıyor :D Biride İspanyaya iyi oynasın da görelim demiş.Ya salak ya İspanyaya karşı kendi sahamızdaki en iyi oyuncu Ardaydı :)

en büyük hayal kırıklığım Gökhan Gönül de oldu. Bu çocuk da gerçekten elit bir kalite var ama malesef Milli maçlara hiçbir zaman gösteremedi. Umarım sakatlığından kaynaklıdır. Bakalım Bosna maçında nasıl oynucak.

Dünya Kupası'na gidersek kaptan Arda olsun diyorum başka da bir şey demiyorum.

Üst Alt